Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bałtów 2014 18.05 Rozpoczecie sezonu


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

i tak chyba zrobimy żeby po 7 z Brzeska startować:wink:

chcesz powiedzieć że mam wstać o 5 i o 6 ruszać ? ;-) Gdzie się umawiamy ?

Chyba tak, bedziesz musiał zleciec z autostrady w Brzesku, bo tam nie ma chyba zadnego MOPu, zaraz przy autostradzie jest rondo i parking i tam się ustawimy, jeszcze się zgadam z Dżeksonem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oka, wyślę Ci smsa jak wyjadę rano.

Mówisz o tym rondzie przecinającego Ludwika Solskiego z Okulickiego i Szczepanowską ?

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Widzę że tam są jakieś przeglądy rejestracyjne i opony. O tym parkingu mówisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oka, wyślę Ci smsa jak wyjadę rano.

Mówisz o tym rondzie przecinającego Ludwika Solskiego z Okulickiego i Szczepanowską ?

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Widzę że tam są jakieś przeglądy rejestracyjne i opony. O tym parkingu mówisz ?

o tym, zaraz przy autostradzie, tak zeby sie nie pchać w miasto:wink:

https://www.google.pl/maps/place/Le%C5%9Bna/@49.9891478,20.5920223,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x4716260f14f34629:0x3348c6fd7a1ea13?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, spoko, pomyliłem zjazdy na mapie ;-)

no dobra jakoś się znajdziemy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzcie wcześniej bo podobno jak będzie pogoda to mogą wszystkie auta na płac nie wejść. Ja jestem zdania ze max 10:30 być na placu. Stanąć w kupie nie w błocie rozłożyć grile i czekać na resztę. Ja kończę sukę polerowac brakuje tylko koła i gwintu ;/

Jak będziecie wcześniej to parkujcie trochę szerzej (większe odstępy), żeby w razie czego jeszcze kilka klubowych a4 się zmieściło. Tak jak na majóvwce w Ułężu robiliśmy.

no dokładnie, najlepiej jakby sie udalo zgrac wszystkich w jednej kupie:whistling:, ale moze byc ciężko:wink:, do niektórych mam numery to jak coś to sie bedziemy zdzwaniać, my powinniśmy być koło 10:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezno paweł powiedz o której Ci tam wyświetla ze będziecie w stopnicy planowo bo ja właśnie wróciłem z garażu i nawet neta nie mam żeby spawdzic ;/ no i wyslij mi na PW swój numer tel bo gdzieś miałem ale mi zginął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezno paweł powiedz o której Ci tam wyświetla ze będziecie w stopnicy planowo bo ja właśnie wróciłem z garażu i nawet neta nie mam żeby spawdzic ;/ no i wyslij mi na PW swój numer tel bo gdzieś miałem ale mi zginął.

Pokazuje mi 2,36 do bałtowa, nie jestem już na kompie i z tela nie chce mi się bawić z tym, koło 10 powinniśmy być na miejscu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede wyjzdzal za niedlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ka zaspalem i my dopiero przed Tarnowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy, nie pisz podczas jazdy ;-)))

Wysylalem mu wczoraj swoj ale nie odeslal swojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecim, lecin, slepy prowadzi peleton ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz wrocilem, zlot bardzo przyjemny, ale ostatni raz bralem babe na takie ekscesy, ani pozwiedzwc ani pogadać omg, dobrze ze ostatnie zdjecie grupowe ogarnelismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bylo sie spotkac ;-)

My dopiero w Tarnowie.

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

ry4e4ydu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem, było fajnie i pogoda spoko :wink: Trochę mordek widziałem, trochę nowych poznałem więc do następnego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Krakowie leje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

ja również dotarłem :decayed: , jakieś 10 min temu , bo w Ożarowie jadłem Barze na stacji BP no i o dziwo podczas jedzenia widzę OGR-a razem ekipą , 3 audziolę zajechały , a jak skończyłem jeść i szybko wyjść nagle zniknęli jakby nic .

Dzięki za spota przede wszystkim pogoda za***ista :decayed:

Kowi no i dziwisz się że ja jeżdżę sam :grin:, robię co chcę i chodzę gdzie chcę

a teraz czas na obejrzenie parę zdjątek :naughty: , no i może parę puszczę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...