Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] AFN Zielona Laleczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od września jestem posiadaczem pięknego egzemplarza ostatniej ręcznie składanej Audi A4 B5.
Dużo pracy mnie czeka ale powoli będę ją rozwijał .
Pod względem mechanicznym jest ok przejechałem już ok 20tys km
A4 B5 1.9 TDI AFN 110 źrebaków (jeszcze większość żyje), przebieg obecnie 325.000 ( :naughty:) realnie coś pod 500.000 czyli dopiero na dotarciu :kox:

Oto dane :

Zakupiona 08-09-2013 Raciborowice Górne

raci.jpg

- Silnik 1.9 TDI 110KM 82KW
- Skrzynia 5 biegów G0C = Manualna b. (przełożenia sport.)
- Tempomat
- 2x elektrycznie szyby
- 2x poduszki powietrzne
- Podłokietnik
- Domykanie szyb z pilota
- Fabryczny alarm
- Hak Westfalia
- Klimatronik
-kolor zielony LZ6U smaragd perleffect
- Nadwozie kombi
- Felga 15 org. 195/65/15
- Radio concert I
- Fotele welur sport
- Olej Valvolie 10w/40
- Zawieszenie 1be

= przebieg 314.922 08-09-2013

= przebieg 346.000 08-03-2015

Naprawy

wymiana filtry powietrza kabinowy oleju + olej 10w40 4L 2013-09-12
wymienione wszystkie wycieraczki 2013-09-12
naprawione podświetlanie licznika 2013-09-12
odróżnione kanały odpływowe podszybia 2013-09-12
umyte preparatem i zabezpieczone felgi 2013-09-12
naprawione opuszczenie szyby kierowcy 2013-09-12
wymiana rozrządu cały komplet SKF + pompa wody dolz 315000 22-09-2013
rozebranie Turbo mycie i odróżnienie kierownicy 100% sprawności 22-09-2013
wymiana płynu chłodniczego 2013-09-22
wymiana rolki 20-10-2013
filtr paliwa 02-10-2013
spawanie uchwytu filtra paliwa 02-10-2013
wymiana rury pow turbo 2013-09-16
wymiana zaworu egr 04-10-2013
wyprane fotele 05-10-2013
wymontowanie pokrowców 2013 wrzesień
wymiana szyby bocznej 04-10-2013
wymiana sygnałów
wymiana dwóch drążków prawego i lewego . góra dół.
naprawa podświetlana 04-10-2013
wymiana tarcz tył + klocków Meyle 23-11-2013
wymiana klocków przednich Meyle 23-11-2013
wymiana oleju Castrol Magnatec 10w40 23-11-2013
wymiana czujnika Abs prawe przednie koło 14-12-2013
wymiana świec żarowych 21-12-2013


---- 2014 ----

wymiana tunelu środkowego 01-03-2014
wymiana klimatronika 01-03-2014
wymiana ramki radia 01-03-2014
wymiana foteli welurowa kanapa 01-03-2014
wymiana boczków 01-03-2014
wymiana popielniczek 01-03-2014
wymiana gałki biegów 01-03-2014
wymiana osłony zbiorniczka wspomagania 01-03-2014
wymiana uszczelek komory silnika 01-03-2014
wymiana wężyków przelewowych oraz wężyków podciśnienia 05-03-2014
wymiana wieszaka tłumika tylnego 05-03-2014
wymiana daszków passat FL 01-05-2014
wymiana dodatkowej uszczelki wzdłuż auta 01-05-2014
wymiana trójnika wody z czujnikiem 01-05-2014
wymiana zawieszenie 1be -20mm 24-05-2014
wymiana wahacza dolnego " banana" 24-05-2014
wymiana ramion polift passat 24-05-2014
wymiana płynu wspomagania febi 24-05-2014
wymiana osłon na przegubach 07-06-2014
montaż CB 07-06-2014
wymiana 2szt wahaczy 23-09-2014
wymiana tarcz przednich org OOOO plus klocki Meyla 23-09-2014
wymiana podszybia polift 23-09-2014
wymiana olei filtrów 03-10-2014
wymiana tulei belki tylnej org FEBI 03-11-2014
wymiana 2 masy 19-11-2014
wymiana docisku sprzęgła 19-11-2014
wymiana łożyska oporowego 19-11-2014
wymiana tarczy sprzęgłowej Kevlar 19-11-2014
wymiana łożyska na wale od strony sprzęgła 19-11-2014
wymiana półosi polift org audi 19-11-2014
czyszczenie turbiny 19-11-2014
czyszczeni kolektora ssącego nowa uszczelka 19-11-2014
wymiana węża wspomagania 27-11-2014
montaż nawiewów polift 27-11-2014
montaż podsufitki polift 27-11-2014

