Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spanky, Ty sie do mnie na wodke w koncu wybierz

Zobaczysz co sie dzieje jak zapada zmrok :wink4:

Opublikowano

ykk chupa chups :kox:

To dziala.. :polew:

Opublikowano

Spanky, Ty sie do mnie na wodke w koncu wybierz

Zobaczysz co sie dzieje jak zapada zmrok :wink4:

To kolejny zlot u Ciebie :decayed:"..doborowe towarzystwo, wódka, ciepłe posiłki, wspaniała atmosfera i gorące nagie sąsiadki.." :boobs: :boobs:

Opublikowano

Tomaszust spoko, jak wytrzymam zlot to wytrzymam wszystko :D Gorzej jak nie wytrzymam :thumbdown:

nooo...

na zlociku bedzie tak.......Nosfer idziesz na fajka :polew: i bede Ci kopcic pod nosem :polew:

Opublikowano

Spanky, Ty sie do mnie na wodke w koncu wybierz

Zobaczysz co sie dzieje jak zapada zmrok :wink4:

To kolejny zlot u Ciebie :decayed:"..doborowe towarzystwo, wódka, ciepłe posiłki, wspaniała atmosfera i gorące nagie sąsiadki.." :boobs: :boobs:

dobra :evil:

Opublikowano

Spanky, Ty sie do mnie na wodke w koncu wybierz

Zobaczysz co sie dzieje jak zapada zmrok :wink4:

cos chyba bedzie trzeba zorganizowac .... :naughty:

Opublikowano

nooo...

na zlociku bedzie tak.......Nosfer idziesz na fajka :polew: i bede Ci kopcic pod nosem

Nie zrobisz mi tego.. :evil2:

Opublikowano

Ja zacząłem palić chyba w szóstej klasie podstawówki...I tak do 29 stycznia 2006 roku :) Teraz około miesiąca temu znowu sobie zacząłem "popalać"......Wtedy rzuciłem z dnia na dzień bez żadnych plastrów, tabletek itd. Poprostu powiedziałem koniec i tyle :) Teraz też się musze zmobilizować i zakończyć tą przygode i życzę Wam wszystkim którym przeszkadza ten nałóg a nie umieją z nim skończyć powodzenia :)

Opublikowano

Nie zrobisz mi tego.. :evil2:

Zrobie :polew: :polew:

zartuje :tongue4:

Opublikowano

Tomaszust spoko, jak wytrzymam zlot to wytrzymam wszystko :D Gorzej jak nie wytrzymam :thumbdown:

No i gratuluję decyzji. :th:

Angela, na zlocie masz pilnować Nosfera i go wspierać, bo po zlocie się policzymy. :decayed:

Opublikowano

Angel Ty naprawde myslisz, że na zlocie bedziesz tak jarała jak piszesz? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: 2-3 dziennie to max :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

Spanky, Ty sie do mnie na wodke w koncu wybierz

Zobaczysz co sie dzieje jak zapada zmrok :wink4:

cos chyba bedzie trzeba zorganizowac .... :naughty:

już współczuje :kox::naughty:

Opublikowano

Dzięki :good:

Właśnie od dłuższego czasu się "zabierałem" za rzucanie ale brakowało mi motywacji.. Teraz jak już tyle się o tym nagadałem to aż głupio będzie zapalić i wyjść na gołosłownego banana ! :tongue4:

:good:

_________________________________________________

Angel Ty naprawde myslisz, że na zlocie bedziesz tak jarała jak piszesz? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: 2-3 dziennie to max :tongue4::polew: :polew:

Angela No i popaliłaś :)

Opublikowano

Możemy zrobić jeszcze ostrzej...kto zapali temu BAN :naughty::kox:

Opublikowano

Spanky, Ty sie do mnie na wodke w koncu wybierz

Zobaczysz co sie dzieje jak zapada zmrok :wink4:

cos chyba bedzie trzeba zorganizowac .... :naughty:

już współczuje :kox::naughty:

dawaj Ty tez!! :evil:

Opublikowano

Możemy zrobić jeszcze ostrzej...kto zapali temu BAN :naughty::kox:

Nie cwaniakuj :decayed: :decayed:

Opublikowano

KTO ZAPALI, temu ostrzezenie. I bez dyskusji :tongue4:

Opublikowano

Spanky, Ty sie do mnie na wodke w koncu wybierz

Zobaczysz co sie dzieje jak zapada zmrok :wink4:

cos chyba bedzie trzeba zorganizowac .... :naughty:

już współczuje :kox::naughty:

dawaj Ty tez!! :evil:

to już wiem, że nie wypali, bo Spankej boi się ze mną pić :kox: :gwizdanie: :kox::polew:

Opublikowano

ale ja sie nie boje :evil:

zapraszałem na grilla ?? nie wpadłeś:P

podaj termin to się stawię z odpowiednim rozmiarem butelek :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.