Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C5 Freak Biturbo+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A miały być góry na dwa dni :grin:

Mefju..jako ciut bardziej doświadczony kolega powiem Ci, że to są najlepsze górny na świecie..

Boobs+Close+Up.jpg

wiem, że nigdy nie widziałeś i nie dotykałeś..ale chociaż poświęć na to 200 zł ..zawsze to jakaś namiastka wakacji i bliskie obcowanie z naturą :grin:

A nie tylko jpg i jpg :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Koniec! :grin:

Opublikowano
Nie jadę bo modzę :grin:

:polew:

Oklejanie folią lamp... Też mi modzenie:przebiegly:

zawsze to lepsze jak dolewanie oleju :nose:

Opublikowano
Nie jadę bo modzę :grin:

:polew:

Oklejanie folią lamp... Też mi modzenie:przebiegly:

zawsze to lepsze jak dolewanie oleju :nose:

albo nocne rozmowy o wałkach wycieraniu :nose:

Opublikowano
Nie jadę bo modzę :grin:

:polew:

Oklejanie folią lamp... Też mi modzenie:przebiegly:

zawsze to lepsze jak dolewanie oleju :nose:

albo nocne rozmowy o wałkach wycieraniu :nose:

narzekasz ciulu hanyski? :punish: bedziesz chciał sie pożalić, że Ci czternastolatka nie chciała kolby ojebać, sikiem prostym Cie oleje :banan:

Opublikowano
Nie jadę bo modzę :grin:

:polew:

Oklejanie folią lamp... Też mi modzenie:przebiegly:

zawsze to lepsze jak dolewanie oleju :nose:

albo nocne rozmowy o wałkach wycieraniu :nose:

:drunk: i zachwalanie jakie to ich fał-sześć są super:decayed: Przeważnie kaja:polew:

Opublikowano

prowda jest jedno. każdy sfoje chfoli :guma: ale żeby dwa zero... :polew:

Opublikowano
prowda jest jedno. każdy sfoje chfoli :guma: ale żeby dwa zero... :polew:

szkoda mi Ciebie bo bym opierdolił na oem`ie te fał-sześć swoim olejakiem na ćwiare:decayed: A po za tym od wjazdu będę non stop najebany:decayed:

Zeby nie było ot:

Mefju kiedy letnie koła będą?:decayed:

Opublikowano

muszę się wtrącić kaju ...niestety 2.5 tdii kupuje albo warjat albo idiota (pasujesz mi do tej pierwszej grupy :decayed:) ale kupić alt :facepalm: ...to juz lepiej mieć gnojowóz :polew:

Opublikowano
  • Autor

Pany a wypier.. do off topicu :naughty:

Opublikowano
Nie jadę bo modzę :grin:

:polew:

Oklejanie folią lamp... Też mi modzenie:przebiegly:

zawsze to lepsze jak dolewanie oleju :nose:

albo nocne rozmowy o wałkach wycieraniu :nose:

narzekasz ciulu hanyski? :punish: bedziesz chciał sie pożalić, że Ci czternastolatka nie chciała kolby ojebać, sikiem prostym Cie oleje :banan:

uwierz w ducha..nie ma takiej co by mi nie chciała ojebać płomiennej sztycy :naughty::grin::kox:

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

Tak sytuacja.. Mefju zadarł z tapicerem :banan:

10478588_10204125476686515_5150124682028615325_n.jpg

Opublikowano

kaju lubi to!

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

"jebać karać nie wyróżniać"

by Reggi :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Ile za takie tuningi kierownicy? Może być na pw.

Opublikowano

Lubie tu zagladac, jest lepiej jak w Hyde Park / Strefa Smiechu i nie trzeba na koniec forum przewijac:polew: Sorry za OT Mefju:wink:

Opublikowano
ale kupić alt :facepalm: ...

Kajtek kupił ALT ?? :kox:

zeby nie było OT , ładne fele Matełusz :wink:

Opublikowano

Nie przepraszajcie za OT bo ten temat to jeden wielki OFF :decayed:

Modów nie ma więc trza nadrabiać czym innym :naughty:

Opublikowano
ale kupić alt :facepalm: ...

Kajtek kupił ALT ?? :kox:

sorry stary, ale tyle to ja nie wypije :grin:

Opublikowano
  • Autor

Spoko misie kolorowe :grin: Reggi jak w twój temat wlecę to nie wyhamuje z postami :naughty:

Opublikowano
ale kupić alt :facepalm: ...

Kajtek kupił ALT ?? :kox:

sorry stary, ale tyle to ja nie wypije :grin:

mało tego że nie ma takiej ilości alkoholu to w całym mieście tyle fety nie ma :polew::polew::polew: sory mef ale masz zaqrwiste audi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.