Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sposób na montaż tablic rej. Kradzież.


Revor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, 3 lata temu golfa zwineli ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie na taśmie dwustronnej obie tablice trzy mają porządnie klape malowałem to było bida oderwać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nity najbardziej do mnie przemawiają, ale dzisiaj doszedłem do tego, że nity oznaczają wiercenie w klapie :facepalm: I to jest najgorsze. A co powiecie na uniwersalny klej montażowy w tubie + taśma dwustronna? Nie zgubię nigdzie blach? Ciężko będzie to oderwać? Chodzi mi o to żeby było jak najciężej, nie mam zamiaru demontować tych tablic, a teraz ogólnie mam już strach gdziekolwiek auta postawić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty sie chłopie okombinujesz.a co ci przeszkadzaja te dwie dziurki których nigdy nie bedziesz widział pod tablica?u mnie jest ich juz ze 6 i sie nie przejmuje.i jakos mi rudy nie wychodzi:facepalm:.a jezeli juz tak chcesz je przykleic to dam ci rade.zwykły najzwyklejszy silikon sanitarny.wyczysc dobrze i przyklej na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opitolić taśmą dwustronną całą rablice i nie ma mocy żeby to odkleić:naughty: swoje to chyba bym musiał jakąś żyłką odcinać, albo żyletką:decayed:

a jak ktoś lubi ramki, to ramka do blachy normalnie wkrętami a potem tablica do ramki taśmą dwustronną:naughty: jak ktoś będzie chciał zwinąć to naszarpie się a potem odejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie myślę nad tymi nitami - żeby tylko udało się w ori dziury na tyle. Za nim przewiercę nową tablicę to musiałbym to jakoś sprawdzić kurde :kwasny:
Przewiercać klapę? Ruda wyjdzie raz dwa :kwasny:

Przestań niepotrzebnie kombinować i użyj kleju do szyb albo dobrej taśmy dwustronnej.

Tablice będą się dobrze trzymać ( żeby je zdjąć będziesz musiał się trochę napracować żyłką wędkarską - w nocy na szybko nikt tego nie będzie robił :naughty: ).

Nie będziesz musiał robić dziur i martwić się rdzą. Nie będziesz miał szpecących nitów, śrubek i ramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozważę tą taśmę dwustronną :wink: Wiem, że latam z tym jak poparzony, ale w temacie auta to jestem nienormalny :kox:

Ostatnie pytanie jeszcze: nit będzie dobrze trzymał w plastiku zderzaka czy byłoby trzeba coś podłożyć od środka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie myślę nad tymi nitami - żeby tylko udało się w ori dziury na tyle. Za nim przewiercę nową tablicę to musiałbym to jakoś sprawdzić kurde :kwasny:
Przewiercać klapę? Ruda wyjdzie raz dwa :kwasny:

Przestań niepotrzebnie kombinować i użyj kleju do szyb albo dobrej taśmy dwustronnej.

Tablice będą się dobrze trzymać ( żeby je zdjąć będziesz musiał się trochę napracować żyłką wędkarską - w nocy na szybko nikt tego nie będzie robił :naughty: ).

Nie będziesz musiał robić dziur i martwić się rdzą. Nie będziesz miał szpecących nitów, śrubek i ramek.

Jak bym kupił takie auto to chyba bym nakleił na istniejące tablice, nie chciałoby mi się bawić z żyłką. Po pieciu właścicielach ciekawie by wyglądała taka tablica, na pewno oryginalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...