Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lejesz do pełna 44l przy spalaniu 12l na 100km robisz 350 km i gazu już niema:decayed:. Masz butle 55l i możesz wlać tylko około 80% tej obiętości

Opublikowano
  • Autor

za pierwszym razem wypuscili mnie z resztka gazu zaczelo rozlanczac i zatankowalem do pelna 39l przejechalem 100km zeby spalanie sprawdzic wyszlo mi lekko ponad 11. zalalem do pelna znowu i teraz za kazdym razem robie okolo 350km plus minus i przelancza

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

jest to teraz po zastanowieniu logiczne wytlumaczenie bo niby obliczeniowo tak wychodzi. ale pojade jutro i zapytam wodza co o tym mysli bez mondrosci z mojej strony i zobaczymy co powie:D

Opublikowano

Czyli masz wszystko OK:grin: ja mam butle 50l wchodzi 38l przy spalaniu 9l wychodzi około 410km

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Nawet niema sensu do niego jechać bo tak ma być

Opublikowano
  • Autor

i za kazdym razem tak masz?

Opublikowano

Tak. Każdy tak ma.

Opublikowano
  • Autor

qrde ni eprzypuszczalem, tzn o czesciach cos tam wiem ale o samym gazie nie wiele a napewno ze nie wchpdzi go tyle ile ma butla pojemnosci

fakt wychodzi niemal idealnie 20% plus minus

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

ale i tak ciekawi mnie jego opinia na ten temat:) generalnie rzecz biorac dobrze by bylo gdyby to byla prawda(pewnie jest) bo znaczylo by to ze z instalacja jest wszystko wporzadalu:P:P:P

Opublikowano

Zobacz w papierach od instalacji tam jest napisane ze mieści 80%

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Kilka postów na forum i instalacja się naprawiła:grin:

Opublikowano
  • Autor

wiesz i chyba masz racje. znam si ena innych rzeczach ale na gazie ni ch ja.... wkoncu od tego jest forum i niech tak pozostanie ja pomoglem wielu osobom wiele osob pomoglo mi i oby tak zostalo:):):) zaczerpnalem informacji z innych zrodel i faktycznie 20% to poduszka powietrzna ktora chroni zbiornik cisnieniowy przed wzrostem temp np w lato. bo wyskrobalem ze tankuje sie 80% do 15stopni C ale co za tym idzie gdy w lato jest np 30stopni c skala % wzrasta do 90% obietosci fazy plynnej wiec teoretycznie latem powinienem zatankowac wiecej i co za tym idzie przejechac wiecej czy dobrze to rozumiem dariuszu??

Opublikowano

Tez wlasnie tak myslalem, bo nie do konca te twoje obliczenia z pierwzego posta mi sie zgadzaly, jak chcesz zeby troche wiece wchodzilo mozesz powiedziec zeby troche podgiol plywak w butli zeby wiecej gazu wchodzilo.

Wysłane za pomoca sputnika.

Opublikowano
  • Autor

No wiesz mówiłem pamięci może trochę nie dokładnie. A ty tez tak lukasz masz? Jaka masz butle i ile ci wchodzi? A z plywskiem nie będę cudowal bo to nie bezpieczne

Opublikowano

w ateście na butlę masz napisane ile ma wejść gazu-44l,reszta to poduszka gazowa

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

czy zima czy lato ma wejść mniej więcej tyle samo

Opublikowano
  • Autor

No to chyba Szyszko jasne. Dzięki za pomoc

Opublikowano

Kolego w butle wchodzi tylko 80% pojemnosci gazu wic sobie oblicz ile to jest 80% z 55L

Ubawilem sie po pachy z tego postu :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Czemu niby?:-)

Opublikowano

KOLEGO...

Mam 53l butlę w bagażniku i też mi wchodzi tylko max 44 l gazu. Robię na tym ok 340-350 km.

Tak ma być i kropka :-)

pozdrawiam

KKKC

Opublikowano

a ja mam butlę 53L, wchodzi 52L i w trasie robię więcej jak 500km:naughty:

Opublikowano

Jak to możliwe

Opublikowano

że tyle wchodzi,czy że tyle km robię

Opublikowano
  • Autor

A i to i to bo to chyba coś dziwnego po tym co koledzy piszą

Opublikowano

Zgodzę się z daro84. Przy takiej pojemności butli wejdzie do 44l. Sam mam taką butlę i tyle max udało mi się wlać. Także wszystko masz w porządku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.