Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stabilizator z S4 do 1.8T?


valent

Rekomendowane odpowiedzi

ja Was pogodzę i jutro zmierzę przód....kupowałem go razem z tyłem ......jeszcze się okaże ...,że będzie kolejny gift :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czyli jednak nie mam z esy :kox: .....czyli....ta eska ,z której brałem graty nie miała swojego... tylko rs ?

Artur, patrzyłem w Etce i nawet w RS4 były seryjnie z tyłu 15mm, pewnie za dopłatą były wzmocnione 17mm albo w 2002 zakładali te grubsze, nie wiem, nie ma tam takiej informacji :decayed:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

tuleja stabilizatora

to czemu w sklepach sa 25 i 27mm gumowe tuleje przednie

temu :wink:

image.jpg

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

W sumie to się zdecyduj czy rozmawiamy o średnicy stabilizatora czy wew średnicy wkładki gumowej, bo może po prostu się nie dogadaliśmy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica tulei odpowiada średnicy stabilizatora, niech ktoś zmierzy w przedlifcie stabilizator, ewentualnie ja to zrobię w starym nie moim 1.8t ale tam moglbyc już grubszy, lepiej by było dorwac jakieś 1.6 albo 1zetora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica tulei odpowiada średnicy stabilizatora

to na pewno.....

ale coś mi się wydaje ,że 3-cia grubość była robiona tylko przez eibach'a ....32mm:kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica tulei odpowiada średnicy stabilizatora, niech ktoś zmierzy w przedlifcie stabilizator, ewentualnie ja to zrobię w starym nie moim 1.8t ale tam moglbyc już grubszy, lepiej by było dorwac jakieś 1.6 albo 1zetora

:doh: Niech Ci będzie, wiesz lepiej co Audi wypuszczało na rynek, wcześniej wytłuściłem dla potomnych jakie występowały stabilizatory w A4 B5 wg Etki.

PS: Występowały wersje grubsze, np. ta z H&R, Eibach

Stabilizator zawieszenia H&R 33372-2 Audi A4, S4, RS4 Quattro B5 przedni 32 mm i tylni 21 mm | Zawieszenie \ Stabilizator | TOMSON Motorsport *** RAJDY - WYŚCIGI - DRIFTING - TUNING

FK Automotive Tuning Shop | Eibach Anti-Roll-Kit Performance Stabilizer Audi A4 (B5) Limo Yr 1.95-11.00 | purchase online

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

Średnica tulei odpowiada średnicy stabilizatora

to na pewno.....

ale coś mi się wydaje ,że 3-cia grubość była robiona tylko przez eibach'a ....32mm:kox::decayed:

Artur, nie bardzo, guma jest przecięta i opaska ją dociska więc musi być o te 2mm mniejsza stąd guma 24,8 wchodzi na stabilizator o średnicy 26,8mm a ta o średnicy 27 na stabilizator o średnicy 29mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zmierzyc i tyle :)

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

ale chyba jest jak tomasz piszesz, w etce dla 95/96 rok minimalna grubosc stabilizatora to 26.8, cienszych nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw

aaaa się z takimi stabilizatorami furka musi trzymać :slina::slina::slina::slina::slina: w łukach

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

ale cena :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w IC przod 32mm i tyl nie wiem jaki, eibacha - ok 1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód 32mm a tył pewnie jak w H&R 21mm,

Arturku, to by było coś mega dla Ciebie :naughty:

Kiedy masz urodziny, to złożymy się dla Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolalbym taka kase na blokade tyl wydac, albo nowe oponki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w wadze silnika (2,7 --> 1,8T) nie będzie grała roli jeśli chodzi o przedni stabilizator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że stabilizator dużo daje. Ja po przesiadce ze standardowego na ten od 1BE od razu widziałem różnicę. Pytanie tylko czy nie przydałby się jakieś solidniejsze łączniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laczniki niezbyt, ale gumy stabilizatora zamien na poliuretanowe i zmiana bedzie na plus na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w wadze silnika (2,7 --> 1,8T) nie będzie grała roli jeśli chodzi o przedni stabilizator?

Na pewno będzie grała rolę ...... lepiej ta zmiana na szerszy stabilizator będzie odczuwalna przy lżejszym silniku :wink::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...