Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja rzuciłem w poniedziałek , zobaczymy jak będzie w weekend przy piwku...

Opublikowano

Ja rzuciłem w poniedziałek , zobaczymy jak będzie w weekend przy piwku...

... nie wytrzymasz :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

...slowa otuchy od Marka... :polew::wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie jaram już 2 tygodnie. Trzymajcie kciuki :naughty:

Opublikowano

Trzymajcie kciuki :naughty:

to masz jak w banku, ale i tak nie wytrzymasz :tongue4::decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Nie jaram już 2 tygodnie. Trzymajcie kciuki :naughty:

Jak to już nie jarasz ? To kiedy zacząłeś ? Kto Cię zepsuł, że zacząłeś palić ? :mysli:

Opublikowano

a mi w czerwcu mineło 2 latka :naughty:

Opublikowano

minął rok bez ćmika... albo inaczej: 10kg temu rzuciłem :wink4:

Opublikowano

mi w maju tego roku minęły 2 lata :good:

Opublikowano

Nie jaram już 2 tygodnie. Trzymajcie kciuki :naughty:

Jak to już nie jarasz ? To kiedy zacząłeś ? Kto Cię zepsuł, że zacząłeś palić ? :mysli:

Źli ludzie, głównie kobiety :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Nie jaram już 2 tygodnie. Trzymajcie kciuki :naughty:

:kox: dasz rade

taktuś się nie zna :decayed:

Opublikowano

Nie jaram już 2 tygodnie. Trzymajcie kciuki :naughty:

:kox: dasz rade

taktuś się nie zna :decayed:

może się i nie znam, ale od 11 miesięcy nie palę paparochów :punk:
Opublikowano

Ja od 16 :tongue4:

Opublikowano

Jak to jest u Was, bo mnie w dalszym ciągu czasem tak zassie..., że niewiele brakuje... :evil:

Opublikowano

Ja pale od nowa... :wallbash:

Ale tylko wieczorem 3-4 fajki. Gorzej przy weekendzie...

Opublikowano

A po co rzucać??

Przecież można nie palić, nie pić, nie uprawiać seksu, ale po co wtedy żyć??[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 10:20_________________________________________________Ja palę, piję, jem wszystko co zdrowe i nie zdrowe itd.

Co do paleia to palę R1 lub Pal Malle pomarańczowe, bo lubie :) i po to żyję żeby używać wszystkiego co się da :)

Opublikowano

Ja nie pale ósmy dzień... czuje już lekką ulgę bo najgorzej było na drugi-trzeci dzień.... . Zacząłem chodzić na siłownię i jeździć na basen i to mi trochę pomaga zapomnieć o paleniu. Każdemu polecam jakiś sport przy rzucaniu, uwierzcie mi, że pomaga :notworthy:

Najbardziej jestem zadowolony z tego, że w piątek mieliśmy grilla, i po wypiciu 3 piwek i nażarciu się kiełbasą miałem taką ochotę zapalić, że myślałem, że polegnę widząc jak inni palą. Wytrzymałem :naughty:

W sobotę najebałem się w trupa i też nie zapaliłem żadnego papierosa - jestem z siebie dumny jak cholera :kox:

Ciekawe jak długo nie będę palił, bo już miałem tak, że 3 lata paliłem, potem rok przerwy, znowu 3 lata paliłem no i teraz znowu rzucam.... :wallbash:

A po co rzucać??

Przecież można nie palić, nie pić, nie uprawiać seksu, ale po co wtedy żyć??[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 10:20_________________________________________________Ja palę, piję, jem wszystko co zdrowe i nie zdrowe itd.

Też tak kiedyś myślałem, ale z drugiej strony po co robić coś z czego nie ma żadnej bani ? :decayed: Już lepiej innym dymkiem się zaciągać :palacz::nabijasie::banan2:

Opublikowano

Też tak kiedyś myślałem, ale z drugiej strony po co robić coś z czego nie ma żadnej bani ? :decayed: Już lepiej innym dymkiem się zaciągać :palacz::nabijasie::banan2:

hehe też fakt

Opublikowano
Jak to jest u Was, bo mnie w dalszym ciągu czasem tak zassie..., że niewiele brakuje... :evil:
[br]Ja nie palę ponad 2 lata i co jakiś czas mniej lub bardziej też mnie ciągnie. Wcześniej kilka razy rzucałem palenie ale niestety udawało się wrócić. Jestem zdania że od nałogowego palenia tytoniu (podobnie jak od wódy) nigdy nie można się uwolnić w pełni, dlatego nie pozwalam sobie na luksus "popalania". Do powrotu na prawdę niewiele potrzeba także trwajcie w mocnym postanowieniu, jak rzucać to definitywnie :good:
Opublikowano

Dobrze prawisz. Ja nie paliłem rok i sobie właśnie myslałem "aaa tam, jeden na imprezce nie zaszkodzi do piwka, a w końcu rok nie palę to będzie tak jakbym nigdy nie palił, organizm wyczyszczony". A tu pupa praktycznie od razu wróciłem do nałogu ;(

Ps. widzę, że ktoś nawet ocenzurował słowo "d*pa" :blink: Przypomniało mi się, jak ostatnio na innym forum słowo burak było z gwiazdkami :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.