Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok dzięki :)

Opublikowano

Panowie śmiga ktoś na FK na grubym tłoczysku 20mm ? Szczeka opada?czy da się jeździć?

Opublikowano

Witam, mam pytanie do starych wyjadaczy w temacie gwintów :) , czy ktoś z was testował lub lata na tym gwincie firmy LOWTEC ?

http://www.lowtec.de/de/audi/a4/b6b7/?p=1&o=3&n=12&f=23|18|19|20

generalnie szukam czegoś dobrego na czym można by za jakiś czas założyć AIR'a ? z góry dzięki za wskazówki

Opublikowano

I czy z oski spasuje do quattro na grubym tłoczysku?

Opublikowano

Witam ponownie, dowiedziałem się że mam sprężynki H&R: przód: VA 29369-1VA tył: HA 29369 HA. Taki zestaw obniża o 35 mm od standardowego zawieszenia. Dokładnie od podłoża do nadkola jest jakieś 64 cm. Amory prawdopodobnie padnięte bo buja strasznie a przy minimalnie szybszym przejechaniu przez próg zwalniający przód spadał że spodem łapało wiec może sprężyny też padnięte. Amorki na diagnostyce pokazało że przód 70-80 % a tył 50-60 więc te badania chyba niezbyt wiarygodne. Obecnie kupiłem ori springi http://zapodaj.net/453b78c62d33b.jpg.htmljeśli się nie mylę to jest to s-line??

Opublikowano

Witam, mam pytanie do starych wyjadaczy w temacie gwintów :) , czy ktoś z was testował lub lata na tym gwincie firmy LOWTEC ?

http://www.lowtec.de/de/audi/a4/b6b7/?p=1&o=3&n=12&f=23|18|19|20

generalnie szukam czegoś dobrego na czym można by za jakiś czas założyć AIR'a ? z góry dzięki za wskazówki

Ja mam od 1,5 roku LOWTEC 9.3, w miare wybiera nierówności

Witam ponownie, dowiedziałem się że mam sprężynki H&R: przód: VA 29369-1VA tył: HA 29369 HA. Taki zestaw obniża o 35 mm od standardowego zawieszenia. Dokładnie od podłoża do nadkola jest jakieś 64 cm. Amory prawdopodobnie padnięte bo buja strasznie a przy minimalnie szybszym przejechaniu przez próg zwalniający przód spadał że spodem łapało wiec może sprężyny też padnięte. Amorki na diagnostyce pokazało że przód 70-80 % a tył 50-60 więc te badania chyba niezbyt wiarygodne. Obecnie kupiłem ori springi http://zapodaj.net/453b78c62d33b.jpg.htmljeśli się nie mylę to jest to s-line??

U mnie ten zestaw H&R siedział jakies 62,5 cm od podłoża. Był bardziej komfortowy od ori S-line. Może po prostu tak ma ze buja

Opublikowano

Może miałeś zestaw który bardziej obniża niż o 35 mm bo widziałem takie z H&R. Zależy też od silnika., wersji nadwozia i rozmiaru kół☺ jak na sport zawieszenie to nie powinno bujać bo strach jeździć tak źle się prowadzi już nie mówiąc jak załaduje stan osób. Zresztą przy każdym minimalnie szybszym przejeździe przez jakiśes progi wale spodem bo tak się ugina zawiecha widzę po aucie jak spada na dół więc raczej nie jest ok. S-linę jest obniżony tylko o 20 mm. Więc powinno być lepiej. Tylko jakie amorki do tego bo chce żeby było to co ma być w komplecie

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Może miałeś zestaw który bardziej obniża niż o 35 mm bo widziałem takie z H&R. Zależy też od silnika., wersji nadwozia i rozmiaru kół☺ jak na sport zawieszenie to nie powinno bujać bo strach jeździć tak źle się prowadzi już nie mówiąc jak załaduje stan osób. Zresztą przy każdym minimalnie szybszym przejeździe przez jakiśes progi wale spodem bo tak się ugina zawiecha widzę po aucie jak spada na dół więc raczej nie jest ok. S-linę jest obniżony tylko o 20 mm. Więc powinno być lepiej. Tylko jakie amorki do tego bo chce żeby było to co ma być w komplecie

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapata

miałem to - 35... ale skoro mówisz ze buja ze az dobijam podłogą o policjanta to jednak coś nie tak

Opublikowano

Dziwna sprawa obstawiam że amorki padniete i sprężyny też się wypracowały. Zobaczymy jak będzie na s-line. Według wlepki w bagażniku miałem 1 ba w kat wagowej 7 i teraz kupiłem też w kat 7 Ale dla zawieszenia ,1be jest troszkę masa zwiększona więc będzie twardziej niż standard no i niżej

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeździ ktoś na FK? Warte kupna czy odpuścić sobie?

Opublikowano

Seria ak-street.Dlaczego masz źle doświadczenie?

Opublikowano

Bo zamówiłem dla kolegi nowy od producenta pro Street i po miesiącu zaczęły stukac przednie amortyzatory, a że zwlekal z demontażem bo myślał że to wahacze to po pół roku skończyła się gwarancja...

Opublikowano

Twardy ten Fk czy ta sie wytrzymać?

Opublikowano

To jest kwestia gumy/profilu opony, ogólnie gwinty są bardziej komfortowe od seryjnych sportowych zawieszeń.

Opublikowano

Na lato mam 19 cali 225/40 i myślę cena dobra za nowke tylko miałem kiedyś ta technix i był pin pong jak cholera a chciałbym trochę miekszy

Opublikowano

A w jakim aucie miales TA technixa ? I czy bardzo nisko lezalo ?

Opublikowano

W Polo 6n no gleba była fajna nie powiem ale komfort jazdy masakra.Tera właśnie zastanawiam się na FK

Opublikowano

Przecież w audi jest inna konstrukcja zawieszenia, nie wiem jak można porównywać to porównywać.

Opublikowano

Ja wiem tylko kolega pytał w jakim aucie miałem ta technix wiec odpisałem.Chyba sprubuje ten Fk cena dosyć dobra zobaczymy jak się będzie jeździć na tym

A może polecicie jakiś gwint do kwoty 1500zl?

Edytowane przez Lysy705

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.