Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do 1.9tdi 6 bieg jest grubsza robota bo nigdzie nie wychodzily jednomasy na 240mm na 6 srub, chyba ze rozrusznik wymienisz na taki od 5 biegowki

ale gotowego bez rezania taniego zestawu nie ma, albo rezac i masz tanio albo na gotowo i drogo

jednomas 1z + tarcza obojetnie jaka 240mm (wszystkie 6 biegówki skrzynie oraz silniki v6) - docisk tez jakis mocny diesel

Opublikowano
  • Autor

W ETCE tego nie znajdziesz.

wsio masz na.pierwszej stronie tego tematu

Opublikowano

a no to już dla mnie to jasne. Myślałem że jakiś nowy myk kolega wyczaił.

Opublikowano

Potrzebne sprzęgło na wczoraj, zakłady mi znane terminy za miesiąc i tak myślę co tu zrobić zamach mam....

Docisk z 2.5 tdi i tarcza obita kevlarem bądź nawet seria od tego 2.5. W okolicy mam dobry zakład ślusarski i może u nich przebieliłbym zamach, wycentrował na tokarce docisk i zrobił otwory pod śrubki co wy na to?????

Podobno zamach w 2.5 ale z pierwszych produkcji był gładki/ równy a te nowsze to już miały tak jakby tarczę wpuszczoną już niżej

docelowo niech to dobrze ogarnia ~250 koni

Opublikowano

koziol moje sprzeglo jeszcze w aucie i nie zapowiada sie poki co zeby sie cos zmienilo

zamach tylko od 1z/abk audi 80/a4

tarcza od czegokolwiek, to samo docisk, moze byc od 2.5tdi i tez bedzie ok

Opublikowano

Ja mam tarcze i docisk od audi s2 i jak sie nie myle to kolo zamachowe tez.

Opublikowano

nie wazne zamach to zamach czy to s2 czy 80tka 2.0, ten drugi zapewne kilka razy tanszy

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czyli do 1.8t 6b quattro

Potrzebny

Zamach (jednomas) z

Abk audi 80 lub S2

A docisk i sprzęgło może być z 2.5?

Opublikowano
  • Autor

Tarcza z 2.5tdi a docisk z LTka

Wszystko masz na pierwszej stronie

Opublikowano

Rozumiem Dev ale po przeczytaniu całego tematy łeb kwadratowa. Po zamówieniu części trzeba je jeszcze obrobić i tu jest problem nie wiem kto mi to ogarnie

Opublikowano

Można śmiało ich polecić za obsamrkanie tarczy kewlarem tylko mniejszej a jezeli 240 zawołali 150zł.

Szlif oraz sprawdzenie docisku w cenie obicia tarczy.

Dla porównania w Poznaniu za tą samą tarcze chcą 250zł plus 150 za szlif docisku...

Tomek zawracałem Ci tyłek z tym W8 ale wpierw ogarnę napęd bo jak mi DM postawi sie mojej zonce w trakcie dojazdu do robotu to mnie za jaja powiesi,takze hebel na razie odwleczony :hi:

Opublikowano

Czyli pozbierać graty i wysyłać im?

Chłopaki już będę wiedzieć co z tym zrobić?

Z zamachem nie mam problemu Abk jest dużo

Tarcze też ogarnę z 2.5 v6 tdi

Docisk z LT rozumiem że w grę wchodzi tylko nowy.

W temacie było coś że do szóstki skrzyni ten mod nie podchodzi.

Kod silnika BFB QUATTRO

Skrzynia bodajże GJW

Ten będzie ok?

http://allegro.pl/sachs-docisk-sprzegla-mercedes-sprinter-vw-lt-2-3-i5588143927.html#thumb/2

Edytowane przez zen8000

Opublikowano

Nie, od nowego szukaj powyżej 1996 r

Znaczy się od diesla

Opublikowano

Wiem bo nowe mają dwumasa

Chodziło mi o nówke funkiel. Np taka jak w linku.

5de7cc23575e418679a88ebd1f127159.jpg

Sory 2.3 to benzyna

http://e-katalog.intercars.com.pl/?utm_source=intercars.com.pl&utm_medium=searchBoxWidget&utm_term=TecDoc&utm_campaign=searchBoxWidget#/produkty/1813141717180-3082_308_043-O8851-docisk-sprzegla.html

znalazłem takie coś tylko cena zaporowa

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ten docisk z lt-ka to idzie jakoś wzmocnić ? bo już się śliznęło sprzęgło :(

Opublikowano
  • Autor

Jak sie slizgnęło to masz cos posrane.

Opublikowano

u mnie zaraz 3ci rok sie zaczniie bez problemu

Opublikowano

w ośce dawało radę ruszając z dwójki,w Q w sensie na jedynce prawie z odcinki :grin:

Opublikowano

Każdy docisk da się wzmocnić, tylko albo będzie Ci ciężko chodził albo iść jeszcze inną drogą i na podwójne sprężyny.... ale 300 z plusem to CI powinien seryjny ogarniać bez problemu.... A jak chcesz mocniej i bez kombinacji to docisk od rs'a pasował będzie

a propo śliznięcia to na pewno sprzęgło? może laczki :D mój już na skręcaniu pali gume a jest sporo słabszy :D

Edytowane przez koziol1172

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.