Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4


KrzysiekSPI

Rekomendowane odpowiedzi

i jak ogarnął to ktoś ? ponoć na forum są tematy ale nie potrafię znaleźć, przerabiał ktoś ten temat i jest w stanie podpowiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przerabiałem fotele z a6 c6 wsadzałem do a4 wraz ze zmiana tylnych "plecków" oraz kanapy.

DSC00523.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak poradziłeś sobie z tylnymi siedzeniami przerabiałeś coś konkretnego? Mógł byś wrzucić jakieś zdjęcia szczegółowe tylnych siedzeń jak to spasowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi udało się ustalić to przednie fotele pasują p&p, co do tyłu to przy kanapie trzeba wyciąć jakiś bolec, przy oparciu trzeba przełożyć stary stelaż , a boczki kanapy trzeba rzeźbić ale nie znam żadnych szczegółów :kwasny:

strażak990 jak to wyglądało u Ciebie ? il czasu Ci to zajęło, masz może jakieś fotki z rezania ? każda rada się przyda :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.



Przednie Fotele pasowały P&P tylko trzeba było kostki przerobić.


(Mi było łatwiej i przerobiłem w aucie kostki z a6 ponieważ dokładałem elektryke oraz podgrzewanie wiec było łatwiej Tylko zmienić mi od pasów od poduszki jest ta sama)


Z Tyłem to troszke zabawy jest kanape tylną także trzeba przerobić troszke i spasować do starego stelaża.


Wyciągasz stelaż z tylnej kanapy i pasujesz go do gąbki kanapy.


Boczki przekładałem materiały rozebrałem z materiałów no i boczki z a6 wywaliłem a dałem materiał poprostu na te z a4. i nic nie musiałem rzeźbić :)


Natomiast oparcia to troszkę roboty było by plecki poprzekładać ale jest temat tutaj na forum jak to zrobić :)



czas jaki mi to zajeło przeróbki 2 dni i było wszystko już zrobione natomiast na samochodzie było to wszystko do tygodnia ponieważ cały środek zmieniałem z jasnego na czarny i troche roboty było z dywanami z plastykami itp.



wcześniej miałem takie fotele i wnętrze:


2013-09-09%2B16.03.54.jpg



I Po Przekładce.


20150310_113347.jpg


20150310_113311.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapodać fotki tylnej kanapy!

Ciekaw jestem jak leży!

Jesteś zadowolony z foteli przód? Prawdopodobnie są mega wygodne i lepiej leżą od b7!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko takie mam zdjęcie na Kmputerze :wink:

Zdj%25C4%2599cie0383.jpg

Bardzo wygodne jeszcze można czasami bardzo dobrze trafić na full wypas podgrzewany przód i tył oraz elektryka cała.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda porządnie :thumbup1: i ładnie leży!

Też mogłem kupić brązowe ale na odległość i bałem się, że nie podpasują mi kolorystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiac zmieniłem cały środek wnętrza bo także nie podpasowały kolorystycznie hehe ale dziewucha uparła się na te fotele :grin::grin:

Więc reszta została dla mnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miałeś co robić przy jasnym środku :)

Ja mam czarny i jednak pozostanę przy czarnym, aczkolwiek brązowy z czarnym też jest całkiem spoko :wink:

Muszę to połączenie kolorystyczne zobaczyć na żywo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche było roboty ale co chwile dokupuje coś i wsadzam nie stac mnie by było by kupić cały środek odrazu :)

zostało mi jeszcze sufit czarny oraz deska a także pasy :banan:

Najgorzej było z podłogą ale jak elektryke trzeba było robic to cała była wybebeszona audi w srodku

Ale jak dobrze popatrzysz oraz trochę checi to dasz sobie sam radę zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem ostatnio a4b6 i chce zmienić fotele na takie z c6 ale mam dwa pytania czy jest jakiś problem z roletą w bagażniku bo jest montowana do tylnej kanapy a w c6 jest to chyba inaczej, i drugie czy nie ma później problemu ze składaniem oparć nic nie obciera itp. bo ja jakoś często z tego korzystam.

Super wyglądają te fotele a tylna kanapa to już wymiata:P

Edytowane przez sagakama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo faktycznie fotele A6 wyglądają na bogato i są stosunkowo dostępne cenowo i jest ich sporo:-)

A z robotą - znajdą się napewno chętni do pomocy przy rezaniu!:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem ostatnio a4b6 i chce zmienić fotele na takie z c6 ale mam dwa pytania czy jest jakiś problem z roletą w bagażniku bo jest montowana do tylnej kanapy a w c6 jest to chyba inaczej, i drugie czy nie ma później problemu ze składaniem oparć nic nie obciera itp. bo ja jakoś często z tego korzystam.

Super wyglądają te fotele a tylna kanapa to już wymiata:P

tu masz info jak przełożyć plecy w oparciu z tyłu

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/219523-przekladka-plecow-tylnej-kanapy-pod-rolete-bagaznika-avant/?hl=%2Bprzek%B3adka+%2Bplec%F3w

a kanapa składa się normalnie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wsparcie i fajnego linka na pewno się przyda. Chyba jutro wybiorę się po fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D Zakladaj bo warto jeszcze w s-line z a6 :kox::kox:

Edytowane przez strazak990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba jutro wybiorę się po fotele.

Daj znać co i jak gdy już bedziesz po rezaniu i zapodaj fotki jak się prezentują;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh zmiana planów trochę, moja se wybrała fotele z a4 b8. Czytałem na forum że można nawet dwóch pokazało zdjęcia założonych, z jednym rozmawiałem i że nie ma problemu więc są kupione, trochę droższe ale wypas jest. Musze tylko te podłączenia ogarnąć. Moje są grzane i z lędźwiami regulowanymi a te nowe to nawet jakieś wiatraczki mają chyba wentylowane. Na razie cienko to widzę z tą elektryką ale coś tam pokombinuje. Na razie szukam schematów elektrycznych.

http://www.directupload.net/file/d/4044/c3i8ojha_jpg.htm

Edytowane przez sagakama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będziesz miał mega full! :)

Ciekaw jestem jaka cena za taki wypas!?

Podeślij namiary na PW do gościa. Może i ja się skusze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...