Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bałtów 2014 18.05 Rozpoczecie sezonu


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

aż tak źle to nie jest ;-)

---------- Post dopisany 10-05-2014 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2014 at 21:28 ----------

Dobra, auto juz mam. Raczej nie obrobie wszystkiego do niedzieli ale wstepnie chetnie sie wybiore ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie, alez to bedzie sesyjka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której się wstawianie w niedziele? Moznaby było sie ustawić wcześniej, i zrobić wspólny wjazd:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy, Ty nie masz czasem jakichś dystansów z kołnierzem pożyczyć? Te moje bez to trochę lipa jechać, a nie zdążę zamówić po te moje koła :/ Daj też znać kiedy będziesz miał chwilę ;-) Dzisiaj teoretycznie powinienem mieć sprzęt ;-)

PS: Którędy z Kraka wogóle lecimy i kto jeszcze leci ? Na Sandomierz, Kielce czy Tarnów ? Jak dla mnie to możemy ruszać choćby o 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy, Ty nie masz czasem jakichś dystansów z kołnierzem pożyczyć? Te moje bez to trochę lipa jechać, a nie zdążę zamówić po te moje koła :/ Daj też znać kiedy będziesz miał chwilę ;-) Dzisiaj teoretycznie powinienem mieć sprzęt ;-)

PS: Którędy z Kraka wogóle lecimy i kto jeszcze leci ? Na Sandomierz, Kielce czy Tarnów ? Jak dla mnie to możemy ruszać choćby o 8

Nie będę mial:(, zostały mi tylko 5mm, co do trasy to muszę jeszcze obadać bo lepiej dołożyć parę km, niż tułac się po dziurach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, może coś skołuję. Blacharz też nie ma czasu teraz zająć się moim przodem więc trudno, pojadę jak jestem. Trasa na Kielce jest całkiem fajna i chyba tak będzie najlepiej polecieć: https://www.google.pl/maps/dir/Krak%C3%B3w/Balt%C3%B3w/@50.5830749,20.1937679,9z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x471644c0354e18d1:0xb46bb6b576478abf!2m2!1d19.9449799!2d50.0646501!1m5!1m1!1s0x4722a0116f44d557:0x389028fd5e183993!2m2!1d21.544157!2d51.018168

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogr dystanse dzisiaj zamawiasz w dystomie jutro rano masz u siebie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogr dystanse dzisiaj zamawiasz w dystomie jutro rano masz u siebie:whistling:

Zwykłe tak ale ja chcę bezpośrednie przejście z piasty audi na felgę merca ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogr dystanse dzisiaj zamawiasz w dystomie jutro rano masz u siebie:whistling:

Zwykłe tak ale ja chcę bezpośrednie przejście z piasty audi na felgę merca ;-)

no to 2dni, zadzwoń i zwyczajnie zamów, do bałtowa cała wiecznosć jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogr dystanse dzisiaj zamawiasz w dystomie jutro rano masz u siebie:whistling:

Zwykłe tak ale ja chcę bezpośrednie przejście z piasty audi na felgę merca ;-)

A Ci z krakowa nie ogarnąć Ci tego do piątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko wieczorem sprawdzę czy nie mam czegokolwiek w piwnicy.

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

ogr dystanse dzisiaj zamawiasz w dystomie jutro rano masz u siebie:whistling:

Zwykłe tak ale ja chcę bezpośrednie przejście z piasty audi na felgę merca ;-)

A Ci z krakowa nie ogarnąć Ci tego do piątku?

Pamiętam że oni takie jak to koleś nazwał "inne" to robili jakoś długo :/

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

Z racji że ja chce dystanse o średnicy 150mm i z piasty audi na mecedesa to czas oczekiwania min 7 dni.

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ----------

Haha, ale jaja, w swoich gratach znalazlem dystanse 20mm i pierscienie pod merca hehe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Nie zalamuj sie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Jednak to nie 20

---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ----------

Zapowiada nam sie do bani pogoda :/

bwr2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
:thumbdown:

uwierzcie mi Pany jak nigdy nie wierzę w pogody :decayed: , powiem tak w Ostrowie Świętokrzyskim może ostro padać ale nie w Bałtowie i to ja rozkazuję ::grin: , beje grillowanko , piffko , panienki , muza , a przede wszystkim żeby coś wspominać :naughty: czyli foty i czego chcieć więcej lool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown:

uwierzcie mi Pany jak nigdy nie wierzę w pogody :decayed: , powiem tak w Ostrowie Świętokrzyskim może ostro padać ale nie w Bałtowie i to ja rozkazuję ::grin: , beje grillowanko , piffko , panienki , muza , a przede wszystkim żeby coś wspominać :naughty: czyli foty i czego chcieć więcej lool

to niech leje na całego, będzie widać wszystko co te panienki mają pod bluzkami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown:

uwierzcie mi Pany jak nigdy nie wierzę w pogody :decayed: , powiem tak w Ostrowie Świętokrzyskim może ostro padać ale nie w Bałtowie i to ja rozkazuję ::grin: , beje grillowanko , piffko , panienki , muza , a przede wszystkim żeby coś wspominać :naughty: czyli foty i czego chcieć więcej lool

to niech leje na całego, będzie widać wszystko co te panienki mają pod bluzkami ;-)

Te cfaniak co bez żony jedzie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...