Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolejny szarak


marcin120383

Rekomendowane odpowiedzi

Skad brales zaslepke tylniej wycieraczki?

send by GT-I9505

ZAŚLEPKA TYLNEJ WYCIERACZKI AUDI A3 A4 VW GOLF IV (5205453536) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to jest ten gość

dziś zmiana opon z 225 45 17 dramat :facepalm:

na 205 50 17 :kox::kox:

o niebo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło jak u mnie co prawda w innym odcieniu ale zawsze. Fajnie idziesz do przodu z modami, ja nie moge ściągnąć tylnej wycieraczki bedzie cięcie. Tobie poszło z ta tylną wycieraczką bez problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło jak u mnie co prawda w innym odcieniu ale zawsze. Fajnie idziesz do przodu z modami, ja nie moge ściągnąć tylnej wycieraczki bedzie cięcie. Tobie poszło z ta tylną wycieraczką bez problemów?

żadnych dwie albo trzy śrubki na klucz 10 i po wycieraczce

sam zabieg trwał może 15 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od zewnątrz jak odkreciles ta śrubę pod osłona spryskiwacza to ramię wycieraczki bez problemu zdjoles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od zewnątrz jak odkreciles ta śrubę pod osłona spryskiwacza to ramię wycieraczki bez problemu zdjoles?

tak chyba nie pamiętam bo nie miałem z nią problemu to wiesz nie kodujesz :)

chodzi o to że od środka na pewno a zewnątrz też bo przecież musisz ramię wycieraczki zdjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie moje ramię jak przyspawane do oski silnika. No nic bedzie cięcie [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz też opukać młotkiem nakrętkę przykręconą tak żeby nie wystawał gwint żeby go nie zbić (możesz nakręcić dwie nakrętki) . też miałem taki problem tylko że z przodem zrobiłem tak i w końcu puściło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja trzy dni chodziłem przy tym opukiwalem psikalem na to różne specyfiki typu wd-40, i nic, trzyma jak zespawane, nawet sciagaczem próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja trzy dni chodziłem przy tym opukiwalem psikalem na to różne specyfiki typu wd-40, i nic, trzyma jak zespawane, nawet sciagaczem próbowałem.

No to nieźle :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie ! Moja audi jest w takim samym kolorze, nigdzie nie mogłem znaleźć grafik, jak taka audii wygląda w tym kolorze z przyciemnionymi szybami i widzę, u Ciebie jak to wygląda cudnie :decayed:. Jeżeli fundusze pozwalają to bym tylko inne felgi dobrał i pieknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne audi kolego. Wkońcu się upewniłem że w tym kolorku ciemne szyby wyglądają pięknie. Mam polifta w tym samym kolorze i jak fundusze pozwolą to chciałbym właśnie ściemnić szybki ;) Na ile % są twoje przyciemnione ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne audi kolego. Wkońcu się upewniłem że w tym kolorku ciemne szyby wyglądają pięknie. Mam polifta w tym samym kolorze i jak fundusze pozwolą to chciałbym właśnie ściemnić szybki ;) Na ile % są twoje przyciemnione ? :wink:

Kurde nie pamiętam ile procent ale z tego co kojarzę to folia na blacie wyglądała na jaśniejszą niż po założeniu na auto na początku byłem nawet wkurzony że za ciemna ale teraz nie żałuje jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest odpowiednio przyciemnione i dlatego pytam bo użył bym tej samej folii :wink: :wink: Też zauważyłem że masz czarne relingi na dachu, ja nie mam w ogóle zastanawiałem się nad srebrnymi, ale czarne będą chyba bardziej odpowiednie do tego koloru :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam możliwość okleić dach folią tylko teraz pytanie czy warto i czy tylko dach czy na przykład jeszcze lusterka

inaczej co o tym sądzicie dobry pomysł czy odpuścić :)


Właśnie jest odpowiednio przyciemnione i dlatego pytam bo użył bym tej samej folii :wink: :wink: Też zauważyłem że masz czarne relingi na dachu, ja nie mam w ogóle zastanawiałem się nad srebrnymi, ale czarne będą chyba bardziej odpowiednie do tego koloru :D :D

Z relingami rzecz gustu jak relingi to i listwy na szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...