Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad 3 tys. km tylko po Poznaniu z klima i średnia wychodzi 10.4 =] (nie bajka)

Trasa różnie, zależy w jakim czasie chciałem przejechać dany odcinek, 12l też potrafiła łyknać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash:

ja mam 1.8 paliła w zimie na zepsutym termostacie i na benzynie 95 9-10 w mieśćie ana trasie w lato do 12litrów ale z 200kmh niezchodziłem i nawet było prawie 230 w 5 0sub i pełny bagarznik opony 205 55 15 goodiera teraz pali8-9 na benzynie 98 99 oktanowej i na zepsutym terkostacie w mieście

co to ku rwa za błazen, wy jeb ać go stąd ino szybko.... :wallbash:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 18:44_________________________________________________terkostat :polew: 8-9l w trasie nie udaje sie do tylu mi zejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jechałem z Mazur i wiecie panowie jakie spalanie mi wyszło na LPG? 8,5 litra 2.4 Quattro w 3 osoby i samochód zapakowany jak na wakacje, jazda do 120 km/h nie więcej. Gościo mi na stacji nie wierzył :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8t Q zatankowane 30l na pusty bak(0km na fis-ie) przejechałem 370km w kilka dni z czego 50km po mieście.przed ponownym tankowaniem na fis-ie 20km do przejechania.opony 205/65/16.jeździłem góra 100km/h bo miałem skrzywiony amoś z tyłu.wychodzi zużycie 7.7/100km dla mnie to rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jechałem z Mazur i wiecie panowie jakie spalanie mi wyszło na LPG? 8,5 litra 2.4 quattro w 3 osoby i samochód zapakowany jak na wakacje, jazda do 120 km/h nie więcej. Gościo mi na stacji nie wierzył :kox:

Po zakupie mojej bryki testowałem najniższe możliwe spalanie-7.4 litra beny 95 okt.trasa z Wrocka do Rybola na A4 prędkosc ok 100-120 pare zrywów do 160 ----prędkosc przekłada się na spalanie .Teraz spalanie po mieście 15l LPG to norma z klimą 16 oczywiście bez szczypania .Nie wspomnę o spalaniu na trasie z Niemiec gdzie gonił czas i prędkość wahała się od 180-230 :evil: :evil: bo ja nie płaciłem za paliwo :decayed:i tego nikt nie mierzył bo i po co :wink4: W każdym razie uważam ,że 2,8 193 ps to największy możliwy kompromis pomiędzy kosztami a przyjemnością z jazdy :naughty: Potem już S4 RS4 a co za tym idzie-wiadomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie średnie spalanie w mieście to 11l a w trasie 7l. Jakie auto mniej pali? Nie musi to być koniecznie A4 może być inna seria. Żeby w mieście było ekonomiczniej, bo cena benzyny nie jest niska. A może z instalacją LPG kupić? Aha i nie koniecznie musi to być silnik 1.6 :)

Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak że moje B7 1,8T pali w zimę o około 1-2 litrów mniej niż w lato przy podobnej jeździe. Na lato gumy 1 cm szersze i w miarę potrzeby klima. Autko lekko dłubnięte na 230/330 przez Witka vel. Rogal. czy to normalne????

Zima to srednio 11,5 PB98 a lato 12-13.

Wiem że to temat o B5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...