Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja w sobotę na imprezie pozwoliłem sobie zapalić fajkę wodną. Później miałem chęć na peta, ale wytrzymałem to. Nie czuję się winny. Dobrze jest. Fajkę można palić.. :kox:

noooo ..doobra .. uznamy że łoter-faja to nie palenie :cool1::decayed:

Opublikowano

Ja w sobotę na imprezie pozwoliłem sobie zapalić fajkę wodną. Później miałem chęć na peta, ale wytrzymałem to. Nie czuję się winny. Dobrze jest. Fajkę można palić.. :kox:

:decayed::polew: I co jeszcze można palić? Trawę też?

Ja kiedyś herbatę paliłem, jak kuźwa fajek nie było :polew::kox:

Zero wpuszczania jakiegokolwiek dymu w siebie!!! :evil:

c079e72a2b7b92bcm.jpg

Opublikowano

tym co wytrzymują w postanowieniu życze dalszej wytrwałości i gratuluje a tym co nie wytrzymują :thumbdown:

Opublikowano

Nie no, ja wytrzymuję. :cool1::)

Opublikowano

Nie no, ja wytrzymuję. :cool1::)

jestem z Ciebie dumny oby tak dalej :good: ja już 5 lat tak wytrzymuje :notworthy:

Opublikowano

ja już 5 lat tak wytrzymuje :notworthy:

Podziwiam i życzę powodzenia. :th:

Opublikowano

Ja tez nie pale :decayed:

Opublikowano

Ciekawe jak tam niesforny Grześ ?

:decayed:

Opublikowano

Ja tez nie pale :decayed:

Potwierdzam :kox: Nawet nic nie marudzi i nie wspomina o fajach :notworthy:

Opublikowano

Ja w sobotę na imprezie pozwoliłem sobie zapalić fajkę wodną. Później miałem chęć na peta, ale wytrzymałem to. Nie czuję się winny. Dobrze jest. Fajkę można palić.. :kox:

...ale tylko jesli chodzi o czysty ''sprzet''bez domieszek tytoniowych... :polew:

raggaman-ostatnio tez mialem identyczna przygode z kolem,niby nic,ale gustuje w kolorach czarnym,lub bialym i akurat wtedy byl czas na''bialo''-teraz wyobraz sobie ,ile przeklenstw ludziska uslyszeli podczas zmiany kola obok tesco,na parkingu-papierosow nie bylo,ale poklocilem sie z zona i nie rozmawialem z nikim pol dnia...nic nie zalatwilem,stracilem czas ,pieniadze,troche wachy,zlapalem gume i ku....wa uje....lem sie po lokcie :wink4:

Opublikowano

Ja tam mogę powiedzieć, że jestem królem niepalenia :krol::kox::decayed:

:silacz: :silacz: :silacz: :silacz:

Opublikowano

Ja zaczynam rzucać.. nie pale od wczoraj od wieczora (wyrzucialem przez okno popielniczke, wszystkie zapalniczki i fajany).. mam nadzieje wytrzymac..

Opublikowano

:wink4:zawsze mozesz liczyc na nasze wsparcie...

Opublikowano

Pany, kryzys jest. Ostatnio bardzo często nachodzi mnie na to, żeby zapalić. 3mam się, ale jest ciężko. Mam nadzieję, że to wkrótce minie... :no:

Opublikowano

Pany, kryzys jest. Ostatnio bardzo często nachodzi mnie na to, żeby zapalić. 3mam się, ale jest ciężko. Mam nadzieję, że to wkrótce minie... :no:

Więcej sexu i bedzie dobrze :decayed::wink4:

Opublikowano

...po jakims czasie od rzucenia nalogu nachodzi chec,trzeba to przetrwac,tak samo,jak w pierwszych dniach :wink4:

Opublikowano

Ja zaczynam rzucać.. nie pale od wczoraj od wieczora (wyrzucialem przez okno popielniczke, wszystkie zapalniczki i fajany).. mam nadzieje wytrzymac..

ziomek trzym się mocno postanowienia :good:

ja nie palę już 46 dni i jest gitara

też czasami mnie nachodzi, fajki leżą w szafce, nieraz je powącham i tyle :decayed::kox:

tylko od jabłek już mi się rzygać chce :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylko od jabłek już mi się rzygać chce

:polew: :laghing2:[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 01:26_________________________________________________moze przejdz na winogrona... :wink4:
Opublikowano

moze przejdz na winogrona... :wink4:

Następnie na "winogronowe napoje" i już poleci... :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

hej, trzymacie się?

palicie, czy nie palicie?

u mnie zaraz drugi miesiąc bez fajki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.