Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie gwintowane


kylo1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zastanawiam się nad montażem gwintu do mojej A4 lecz nie wiem co wybrać i prosił bym o jakąś poradę. Autko to A4 B5 avant 1,8 ADR z 97r.

Znalazłęm np. taki zestaw:

ZAWIESZENIE GWINTOWANE GWINT AUDI A4 B5 95-01R (3931594691) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy takie coś pojezdziło by chwile?? Na co zwrócić uwagę?? Czym się sugerować??

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy amory nie ciekną :decayed: to już bym chyba raczej nad tym się zastanawiał

Zawieszenie gwintowane AP Audi A4 95-00 Passat b5 Pęgów ? Tablica.pl

Ap to AP a nie ..... TA-schitnix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tez rozglądnąć sie za używanym w dobrym stanie gwintu FK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nowe TA-Technix. Ponad rok temu,jeźdze i nic sie z tym nie dzieje,nie cieknie,nie stuka,puka itd super m zakretach-gwarancja 2 lata wiec można pojeździć za koszt niecałego tysiaka można mieć przyzwoity gwint choć wiadomo KW czy AP to niejest ale to już wyższa klasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nowe TA-Technix. Ponad rok temu,jeźdze i nic sie z tym nie dzieje,nie cieknie,nie stuka,puka itd super m zakretach-gwarancja 2 lata wiec można pojeździć za koszt niecałego tysiaka można mieć przyzwoity gwint choć wiadomo KW czy AP to niejest ale to już wyższa klasa

a powiedz mi jak jest z komfortem jazdy?? Bardzo tłucze? Jakie masz kolo? Bo ja mam 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tatechnix jest miękki, supersporta omijaj szerokim łukiem, lepiej przypolowac na markową używke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nowe TA-Technix. Ponad rok temu,jeźdze i nic sie z tym nie dzieje,nie cieknie,nie stuka,puka itd super m zakretach-gwarancja 2 lata wiec można pojeździć za koszt niecałego tysiaka można mieć przyzwoity gwint choć wiadomo KW czy AP to niejest ale to już wyższa klasa

a powiedz mi jak jest z komfortem jazdy?? Bardzo tłucze? Jakie masz kolo? Bo ja mam 18

Tu akurat przedmówca KOWI mówi dobrze TA-TECHNIX jest miękki,ja mam 18 na oponkach 225,40 i felga 8,5" mi się jeździ dobrze bałem się ze bedzie mi bude rozrywać ale jest w miarę komfortowo:) ori komfort to nie jest ale daleko mu do typowego gwintu co auto sie prawie nie ugina:) jak dla mnie super ale każdy lubi cos innego,jeśli chodzi o dobijanie to ani razu mi nie dobiło zeby oponą walnąć o nadkole czy coś-miałem przyjemnosć jechać kumpla B5 z gwintem supersporta to różnica była znaczna,auto sztywne,w środku wszystko dzwoni,czeszczy itd ale to już kwestia gustu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie robi glebe to gwint powinien być twardy, zwłaszcza tył:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na FK ponad rok. Kupiłem używany ale w b.dobrym stanie i jest wszystko ok. Bałem się że będzie zbyt twardo ale tak nie jest. Jest w miarę komfortowy a dla mnie nawet troszkę za bardzo :P musiałem założyć sztywniejsze odboje szczególnie na tył. Znajomy jeździ na gwincie Ta-Technix tylko w bmw i też nie marudzi jak na razie. Ogólnie od siebie mogę polecić FK, warto poszukać czasem się trafia w dobrych pieniądzach bo wiadomo że KW czy AP lub inne z tej półki to już trochę większy wydatek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dorwalem nowy fk ostatnio za 1tys cena za***ista wedlug mni epatrzylem ale juz nie ma tej aukcji na alle.... moze si epojawi nie dlugo wiec pilnuj aukcji. tylko teraz mam problem jak ustawic gwint zeby stalo rowno jak wszystkie ustawie tak samo to krzywo stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe u mnie było tak samo :decayed: więc metodą prób i błędów tzn kręciłem gwintem, później zakładałem koło i patrzyłem jak stoi. Pamiętam że różnica na gwincie np między prawą a lewą stroną była nawet około 1cm. Ale w niczym to nie przeszkadza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GWINT zawieszenie gwintowane Audi A4 B5 H&R (3973756515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

czy ktoś się może wypowiedzieć na temat tego zawieszenia??

ile można by dać za taki zestaw??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kazdemu na forum po sezonie jazdy siadl tyl, a od poczatku byl za miekki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm miałem dużo aut na różnych gwintach.. teraz mam audi na supersporcie (co prawda na przodzie) i jest bardzo fajnym gwintem. Czy jest miękki... hmm nie jest na pewno ping pongiem jak tatesco czy mts, ale nie jest z kolei twardy jak koni czy h&r. Dobry gwint by zachowac troche komfortu. Wszystko kwestia wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GWINT zawieszenie gwintowane Audi A4 B5 H&R (3973756515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

czy ktoś się może wypowiedzieć na temat tego zawieszenia??

ile można by dać za taki zestaw??

podpowie ktoś?? Jest sens kupować takie coś?? Czy lepiej nowego ta- technixa z 2 letnia gwarancja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto licytowac tego H&R ewentualnie to ZAWIESZENIE GWINTOWANE GWINT KW AUDI A4 KOMPLET (3985874700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to starsze KW(ma jeszce stara naklejke)ale mozliwe ze jest z regulacja twardosci

GWINT zawieszenie gwintowane Audi A4 B5 H&R (3973756515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

czy ktoś się może wypowiedzieć na temat tego zawieszenia??

ile można by dać za taki zestaw??

podpowie ktoś?? Jest sens kupować takie coś?? Czy lepiej nowego ta- technixa z 2 letnia gwarancja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...