Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to samo, jednak nie udało mi się tam na focie osiagnąć połysku :D

Opublikowano

kolko fajne:thumbup1:

Opublikowano

No ... no ci powiem... ladne ... he... :)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

zobacz sobie w moich wątkach temat z moją EX b6 2,5 tdi, mam tam sporo fotek, felgi robiły jak dla mnie mega robotę, żałuję że sprzedałem je z autem :(

Opublikowano
  • Autor

phyton dzięki wielkie, jednak mamy inny kolor auta, inny pakiet stylistyczny oraz inny kolor felg więc ciężko porównywać..

Miałeś ori od phaetona ? ET40, 9J ?

jak to siedziało u Ciebie ? miałeś dystanse czy normalnie ?

Opublikowano

slo, są kapitalne. Bierz i nikogo nie pytaj.

Opublikowano
  • Autor

Madbar, dzięki za opinię :)

Jednak to co zaprezentowałem to tylko "virtual tuning".. jednak wzór i wielkość felgi zachowany więc jest namiastka tego co może być niebawem :)

Opublikowano

Miałem dokladnie taki rozmiar jak piszesz, bez dystansow, zawias seria 1bv, nigdzie nigdy nic mi nie haczyło ani na dziurach ani przy skrecie ;)

Opublikowano
  • Autor
Miałem dokladnie taki rozmiar jak piszesz, bez dystansow, zawias seria 1bv, nigdzie nigdy nic mi nie haczyło ani na dziurach ani przy skrecie ;)

czaje bazę, a można było jeszcze je ciut wysunąć na zewnątrz ? bo 235 na 9cali feldze to juz taka namiastka naciągu

Opublikowano

ja miałem michelin PS2 to były tak fajnie leciutko naciągnięte, a jak kupiłem były conti csc 3, ale wyglądały jak walce bo były cardziej na równo ;) teraz pewnie dałbym dystans 5 na tył oponki 225 i mądry gwint do tego ;)

Opublikowano
  • Autor

dzięki :):hi:

Opublikowano

dodam jeszcze że felgi z dużego auta i były mega twarde, raz udało się rozciąć dwie opony :/ a felga nawet delikatnie nie biła, z ciekawości koszt nowej w ASO to około 4000 zł / szt <wow>

Opublikowano
  • Autor

twarde felgi tzn ?

Opublikowano

Praktycznie nie do skrzywienia ;)

Opublikowano

felgi z a8 pheatona tuarega i reszty są mega wytrzymałe

Opublikowano

Mi tez sie podobaja te felgi slo moim zdaniem zrobia robotę:)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano
  • Autor

dziś przyszedł klimatronik - thx siemian, grzane d*py w planach :)

oraz popielniczka 2 din szczotkowane alu - thx Blachu

Godzinka docinania tunelu i jutro montaż RNSa :)

DnaGgVb.jpg

Opublikowano

Będzie Pan zadowlony z RNSE. :decayed::wink4:

Opublikowano

Ostro do przodu :decayed:

Popielniczka :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

RNSe już siedzi, tylko trochę dziwne bo odcień popiołki jest ciut ciemniejszy od ramki biegów :whistling:

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

Będzie Pan zadowlony z RNSE. :decayed::wink4:

no to nie mój pierwszy rnse więc wiadomo :D

---------- Post dopisany 11-03-2014 at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 00:20 ----------

mała aktualizacja - rnse już w aucie :)

uMy0zmk.jpg

saFBBq8.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.