Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bałtów 2014 18.05 Rozpoczecie sezonu


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

to pierwsze słabe, weź usuń :grin:

mam pytanko, kto to taki chłopaszek w okularach, czarny, krótko ostrzyżony i był w czarnej koszuli dzisiaj ? skądś znam ale nie wiem skąd i kto to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dobrze nie zaparkowałem, a już zdjęcia żeśta robili tej padaczki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak paczam w goglach i nie mam daleko do Ciebie:wink: Następnym razem złoże jakieś większe zamówienie i odbiore osobiście:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakie foty mojej kozy? Bo pasuje coś gdzieś zaktualizować na forum a nawet jednego zdjęcia nie zrobiłem :decayed: impreza przyjemna choć z miejscem była lipa że tak porozrzucane i w takim błocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel, wyszlo cos z tych zdjec na A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za szybko żeś prześmignął:grin:, Dzeksona parę wyszło, ale to i tak kicha bo jechac i strzelac foty to lipa, musialaby Aga kierowac:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za szybko żeś prześmignął:grin:, Dzeksona parę wyszło, ale to i tak kicha bo jechac i strzelac foty to lipa, musialaby Aga kierowac:decayed:

To już się nie mogę doczekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za szybko żeś prześmignął:grin:, Dzeksona parę wyszło, ale to i tak kicha bo jechac i strzelac foty to lipa, musialaby Aga kierowac:decayed:

Hmmm, ja tam się ledwo wlokłem ;-) Liczyłem na fajne zdjęcie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakie foty mojej kozy? Bo pasuje coś gdzieś zaktualizować na forum a nawet jednego zdjęcia nie zrobiłem :decayed: impreza przyjemna choć z miejscem była lipa że tak porozrzucane i w takim błocie.
staryyy 500 aut więc gdzie ty to chciałeś pomieścić ? poza tym błoto... no sory ale dwa dni wstecz lało non stop także czego się można było spodziewać :wink:

---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

tak paczam w goglach i nie mam daleko do Ciebie:wink: Następnym razem złoże jakieś większe zamówienie i odbiore osobiście:grin:
zapraszam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam miałem poleposition:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, kto to taki chłopaszek w okularach, czarny, krótko ostrzyżony i był w czarnej koszuli dzisiaj ? skądś znam ale nie wiem skąd i kto to :decayed:

Pastaldo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no tak :wink:

Hehe aaa no tak :wink: Przyjeżdzałem do Was tez czasami po częsci :wink: tylko wtedy jeszcze bez okularów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy lecę do Dąbrowy z dzieckiem na dzień dziecka do teatru :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...