Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zderzak RS z laminatu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wieś na max do taczki bym tego nie zamontował:facepalm:

Opublikowano

no wiocha :polew:

Opublikowano

polift w tej kasie i tyle w temacie :wink:

Opublikowano

Dostajesz tylko laminat, do tego musisz sobie przełożyć wzmocnienie i elementy montażowe. Efekt raczej niewspółmierny do ilości nakładów :wink:

Opublikowano

Nie zakładaj tego. Od większego kamienia zaraz Ci popęka a o wyglądzie nie wspominam nic. Kup lepiej używkę ori z eski

Opublikowano

Tylko że za używkę ori z esy trzeba liczyć dobrze ponad tysiąc + malowanie ,kły i ślizgi :/

Opublikowano
  • Autor
Tylko że za używkę ori z esy trzeba liczyć dobrze ponad tysiąc + malowanie ,kły i ślizgi :/

Też własnie o to chodzi, a wątpię zeby kazdy w swojej niby rs miał ori zderzak ;/ Nie wiecie kto może ma cos takiego zamontowane?

Opublikowano

Ale tak jak koledzy wyżej pisali.Lepiej założyć zwykły polift niż coś takiego. orginał to zawsze orginał dużo wytrzymalszy i jednaj zawsze lepiej wygląda. A taka podróbo to od razu idzie poznać na aucie

Opublikowano

Spasować elementy z laminatu graniczy z cudem, wygląda to strasznie :thumbdown:

Opublikowano

Na laminacie odpryski robią się szybciej niż to warte. Szczerze, kup ori.

Opublikowano

kolego ja mam taki laminat , który zbiera kurz. Eska jest szersza, a mój laminat jeszcze miał braki na wysokości lamp. zastanów sie czy warto.

Opublikowano

Może się elektryzuje, trzeba go uziemić :polew:

Opublikowano
Tylko że za używkę ori z esy trzeba liczyć dobrze ponad tysiąc + malowanie ,kły i ślizgi :/

Też własnie o to chodzi, a wątpię zeby kazdy w swojej niby rs miał ori zderzak ;/ Nie wiecie kto może ma cos takiego zamontowane?

No mam :wink:

4g95.jpg

Opublikowano

to oryginalny zderzak z rs4

Opublikowano

do zwylego dupowozu niezbyt to pasuje co innego do rs

Opublikowano

Ja mam taki laminat i da się na tym jeździć ale trzeba się z tym obchodzić jak z jajkiem swój to łatałem i malowałem chyba z 5 razy jak nie lepiej :facepalm: Lepiej nazbierać na S

Opublikowano

RS można kupić w dobrej kasie jak się na spokojnie poczeka.

Najważniejsze oby był z kratkami, bo potem skompletowanie tego może przewyższyć cenę gołego zderzaka.

Opublikowano

Popieram kolegów!Lepiej dozbierać i kupić ori S4/RS4.Kiedyś kupiłem taki laminat,ten z pierwszego linku.Niestety,cienki jak d..a węża,bez jakichkolwiek uchwytów czy ślizgów.Totalna MASAKRA!Kosztowało mnie to dużo rzeźby i nie mniej pieniędzy.Jakoś to wyglądało,ale trzeba było uważać na krawężniki itp;itd.

Opublikowano

Święte słowa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.