Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bałtów 2014 18.05 Rozpoczecie sezonu


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość harry19-19
Dobra, co gdzie jak i o której?Kto jedzie?:decayed:

Harry, gdzie się spotykamy i o której?:banan:

jesteś z Rzeszowa to możemy spotkać się koło serwisu autorud :D a o której to ja ci powiem że , jadę do Ostrowa Świętokrzystkiego na ten parking Vag-a i stamtąd ruszamy do Bałtowa , Ostrowie wyjazd jest o 9 więc powinniśmy wyjechać co najmniej o 6 rano

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

https://www.facebook.com/events/221377178058941/242231485973510/?notif_t=plan_mall_activity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy, to my za pozno nie wyjezdzamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak coś to możemy wcześniej startować, ale kowi leci prosto na bałtów, a nie na tą zbiórkę wcześniej:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my go i tak nie zlapiemy, on leci od drugiej strony ;-) Pogadamy wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my go i tak nie zlapiemy, on leci od drugiej strony ;-) Pogadamy wieczorem.

no wiem ale myślałem sie z nim na miejscu ustawić przed wjazdem:wink:, mamy tam jakieś 2.40 godziny do nich to myślę ze na 11 byśmy pewnie byli na miejscu:wink:, pisałem do Konusa, to sie do Ciebie odezwe jak bede coś wiedział, jak cos to wylecimy wczesniej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My lecimy z puławiakami, may 100km od nich, atakujemy od zwolenia, na ostrowiec nie lecimy bo nie ma sensu jechać iwracać dobry kawałek, czekamy gdzieś w bałtowie, będzie paczka na cos koło 20 aut moze wiecej bo w sumie ciezko sie doliczyć kto w końcu jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się tam znajdziemy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzcie wcześniej bo podobno jak będzie pogoda to mogą wszystkie auta na płac nie wejść. Ja jestem zdania ze max 10:30 być na placu. Stanąć w kupie nie w błocie rozłożyć grile i czekać na resztę. Ja kończę sukę polerowac brakuje tylko koła i gwintu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzcie wcześniej bo podobno jak będzie pogoda to mogą wszystkie auta na płac nie wejść. Ja jestem zdania ze max 10:30 być na placu. Stanąć w kupie nie w błocie rozłożyć grile i czekać na resztę. Ja kończę sukę polerowac brakuje tylko koła i gwintu ;/

Musiałbym o 6 wstać i o 7 już ruszać w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak chyba zrobimy żeby po 7 z Brzeska startować:wink:

chcesz powiedzieć że mam wstać o 5 i o 6 ruszać ? ;-) Gdzie się umawiamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzcie wcześniej bo podobno jak będzie pogoda to mogą wszystkie auta na płac nie wejść. Ja jestem zdania ze max 10:30 być na placu. Stanąć w kupie nie w błocie rozłożyć grile i czekać na resztę. Ja kończę sukę polerowac brakuje tylko koła i gwintu ;/

Jak będziecie wcześniej to parkujcie trochę szerzej (większe odstępy), żeby w razie czego jeszcze kilka klubowych a4 się zmieściło. Tak jak na majóvwce w Ułężu robiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzcie wcześniej bo podobno jak będzie pogoda to mogą wszystkie auta na płac nie wejść. Ja jestem zdania ze max 10:30 być na placu. Stanąć w kupie nie w błocie rozłożyć grile i czekać na resztę. Ja kończę sukę polerowac brakuje tylko koła i gwintu ;/

Jak będziecie wcześniej to parkujcie trochę szerzej (większe odstępy), żeby w razie czego jeszcze kilka klubowych a4 się zmieściło. Tak jak na majóvwce w Ułężu robiliśmy.

Armi PW ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...