Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że się da ale jakoś mi narazie zastawiam tak :wink:

Grill polift czarny mat

DSC_0171.jpg

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Dążę do czegoś takiego :slina:

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się da ale jakoś mi narazie zastawiam tak :wink:

Grill polift czarny mat

http://s29.postimg.org/atmkv4l2r/DSC_0171.jpg

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Dążę do czegoś takiego :slina:

http://s3.postimg.org/j5g7hjddr/image.jpg

kolego, masz u siebie z tyłu głośniki? bo mam taki pakiet jak Ty, takie fotele boczki skóra, biały licznik, caly srodek czarny i tylko dwa glosniki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem pakować 320 bo były do sprzedania na forum ale mnie ktoś podkupił :facepalm: mogłem, ale zwrotków nie dorwałem nigdzie a muszę szybko zmienić bo trasa mnie czeka

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Pewnie, że się da ale jakoś mi narazie zastawiam tak :wink:

Grill polift czarny mat

http://s29.postimg.org/atmkv4l2r/DSC_0171.jpg

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Dążę do czegoś takiego :slina:

http://s3.postimg.org/j5g7hjddr/image.jpg

kolego, masz u siebie z tyłu głośniki? bo mam taki pakiet jak Ty, takie fotele boczki skóra, biały licznik, caly srodek czarny i tylko dwa glosniki :facepalm:

chodzi Ci o boczki czy półkę ? w boczkach nie mam a w półce mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem pakować 320 bo były do sprzedania na forum ale mnie ktoś podkupił :facepalm: mogłem, ale zwrotków nie dorwałem nigdzie a muszę szybko zmienić bo trasa mnie czeka

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Pewnie, że się da ale jakoś mi narazie zastawiam tak :wink:

Grill polift czarny mat

http://s29.postimg.org/atmkv4l2r/DSC_0171.jpg

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Dążę do czegoś takiego :slina:

http://s3.postimg.org/j5g7hjddr/image.jpg

kolego, masz u siebie z tyłu głośniki? bo mam taki pakiet jak Ty, takie fotele boczki skóra, biały licznik, caly srodek czarny i tylko dwa glosniki :facepalm:

chodzi Ci o boczki czy półkę ? w boczkach nie mam a w półce mam :wink:

w boczkach, jestem ciekaw czy ta wersja tj sport czy jakos tak miala glosniki w drzwiach z tyłu :wink: skuś się na polerke felg, pewnie zabawy w... ale efekt jest, wiem po sobie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawy jest sporo ale to zostawię sobie na długie zimowe wieczory :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga zostaje ta czy s-line na lato? ja bym zostawał przy tej co masz obecnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lato zostaje Winter 18' na zimę muszę kupić jakąś fajną 16-17

PS poszukuje dystansów 20mm i 15mm :wink:

---------- Post dopisany 04-06-2014 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2014 at 21:23 ----------

Wreszcie bez lotki :naughty:

DSC_0292_1.jpg

gwint zakupiony włożony na aucie wyląduje pod koniec miesiąca :banan:

jeszcze fota z grilem w macie i bez lotki

DSC_0291_1.jpg

---------- Post dopisany 28-07-2014 at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2014 at 16:41 ----------

Aktualnie u mnie, jeszcze w bagażniku :facepalm:

DSC_0321_1.jpg Prawdopodobnie fotki już skręconego dziś wieczorem:naughty:

Sory za pp

Po dłuższej nieobecności trochę odświeżę temat. Porobiłem kilka rzeczy eksploatacyjnych czyli remont zawieszenia przedniego( wszystko nowe ), nowe oponki Nankangi no i wreszcie wymarzony gwint :D Początkowo nie miało być tak nisko ale wyszło jak wyszło 58 cm przód tył 59 cm czyli dosyć nisko, trzeba założyć dystans i niestety deko będzie trzeba podnieść. Narazie wygląda tak jak wygląda, tylko 2 fotki poniżej jak będzie dobry aparat+fotograf to może wpadnie więcej :)

a7d957708950d7a0med.jpg

b05f47ddb1343cdbmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna baza.. za pełna ta felga... zawias można fajnie złożyć na skróconych amorkach i odpowiednich sprężynach, pomijając koszt gwintowanego i jego wymiany, czy regeneracji. Polecam, jeśli auto nie ma wielkich zadrapań, pogadać z kimś w sklepie z lakierami. Kupić materiały polerskie, jakieś elektronarzędzia i próbować. Na ciemnym lakierze przy dobrej chemii zrobisz robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat felga mi się podoba :) chociaż na przyszły sezon wpadnie cal więcej :D co do lakieru to narazie dobra mycie i wosk mi wystarcza, jednak gwint to gwint możliwość regulacji wysokości jest mi potrzebna ;)

Edytowane przez jacek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja was kurna nie rozumiem. gdzie ten cal jeszcze wejdzie. Swieża bryka, zero przeglądu, ale fela 20-tka...

:D:D:D


:wink: uzupełmij profil i awatar.

Edytowane przez Shiftback
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero przeglądu ? :) nie 20 tylko 19 speedline jak wejdzie, ale podobno wchodzi :)

Mały aktual :D Gruntowne mycie i przyciemniony szybki, w przyszłym tyg klapa US. :)

ab3a26d60f9e17dbmed.jpg

a671080fcd868decmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie zrobię pomiar i zamówię coś odpowiedniego, firma dystom słyszałem, że robi coś takiego, godna polecenia czy macie coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy piszecie ja przy 8j 204/45 przy ory et 45 miałem dystans 27 i wszystko było spasowanie na piczy klak . A teraz przy 9j mam mam et 22 i nic nie przyciera

A tu jest 7.5 j

Edytowane przez kaFFFar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...