---- 2015 ----

inspekcja wiosenna hamulców mycie sprawdzenie wahaczy przegubów 01-03-2015
zakup i wymiana nowego koła borbet 16/7,5 cala oponka 225/50/16 01-03-2015
naprawa Hamulca ręcznego 10-04-2015
Zamontowanie wszystkich lampek politowych w podsufitce 10-04-2015
Zamontowanie czarnego grilla 10-04-2015
Montaż opon Falken 452 13-04-2015
Wymiana lusterek P L 09-05-2015
Wymiana drzwi 09-05-2015
Wymiana radia chorus 09-05-2015

---- 2016 ----

Wymiana rozrządu 04-05-2015
Wymiana rolki napinającej pasek alternatora 04-05-2015
Wymiana łożysk na przedniej osi 04-05-2015
Wymiana filtra paliwa "filtron" 04-05-2015
Wymiana filtra powietrza i kabinowego 04-05-2015
Wymiana klocków Hamulcowych przednich 04-05-2015
Wymiana Jarzma przedniego 04-05-2015
Wymiana poduszek silnika 04-05-2015
Wymiana oleju Castrol Magnatec 10w40 04-05-2015
Wymiana gumy przegubu 04-05-2015
Wymiana lamp przednich poliftowe 04-05-2015
Wymian końcówki drążka 04-05-2015
Naprawa anteny i wymiana wzmacniacza antenowego 04-05-2015
Wymiana końcówek progu 04-05-2015
Wymiana kratki intercoolera 04-05-2015
Wymiana czujnika ciśnienia oleju 04-05-2015


--- Plany

1. zawiasy drzwi
2. poprawki lakiernicze
3. ciemne szyby

Silnik 1.9 TDI 110 KM
Produkowany: od 1995 do 2000 roku
VIN
X0A = National sales program germany
B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn.
C1L = Felga aluminiowa 7 jx16h2 et45 5/112
G0C = Manualna 5-biegowa skrzynia b. (przełożenia sport.)
H6U = Opony 205/55 r16 91w
J0M = Battery 360 a (80 ah)
M6N = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,9 l litera kodowa
Q1D = Fot. sport.
1AC = System przeciw-blokujący -abs-
1Q3 = Kierownica z masą równ.drgania
2P0 = Without trunk sill protection
3AF = Lusterko zew.(konwex),el.regulowane
3BS = Lusterko zewn. (asferyczne), elektr. ustawiane lewo kzl
T1R = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 1,9 l litera kodowa
3S2 = Relingi dachowe
4UE = Lewo/prawo
0G1 = Przedłużenie okresu przeglądu
8AD = Radio gamma
8GL = Alternator 120A
8RN = Eight speakers (active)
1LB = Faustsattelbremse przod
3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)
1BA = Pakiet zawieszenia komfortowe
N4A = Tapicerka oparcia i siedzenia rhythmik

DSC_0021.JPG

DSC_0012.JPG

DSC_0001.JPG

DSC_0005.JPG

20150604_190120.jpg

IMAG0274.jpg

IMAG0276.jpg




DSC00394.JPG

DSC00393.JPG

DSC00395.JPG


NAPRAWY

WYMIANA FLIRTÓW

IMAG0076.jpg

MYCIE KÓŁEK

IMAG0101.jpg

IMAG0106.jpg
IMAG0100.jpg

WYMIANA WĘŻYKA

IMAG0425.jpg

NOWA GAŁECZKA

https://lh6.googleusercontent.com/P9aPTx82ncPcaI2Fl4uL4ATDOaAk3fOqhwVPirmcHBQ=w306-h229-p-no

rezerwowy zestawik do wymiany

IMAG0149.jpg

ROZRZĄD

https://lh6.googleusercontent.com/MbDq6VGqMY_Kh73CiCasZbTBgG0Qsw5FI0S2CjZpTKY=w1137-h681-no

wymiana wieszaka

DSC00364.JPG

nowe świeczki

DSC00204.JPG

DSC00203.JPG

daszki przygotowane :)

