Opublikowano 7 Maja 201511 l Panowie planuje zrobić program w AJM i zastanawiam się, czy warto pakować turbo AWX... Czy przy tej turbinie można uzyskać lepszy, bezpieczniejszy rozkład momentu obrotowego? chodzi tutaj głównie o podmęczone sprzęgło i ori 2mas. Czy przy wyniku powiedzmy ~160km/360nm na turbinie awx seryjne pompki będą jakoś mocno wysilone- skróci się ich żywotność? Czy gdybym nieruszał turbiny a program byłby zrobiony powiedzmy na 145/330 to skróci się żywotność turbiny? Generalnie chciałbym to zrobić jak widać bezpiecznie, bo auto dużo jeździ a ja tez lubie czasami przycisnąć więc nie będzie oszczędzane aha dodam jeszcze że tak czy tak turbo musi wylecieć na stół, bo kolektor wydechowy jest pęknięty aktualnie
Opublikowano 10 Maja 201511 l Widze pomysly mamy identyczne Odnosnie chipa to ja tak samo sie wachalem ale najpierw wymienillem dwumas bo mial juz dosyc( dwumas + sprzeglo) pozniej znalazlem od kolegi na forum turbo od awx w dobrym stanie no i program efekt bardzo zadowalajacy bo 160 km 360 nm i jak dla mnie dla oski to jest max co warto bo potem juz problem z przyczepnoscia. Wg mnie warto ale sprzeglo musisz miec zdrowe bo jak nie to szybko padnie. A i spalanie spadlo ;p to taki dodatkowy argument
Opublikowano 10 Maja 201511 l Ja mam 2mas idealny ale docisk i tarcza juz bidna, zanim cokolwiek zrobie z mocą to chyba wpadnie komplecik z awx. Jak wrażenia z jazdy?
Opublikowano 24 Czerwca 201511 l Autor Pany znowu mi pierdyklo turbo. Wymieniam teraz na AWX. Ale chyba regenerowana. Ewentualnie dam swoja do przerobki i bedzie to samo co awx AWX zamontowana... ale pytanie, jak wam wstawało to turbo w ajmie na seryjnym sofcie? U mnie bardzo pozno wstaje...
Opublikowano 24 Czerwca 201511 l subiektywne odczucie...mi raczej szybko po czyszczeniu i wymianie wezykow podcisnienia i zas.egr ...ale moze da sie szybciej
Opublikowano 25 Czerwca 201511 l Autor U mnie czuc ze jedzie cos od jakichs 2 tys ale kopa dostaje przy 2600, po logach tez widac, ze przy 2600 sie budzi. EGR tez mam zaslepiony, a podcisnienie nowe
Opublikowano 25 Czerwca 201511 l U mnie po wymianie na awx i przed korekta softu chodzilo tak samo jak ajm
Opublikowano 25 Czerwca 201511 l A nie przeładowuje Ci? Pokaż log 11. Kupiłeś regenerowaną? Edytowane 25 Czerwca 201511 l przez marcin_franz
Opublikowano 30 Czerwca 201510 l Autor Regenerowana, vaglog.pl/log_222403.html tragedia ... Dokładnie.. wina turbo raczej, nie?
Opublikowano 30 Czerwca 201510 l Regenerowana, vaglog.pl/log_222403.html tragedia ... Dokładnie.. wina turbo raczej, nie? nom ...
Opublikowano 2 Lipca 201510 l Autor Turbo zareklamowane - wszystko z nim okej, co dalej? Dołączam filmik https://drive.google.com/file/d/0BwBOFzLO-I_JMGpNRXhqNVROdzg/edit?usp=drive_web
Opublikowano 2 Lipca 201510 l Masz turbo na samochodzie ? Jeżeli tak to wyciągnij wężyk gumowy który przychodzi do gruszki i przyłóż do niego palec. Powinieneś czuć zasysanie powietrza. Najlepiej to widać przy teście na Vagu. Może okazać się również walnięty n75, chociaż logi faktycznie bardziej wskazują na turbo. A jak chodzi gruszka ? Ruchy płynne ?
Opublikowano 6 Lipca 201510 l Autor Dzisiaj turbo przyszlo, jutro moze uda sie zamontowac. Podcisnienie wymienilem jeszcze raz bo bylo sylikonowe (miekkie byly te weze, wiec sobie wymienilem). Za n75 wpiety jest n18 teraz. Zobacze jakie beda efekty. Jak bedzie dalej nie tak to bedziem dalej szukac przyczyny.. chociaz nie wiem co jeszcze mozna sprawdzic.. No i po podpieciu zamiast n75 zaworka n18 turbo wstaje duzo wczesniej. Edytowane 6 Lipca 201510 l przez miferA4B5
Opublikowano 12 Lipca 201510 l przecież widzisz na wideo że chodzi płynnie oraz ładuje jak należy... Dlatego wspomniałem o n75 i podciśnieniu. Gruszka na filmiku może chodzić płynnie, jednak dobrze ją przebadać jeszcze organoleptycznie. Fajnie, że udało się problem rozwiązać
Opublikowano 13 Lipca 201510 l Autor Otóż problemu nie udało się rozwiązać do końca.. wczoraj podczas robienia logów auto na 3 biegu znacznie osłabło.. nie wiem dlaczego ( po zrobieniu logow auto stało na podworku i po kilku godzinach nie odpalilo bo braklo paliwa, moze to bylo powodem oslabniecia? Wahy braklo dlatego, ze cos sie pojebao i wskazowka pokazywala 1/4, a w baku sucho..) dorzcuam logi Dynamiczne: 001,003,004 http://vaglog.pl/log_224868.html 007,008,010 http://vaglog.pl/log_224875.html Dynamiczne Grupy 011: 3 bieg 1szy przejazd http://vaglog.pl/log_224883.html 3 bieg 2gi przejazd http://vaglog.pl/log_224884.html 4 bieg http://vaglog.pl/log_224885.html BS 011 http://vaglog.pl/log_224882.html Statyczne: 001 http://vaglog.pl/log_224871.html 003 http://vaglog.pl/log_224872.html 004 http://vaglog.pl/log_224874.html 007 http://vaglog.pl/log_224876.html 011 http://vaglog.pl/log_224873.html 013 http://vaglog.pl/log_224878.html 018 http://vaglog.pl/log_224879.html 023 http://vaglog.pl/log_224880.html od zamiany n18 na 75 bylo spoko (turbo wstawalo duzo wczesniej niz przed podmiana) ale no wczoraj podczas tych logow cos poszlo nie tak. Dzisiaj powtorze logi grupy 011 z wieksza iloscia wahy Zrobiłem nowe logi 3bieg http://vaglog.pl/log_224954.html 4bieg http://vaglog.pl/log_224954.html Edytowane 13 Lipca 201510 l przez miferA4B5
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto