Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

po jednym piwie rzygało mnie jak kota,

Stary spójrzmy prawdzie w oczy..najebałeś się i teraz zwalasz na Tabex :polew: :polew: :decayed::wink4::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

O tym samym pomyślałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dużo grałem w piłkę, biegałem po 10 km dziennie, basen, rower itd niestety towarzystwo itd doprowadziło do tego że pierwszy raz zapaliłem :) Trwa to już 6 lat co najgorsze lubię sobie zapalić mimo iż nie pale w domu i w samochodzie bo zakopcone pomieszczania doprowadzają mnie do furii, bardzo często myję ręce przez fajki nabawiłem się tiku :polew: a może to choroba mycia rąk :) drażni mnie zapach ubrań po imprezach gdzie się pali ale cóż ... lecz pewnego pięknego dnia obudziłem się rano i stwierdziłem że 105 kg wagi to za dużo czułem się źle więc postanowiłem iść na siłownie ćwiczę 3 - 4 razy w tygodniu w dni treningowe odstawiam palenie w większym stopniu wiem że jest coś co daje mi radość brnę do tego by rzucić całkiem ... :) Wniosek jeżeli już rzucać to przejść na dużo zdrowszy tryb życia iść na siłownie efekty polepszenia wyglądu zewnętrznego ładnego kształtowania się mięśni bardzo motywują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dużo grałem w piłkę, biegałem po 10 km dziennie, basen, rower itd niestety towarzystwo itd doprowadziło do tego że pierwszy raz zapaliłem :) Trwa to już 6 lat co najgorsze lubię sobie zapalić mimo iż nie pale w domu i w samochodzie bo zakopcone pomieszczania doprowadzają mnie do furii, bardzo często myję ręce przez fajki nabawiłem się tiku :polew: a może to choroba mycia rąk :) drażni mnie zapach ubrań po imprezach gdzie się pali ale cóż ... lecz pewnego pięknego dnia obudziłem się rano i stwierdziłem że 105 kg wagi to za dużo czułem się źle więc postanowiłem iść na siłownie ćwiczę 3 - 4 razy w tygodniu w dni treningowe odstawiam palenie w większym stopniu wiem że jest coś co daje mi radość brnę do tego by rzucić całkiem ... :) Wniosek jeżeli już rzucać to przejść na dużo zdrowszy tryb życia iść na siłownie efekty polepszenia wyglądu zewnętrznego ładnego kształtowania się mięśni bardzo motywują :)

brawo Ciepły, aż zrobiło się cieplej od twoich słów :decayed:

P.S.

Ja wciąż nie palę, jest już tak od 1 września 2008 r.

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennie 10.70 zł

Tydzień 85.60 zł (liczy dwie paczki w sobotę przy piwku)

Miesiąc 342.40 zł

Rok 4108.80 zł

Mamy felgi i opony :)

Wakacje dla dwóch osób np. Hiszpania :)

Dobre car-audio :)

Telewizor 50 cali :)

Kupę ubrań :)

Spłacony kredyt w banku :polew:

http://www.ileprzepalasz.pl/kalkulator/index.php POLECAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Ja wciąż nie palę, jest już tak od 1 września 2008 r.

:good: :good: :good:

No ja narazie mysle o rzuceniu :decayed: ale ostatnio na Zlcoie w Kaletce wypaliłem 2 paczki ;( :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie pale :kox:

i nigdy nie paliłem :tongue4:

brzuszek mam ale mi on nie przeszkadza :tongue4:

pewnie jak bym rozpoczoł palić to bym go zgubił ale nie sprubóje tak mi dobrze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka :) Ja palę ze 12 lat, 1-2 paczki dziennie :confused4: Próbowałem rzucać 2 razy, za pierwszym wytrzymałem tydzień ale stwierdziłem, że tak naprawdę to nie chce rzucać i zacząłem kopcić na nowo :polew: Za drugim razem wytrzymałem 3 dni, po czym koledzy z pracy kupili mi fajki, ponieważ nie mogli znieść moich ciągłych ataków szału - zaznaczam że jestem nerwowym człowiekiem a kiedy nie pale, do szału doprowadza mnie wszystko przez 24h na dobę. Teraz powoli przygotowuję się psychicznie na trzecie i mam nadzieję ostatnie (bo skuteczne) podejście. Plastry już czekają na odpowiedni dzień :) Kiedy ten dzień nastąpi - nie wiem, poprostu mam nadzieję się obudzić i stwierdzić - tak, to dzisiaj rzucam :>

Mały update: ten dzień nastąpił niecałe 3 tyg później - 17 listopada :> Nadal nie palę, to już ponad 5 miechów :mysli: Plastrów nie użyłem, leżą do dziś nie ruszone, zostawię sobie na pamiątkę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastrów nie użyłem, leżą do dziś nie ruszone, zostawię sobie na pamiątkę :polew:

To podobnie jak u mnie, tyle że leży paczka fajek ;) Nie palę już jakieś 3 lata ale uzależenienie behawioralne cały czas daje o sobie znać :wallbash:

Najlepiej nigdy nie zaczynać :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozmawiałem z przedstawicielem handlowym firmy Pfizer. Mają nową ofertę. Lek nazywa się CHAMPIX (wareniklina), kosztuje 320 PLN/miesiąc. Działa lepiej niż terapia substytucyjna typu Nicorette. Zalecany okres stosowania to 12 tygodni.

Lek dla zdecydowanych na rzucenie (koszt kuracji około 1000 PLN, ale to i tak oszczędność). Tylko na receptę (np. od lekarza rodzinnego).

champix-box1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja walcze z tym od tygodnia;D Na początku cieżko, ale teraz zamiast papierosów kupuje o ponad połowe tańsze orbitki i jakoś daje rade :naughty:

Powodzenia !!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ją już rzucałem ze 20 razy :-D teraz nie pale od piątkowego popołudnia, bo na takim kacu byłem że z rana ledwo po pół paliłem, ale postanowiłem że to wykorzystam. W niedzielę jadę z narzeczoną na tydzień wypocząć, przyrzekłem że nie będę palił, od piątku zjadłem już prawie trzy duże paczki pestek, trochę to pomaga ale ciągnie do papierosa, trzymajcie kciuki :-D

Życzę wszystkim żeby też mieli taka wspaniała motywacjie jak ją :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motywację każdy musi znaleźć swoją. Ja 3 razy rzucałem, zanim się udało. Pomogły mi plasterki i Ministerstwo Skarbu, które akurat wtedy podniosło akcyzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Powiedziałem sobie że jak kupię A4 to rzucę papierosy.Auto będę miał 8 maja.Zobaczę czy dotrzymam słowa.Nie mam zamiaru palić w aucie.Napiszę po jakimś czasie jak mi idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...