Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest pytanie - Vogtland ma dwie wersje gwintu dla FWD - do 1080 na przod i do 1250 na przod. Tabliczka znamionowa mowi u mnie 1090 na przod. Sprzedawca mowi, ze 10kg to zadna roznica i do mnie lepiej wlozyc ten z max 1080. Ktos pisal w tym watku, ze jeden z kolegow zalozyl gwint z wiekszym max i przod mu nie siadl jak nalezy nawet na mocno skreconym gwincie. Sluchac sprzedawcy czy brac z max 1250 na przod?

Opublikowano
58 minut temu, mravel napisał:

jest pytanie - Vogtland ma dwie wersje gwintu dla FWD - do 1080 na przod i do 1250 na przod. Tabliczka znamionowa mowi u mnie 1090 na przod. Sprzedawca mowi, ze 10kg to zadna roznica i do mnie lepiej wlozyc ten z max 1080. Ktos pisal w tym watku, ze jeden z kolegow zalozyl gwint z wiekszym max i przod mu nie siadl jak nalezy nawet na mocno skreconym gwincie. Sluchac sprzedawcy czy brac z max 1250 na przod?

Z przodu masz tyle regulacji że nie klasa wagowa nie ma na to wpływu. Różnica jest taka że jak kupisz ten do 1250 to będzie sztywniej z racji mocniejszych sprężyn. 

Opublikowano

kolejne pytanie laika - czy nowy gwint ma wlasne poduszki amortyzatora ? Mowa o AP i Vogtland'zie. Bo na jednych zdjeciach jest cos jakby poduszka amortyzatora a na innych nie ma. Starych bowiem do nowych amorow nie zaloze przeciez

Opublikowano

Chyba tylko TA Technix i z tego co mi pisał Trewor to FK tez nie maja odboi i tzreba dokupić, pozostała reszta ma to już w komplecie

Opublikowano

Znaczy sie TA Technix na pewno tez nie ma bo kolega musial dokupić

Opublikowano

odboje odbojami a tu mowa o poduszkach

Opublikowano

problem rozwiazany - nie ma ich przy gwincie. Chodzilo mi o poduszki amortyzatorow. 

Opublikowano
2 godziny temu, mravel napisał:

problem rozwiazany - nie ma ich przy gwincie. Chodzilo mi o poduszki amortyzatorow. 

To jest odbój z harmoniką osłaniającą amortyzator. Do gwintu też się to zakłada. Odbój w razie czego można skrócić.

0_0_productGfx_9d3ed057f33ce83c9c72b3974

Opublikowano

A to sa poduszki amortyzatora o jakich pisze ;)

 

poduszka-amortyzatora-audi-322266317.jpg

poduszka-amortyzatora-audi-a4-p-rzeszow-324767472.jpg

Opublikowano

Panowie, jeździł ktoś bądź jeździ na gwincie z Bilstein? 

Ogólnie polecacie czy szukać czegoś innego? ?

Opublikowano
Godzinę temu, tazzi napisał:

Panowie, jeździł ktoś bądź jeździ na gwincie z Bilstein? 

Ogólnie polecacie czy szukać czegoś innego? ?

Wez sie nie wyglupiaj, jeden z lepszych gwintów. Nowy ponad 5tke lekko. 

Opublikowano
27 minut temu, mravel napisał:

Wez sie nie wyglupiaj, jeden z lepszych gwintów. Nowy ponad 5tke lekko. 

Wiem wiem ale też chcę poznać opinię ? tez nie zawsze za cena idzie komfort... 

Opublikowano

nie wiem na jakim zawiasie jezdziles dotychczas, ale tylko chyba zmieniajac z 1BV poczujesz komfort :D Łysy dobrze radzi 

 

 

Opublikowano
30 minut temu, tazzi napisał:

Wiem wiem ale też chcę poznać opinię ? tez nie zawsze za cena idzie komfort... 

Jak jest kasa to bież

Opublikowano

Niestety gwint uciekł mi spod nosa :/ pewnie ktoś z forum mi go zakosił !

5 godzin temu, FroS-t napisał:

Jak jest kasa to bież

Na takie rzeczy zawsze coś się znajdzie :D ale no... niestety poszukiwania dalej trwają :)

Opublikowano
6 godzin temu, mravel napisał:

nie wiem na jakim zawiasie jezdziles dotychczas, ale tylko chyba zmieniajac z 1BV poczujesz komfort :D Łysy dobrze radzi

 

 

No na ten moment mam 1BV i...sami wiecie :D jednak jak by coś lepiej było był bym zadowolony :)

Poprzednio w a3 miałem AP i było znacząco lepiej niż w BV...ale no też ciężko porównywać zawieche jedno z wielo wachaczową :kwasny:

Opublikowano

Bilstein, jesli chodzi o komfort jest za****ty. Ale jeśli szukasz mocnego obniżenia to możesz się zawieść - oni mocno się trzymają tematu obniżeń zgodnych z TUV.

Opublikowano
Dnia 7.06.2017 o 20:16, tazzi napisał:

Panowie, jeździł ktoś bądź jeździ na gwincie z Bilstein? 

Ogólnie polecacie czy szukać czegoś innego? ?

Od ponad roku jeżdżę na b14 i jest spoko, nie mam porównania z innymi więc ciężko coś więcej napisać ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.