Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na spocie dobrze palone było :gwizdanie:

Ciekawe jak za tydzień :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Na spocie dobrze palone było :gwizdanie:

Ciekawe jak za tydzień :naughty: :naughty: :naughty:

Za tydzien chłopaki kręca zieleń :polew:

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem że już ostatnie fajki wypalone :gwizdanie:

Opublikowano

Rozumiem że już ostatnie fajki wypalone :gwizdanie:

Ostatnie paczki :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Czujki dymowe w promce się nie włączyły ?? :polew:

Opublikowano

Czujki dymowe w promce się nie włączyły ?? :polew:

Za mało nas było ostro kopcących :decayed:

Niektóre miętkie rurki spaliły po faji lub sztuk dwie i koniec :tongue4:

Prawda Adaho :naughty::cool1:

Opublikowano

Za tydzien chłopaki kręca zieleń :polew:

Kazdy przywozi po sztuce , bez wyjątku

Opublikowano

Czujki dymowe w promce się nie włączyły ?? :polew:

Za mało nas było ostro kopcących :decayed:

Niektóre miętkie rurki spaliły po faji lub sztuk dwie i koniec :tongue4:

Prawda Adaho :naughty::cool1:

karwa nie pale od 4 dni - w niedziele się meczyłem jak cholera... i tak zrobiłem wyjątek a ten niewdzięcznik jeszcze mi tu od miękkich rurek :decayed::polew:

No i jak się czujecie jako PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI :naughty: już nie jako LUUUZERY :polew:

Opublikowano

7.59 i jeszcze ssanie jest do opanowania :polew:

Koniec z Nosferycznymi Pallmalami ;(

Opublikowano

bądź twardy , a nie miętki

Opublikowano

BĘDĘ !! :polew:

Opublikowano

Pany, no i po zawodach. Wczoraj był ostatni pet. Psychicznie czuję się świetnie. Fizycznie jeszcze też, bo mnie nie ciągnie, ale nawet jak zacznie to i tak nie zapalę. Gratuluję wszystkim, którzy wczoraj rzucili i 3mam kciuki, żebyście już więcej nie zapalili. :th:

Każdy powinien się wziąść za siebie i zmienić tryb swojego życia...

Mała sugestia:

Beztroski_PALENIE_11.jpg

26go sierpnia całkowicie rzuciłem palenie!

Opublikowano

Ale pamiątkowej fotki nie było

Opublikowano

Kij z fotką, ważne, że rzucone. :naughty:

Opublikowano

Heh.. no ciekawe jak długo wytrzymacie :)

Opublikowano

zobaczymy co sie bedzie dzialo po wypiciu 7 piw ... :naughty:

ale trzymam kciuki ... :wink4:

Opublikowano

Dla chcącego nic trudnego. :)

Opublikowano

zazdroszczę Wam

ja od dłuższego czasu się nastawiam rzucić szlugi od 1 września

jaram już długo, za długo...

kuźwa mać muszę spróbować :evil:

Opublikowano

karwa nie pale od 4 dni - w niedziele się meczyłem jak cholera... i tak zrobiłem wyjątek a ten niewdzięcznik jeszcze mi tu od miękkich rurek :decayed

hyhy...ale i tak sie przełamałeś :good::naughty:

Koniec z Nosferycznymi Pallmalami ;(

:decayed:

Ja wstałem pare minut temu :cool1: Praktycznie żadnej ssawki .. Zaczyna sie szał na szame :naughty::good:

Opublikowano

Zaczyna sie szał na szame

eee, troche za wczesnie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.