Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odpowiedź dostałeś w swoim temacie.

Nie pisz w 2 miejscach na raz.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema felgi 18x7j et 38 na 225/40 w b6 sedan 1ba zawias jak to siądzie?? 

Opublikowano
7 godzin temu, Bimberson napisał:

Siema felgi 18x7j et 38 na 225/40 w b6 sedan 1ba zawias jak to siądzie?? 

Nie będzie tragedii na 1ba nie będą jakoś mocno schowane bo to standardowy rozmiar w b6. Tu masz szerokość i et takie samo tyle że 17 cali i opona 215/45 zawias - 4cm i tak to wygląda(drugie zdjęcie z dystansem 17mm)

IMG_20210430_182749.jpg

IMG_20210510_193143.jpg

Opublikowano

A pytanko jeszcze 17x8j et 35 215/45 wejdzie ? 

Opublikowano
4 godziny temu, Bimberson napisał:

A pytanko jeszcze 17x8j et 35 215/45 wejdzie ? 

Wejdzie ,ale zamiennik to 215/50/17 lub 205/50/17

Opublikowano
13 godzin temu, greg2505 napisał:

Wejdzie ,ale zamiennik to 215/50/17 lub 205/50/17

A to co nie tak z 45? 

Opublikowano
2 godziny temu, Bimberson napisał:

A to co nie tak z 45? 

Chodzi o średnicę felgi z oponą,zerknij na słupku jakie masz rozmiary,np u mnie jest 235/45/17 i teraz ta 215/45 jest prawie 2cm mniejsza ,jeśli nie przeszkadza Ci przekłamanie licznika to możesz założyć,215/50 jest minimalnie większa od 235/45

  • 1 rok później...
Opublikowano

Zbliża się zima więc szukam 2 kompletu.

Czy 17"x8J ET 43 z oponami 235/45/17 nie będzie obcierać od zawias lub cokolwiek innego?

Opublikowano
3 godziny temu, K_Koti napisał:

Zbliża się zima więc szukam 2 kompletu.

Czy 17"x8J ET 43 z oponami 235/45/17 nie będzie obcierać od zawias lub cokolwiek innego?

Będzie ok

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zastanawiam się nad zmianą kół z 18'' na 19''. Zawieszenie ma s-line. Jakie ET i szerokość będzie odpowiednia żeby koła nie wystawały poza nadkole, tylko były na równo ?

Opublikowano
39 minut temu, r7adek napisał:

Zastanawiam się nad zmianą kół z 18'' na 19''. Zawieszenie ma s-line. Jakie ET i szerokość będzie odpowiednia żeby koła nie wystawały poza nadkole, tylko były na równo ?

8.5J-9J, ET 35-42 i do tego jakaś oponka 225/35

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 21.10.2022 o 18:43, Adam87 napisał(a):

8.5J-9J, ET 35-42 i do tego jakaś oponka 225/35

Dzięki.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam 

Mam felgi 19" 32.5et 8j 235/35

Jakie dystanse wybrać żeby było równo 

Z tyłu miejsca na palec 

Z przodu zdecydowanie nie włożę palca 

Czy jeśli z przodu dam 10mm a z tyłu 20 to może tak być ?

Koła mogą zostawiać dwa ślady? Czy różnica centymetra będzie w ogóle zauważalna po śladzie opon ?

 

 

 

 

IMG_20230101_203231.jpg

IMG_20230101_203241.jpg

IMG_20230101_203252.jpg

IMG_20230101_203311.jpg

received_2415926155162494.jpeg

received_906692566390453.jpeg

Opublikowano

1BV

Założyć 225/45/17 czy 235/45/17?

Felga ori S-Line, 7.5J i chyba ET43..

Opublikowano

225

Opublikowano

235, mam nadzieję że pomogłem jak koledzy wyżej?

Opublikowano
W dniu 5.01.2023 o 11:24, Hubcio099 napisał(a):

1BV

Założyć 225/45/17 czy 235/45/17?

Felga ori S-Line, 7.5J i chyba ET43..

225. Przy 235 balon wychodzi. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam czy ktoś zakładał do a4 b6 felgi 10,5 cala et55 18-tki od R8 na tył? 

Opublikowano
42 minuty temu, mariuszz708 napisał(a):

Witam czy ktoś zakładał do a4 b6 felgi 10,5 cala et55 18-tki od R8 na tył? 

Jakim cudem miałby to ktoś założyć ?

Opublikowano
Godzinę temu, mariuszz708 napisał(a):

Witam czy ktoś zakładał do a4 b6 felgi 10,5 cala et55 18-tki od R8 na tył? 

Dystans ze 25mm (no 20mm) i może wejdzie, ale będzie duużo wystawać.

Edytowane przez Adam87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.