Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi

Ramki wziąłem bo dodałeś w gratisie :decayed: dekory miażdżą gdyby nie czarne wnętrze można by se :jerk::polew::polew::polew::polew:

a co do syfu fakt zapuszczone ale gdy już wszystkie mody wpadną i przyjdą kosmetyki Meguiar's to go wyliże dosłownie :wink:

Kosmetyki do odbioru :whistling: samochodowe, jak co - bo tu to różnie bywa :polew::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tych listew teraz musisz słuszny napęd dorezać :decayed:

ps- na chwałowice zajedziesz to Ci powiedzą że albo nie ma węgla albo sa limity wyczerpane na dany dzień :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlachta sie bawi hehehe teraz Andrzej sprzeda mainowi piankę Forch co by doprowadził auto do jakiegoś ludzkiego stanu:naughty:

Maniuś ty nie być pośmiewny. Pierwszy raz dopadł moje auto tak zapuszczone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor taki jak nasz kolega

Radzio to nasz kolega :eusathink::eusathink::eusathink: nic mi o tym nie wiadomo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrz obejrz obejrz ja to je richtik radek. obejz obejrz łon to specjalnie tak robi. łon ni ma najeb.ny, łon to tak specjalnie wjyżdżo żeby łoni sie musieli cofać :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

powinni takim ludziom dawać zniżki na te kamerki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor taki jak nasz kolega

Radzio to nasz kolega :eusathink::eusathink::eusathink: nic mi o tym nie wiadomo :decayed:

Jo nie znom takigo :grin::grin::grin:

Main Tyś się doigrol, żeś mnie wydoł :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Radzio nie strosz bajtli lizokami :wink:

czekej jak z Andrzejem sie kupiymy tako kamerka. nagromy Cie nawet jak z garażu wyjyżdzosz :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

a znając życie i pepoża to nasze komentarze :facepalm::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor taki jak nasz kolega

Radzio to nasz kolega :eusathink::eusathink::eusathink: nic mi o tym nie wiadomo :decayed:

Jo nie znom takigo :grin::grin::grin:

Main Tyś się doigrol, żeś mnie wydoł :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Radzio nie strosz bajtli lizokami :wink:

czekej jak z Andrzejem sie kupiymy tako kamerka. nagromy Cie nawet jak z garażu wyjyżdzosz :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

a znając życie i pepoża to nasze komentarze :facepalm::naughty:

Teroz już wos na plac nie wpuszcza :wink::wink::wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w między czasie wpadły takie cuda. upału zelżą to zajmiemy się wyglądem :wink:

10390260_898802390136338_7934112945608504977_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main, te dekory masz ori? Te co WRC pokazał maja taki sam wzór. :eusathink:

Tak ori. Dzięki dobremu sercu pewnego klubowicza wpadły do mnie takie perełki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main, te dekory masz ori? Te co WRC pokazał maja taki sam wzór. :eusathink:

Tak ori. Dzięki dobremu sercu pewnego klubowicza wpadły do mnie takie perełki :wink:

Taaa na pewno serce....

DshB1p2.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main, te dekory masz ori? Te co WRC pokazał maja taki sam wzór. :eusathink:

Tak ori. Dzięki dobremu sercu pewnego klubowicza wpadły do mnie takie perełki :wink:

Taaa na pewno serce....

http://i.imgur.com/DshB1p2.jpg

:decayed:

:sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:

Main, te dekory masz ori? Te co WRC pokazał maja taki sam wzór. :eusathink:

Tak ori. Dzięki dobremu sercu pewnego klubowicza wpadły do mnie takie perełki :wink:

ja bym to ujął w taki sposób ......

Andrzej został :sex::sex::sex::sex::sex::sex::sex::sex::sex::sex: ...........:whistling:........a jego serducho nie ma tu nic do tego :wink::decayed:

każdy ceny zna ...i można coś kupić taniej ...................ale nie aż tak :whistling:...........

tym bardziej jak się zna go nie tylko z forum :wink::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main, te dekory masz ori? Te co WRC pokazał maja taki sam wzór. :eusathink:

Tak ori. Dzięki dobremu sercu pewnego klubowicza wpadły do mnie takie perełki :wink:

Taaa na pewno serce....

http://i.imgur.com/DshB1p2.jpg

:decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

H4mm3R jak to w robocie zobaczyłem to sie popłakałem ze śmiechu. ale nie bylo czasu wcześniej odpisać. jak Ty pierd..niesz czymś to lepij niż szczałowy z bliskiego wschodu wyznania islamskigo we przodku ( i tu nie mam zamiaru nikogo urazić na tle religijnym ). a nawiasem mówiąc ta blondyna paskuda straszna :facepalm::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

Main, te dekory masz ori? Te co WRC pokazał maja taki sam wzór. :eusathink:

Tak ori. Dzięki dobremu sercu pewnego klubowicza wpadły do mnie takie perełki :wink:

Taaa na pewno serce....

http://i.imgur.com/DshB1p2.jpg

:decayed:

:sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:

Main, te dekory masz ori? Te co WRC pokazał maja taki sam wzór. :eusathink:

Tak ori. Dzięki dobremu sercu pewnego klubowicza wpadły do mnie takie perełki :wink:

ja bym to ujął w taki sposób ......

Andrzej został :sex::sex::sex::sex::sex::sex::sex::sex::sex::sex: ...........:whistling:........a jego serducho nie ma tu nic do tego :wink::decayed:

każdy ceny zna ...i można coś kupić taniej ...................ale nie aż tak :whistling:...........

tym bardziej jak się zna go nie tylko z forum :wink::whistling:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Arturoo każdego można kupić tylko musisz znać jego cenę :wink: ale nic tam bliższego nie było. no chyba że wspomnę o zabawie rurkami wydechowymi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...