DSC_0002.JPG

no i zbiorniczek

https://lh3.googleusercontent.com/1VSvJf2g6ncikD9WTdcoeSa-7f1RXhxxJMFVC57Ou-s=w908-h681-no

zawieszenie 1be

DSC00554.JPG

DSC00665.JPG

DSC00668.JPG

DSC00764.JPG

DSC00770.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/z2qP9MaHDvRFTNwITUONHa1k7N9ztTU7brijNfxlRPk=w800-h600

20160501_154507.jpg

Edytowane przez marek33

Opublikowano

Troche nizej, dobra fela i bedzie git :naughty:

Opublikowano

Ładne autko. Przy niektórych dobrze zachowanych egzemplarzach aż szkoda dłubać i zmieniać ten oryginalny stan :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

wymiana wężyków przelewowych oraz wężyków podciśnienia 05-03-2014

wymiana wieszaka tłumika tylnego 05-03-2014

Opublikowano

Kogo ja tu widze :D

Opublikowano

G0C to jest oznaczenie przelozenia sportowego?

Opublikowano
  • Autor

w/g vin tak wyszło . :)

pozdrawiam królik ^_^

Opublikowano

auto bardzo zadbane, nowa gałka robi robotę stara była za ostra :P

Opublikowano
  • Autor

oczywiście za dostarczenie podzespołów upiększających dziękuje naszemu koledze Al@nowi :wink:

---------- Post dopisany 07-03-2014 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 22:58 ----------

dziś było słoneczko wiec troszkę ograrnełem wnętrze jak podeschnie zrobię fotosy :D

kuDaustaNaQ1TEsALFuqrKmPuRzH3GZTIph6QLzPJhU=w908-h681

Opublikowano

A ja jesienią zamiast sobie wyjąć siedzisko to walczyłem wewnątrz :facepalm:

Widzę działasz kompleksowo :)

Opublikowano
:good: widzę że avancik dopieszczany , oby tak dalej a będzie malina :hi:
Opublikowano

Fajna furka :-) zadbana widzę powodzenia w dalszych planach

Opublikowano
  • Autor

na wiosnę wylatuje all i ładnie w słoneczku uporę jakimś pachnącym płynem do płukania :naughty:

no powoli do przodu :

dziękuje za pozytywne słowa

Opublikowano

Najlepiej proszkiem Karchera. Nie klei się potem, nie zostawia plam, ale drogi.

Opublikowano
  • Autor

zrobi się ciepło będę się zbroił ::naughty:

Opublikowano

Jakie masz obroty przy 140 na 5 biegu?

Opublikowano
  • Autor

chyba ok 3 tys

---------- Post dopisany 09-03-2014 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 21:26 ----------

foteliki już po praniu wyschły :cool:

DSC00393.JPG

Opublikowano

dobrze działasz , sam muszę też zabrać się za wypranie środka :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wiosenne zabawy z szmatką :D

DSC00413.JPG

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

nowe gadżety

DSC00439.JPG

:-)

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

1VSvJf2g6ncikD9WTdcoeSa-7f1RXhxxJMFVC57Ou-s=w908-h681-no

---------- Post dopisany 23-03-2014 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 21:41 ----------

daszki przygotowane :)

DSC_0002.JPG

---------- Post dopisany 24-03-2014 at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 20:54 ----------

dziś badanie było :naughty:

ZONKIL.jpg

Opublikowano

Właśnie takie tematy lubię najbardziej.

Gdy autor zaczyna od przywrócenia do ideału, wymiany zużytych rzeczy.

Prania, czyszczenia i dopiero wtedy modyfikacje, spojlery, wtryski i wytryski :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.