Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie same, nie wymyslać tylko zakładać i jedzic :decayed:

Opublikowano

Panowie, pytanie do Was z dziedziny - jak się Wam podoba? Oczywiście, wiadomo, że wygląd to kwestia gustu :D
Co sądzicie o takich kołach? Szukam i myślę intensywnie nad "łopatami" lub ori dtm do a4 b7 avant.
Kurcze, podobają mi się. Chociaż znajomy stwierdził, że wyglądają jak słabe podjebki Rotorów:kox:

borbet 18 cali.JPG

Edytowane przez jolley

Opublikowano
5 godzin temu, jolley napisał:

jak się Wam podoba? Oczywiście, wiadomo, że wygląd to kwestia gustu :D

To po co pytasz ???

Jak ci się podobają to bierz.

Opublikowano

Witam
Panowie to znowu ja. Mam jeszcze pytania z natury technicznej.
Aktualnie mam 225/45/17 i zawieszenie 1BV, które jest twarde nawet na 16tkach zimowych :kox:
Zakupiłem 18tki, 8j et26 z A6 C7. Chciaż licytuję jeszcze felunek z A5 18" 8.5j et29, także zobaczymy co zostanie na dłużej :decayed:
1. Czy przód z tym ET może wystawać? 
2. Czy na 225/40/18 jest odczuwalna duża różnica w komforcie, względem 17tek? 
3. Rzuciło mi się w oczy na forum, że opony XL są mniej komfortowe, ze względu na wzmocnioną konstrukcję, rly? Myślałem nad Falkenami Azenis, ale występują tylko w wersjach XL i chyba zostanę przy Dębicy UHP2. Jakie macie zdanie na temat opon w wersji XL?

Wybaczcie za może i prozaiczne pytania, ale max na czym jeździłem to własnie 17" i nie mam doświadczenia z większymi :)

Edytowane przez jolley

Opublikowano
Godzinę temu, jolley napisał:

Czy na 225/40/18 jest odczuwalna duża różnica w komforcie, względem 17tek? 

Na pewno będzie jeszcze mniej komfortowo niż na 17 "

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie szybkie pytanko,


lato- 235/45/17
zima-205/55/16

Jaki rozmiar dojazdowki wybrać?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, stałem sie posiadaczem alusów  na które polowałem dłuższy czas.
model: 8T0 071 497        .        7,5J x  17H2 ET28          . Oryginalne pochodzące z audi A5         https://www.original-felgen.com/8t0071497a8z8.html

Zawieszenie mam oryginalne Audi BA - czyli to najmiększe i najwyższe z tego co się doczytałem ( tak? ) 

I teraz moje pytanie jakie opony kupić do tych alu.  225/45 R17  czy 225/50 R17? 

Szerokość 225 wnioskując z poprzednich postów powinna być dobra i nie będzie nigdzie obcierało ( tak? ) czy może wybrać węższe? 

Ale jaki profil opony wybrać? 45 czy 50? 
 

 Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Edytowane przez michall51

Opublikowano

225/50 to rozmiar do b8 na b7 bedzie baloniasto wyglądać, nie wspomne o dużych przekłamaniach licznika.

Opublikowano

225/45 to jest max @michall51

Opublikowano
10 godzin temu, muunv napisał:

225/45 to jest max @michall51

Rozumiem, a szerokość opony dać 225 czy szukać węższych?
Bo chodzi Ci, ze max to szerokość 225 do tych alu ? Czy ze profil opony to max 45? 

11 godzin temu, tobias napisał:

225/50 to rozmiar do b8 na b7 bedzie baloniasto wyglądać, nie wspomne o dużych przekłamaniach licznika.

Ok, czyli na profilu 50 licznik będzie przekłamywał, a na 45 będzie git? 

16 godzin temu, H4mm3R napisał:

przy tym ET kup 45

Dzięki Panowie za szybką odpowiedź :)

Opublikowano

Na feldze 7,5 cala najładniej leży 225.

Opublikowano

235/45 lub 215/50

Opublikowano
20 godzin temu, Fido napisał:

235/45 lub 215/50

Możesz to rozwinąć? 

 

21 godzin temu, kuba.goller napisał:

Na feldze 7,5 cala najładniej leży 225

Dzięki, a profil opony 45? 

Dodam że zawieszenie mam ori BA

Opublikowano

Milion razy o tym było.

Chcesz wygląd bierz 225, ale zmniejszysz sobie komfort.

Twoje auto, twoja decyzja.

Opublikowano

Na 225/45/17 komfort jest bdb

Myślę teraz takie na zimę założyć zamiast 215/55/16

Opublikowano
4 minuty temu, jolley napisał:

Na 225/45/17 komfort jest bdb

Ale minimalnie gorszy niż na ori rozmiarze 235/45/17

Przy 1BA wyższa opona lepiej się prezentuje.

Edytowane przez Fido

Opublikowano

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. 

Będę celował w 225/45/17 ?

Opublikowano

Miałem 235/ 40/18 , teraz 225/40/18 i po za tym że nie rzuca w koleinach , wg mnie komfort bez zmian

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a opona 235/45 17" felga tak jak u kolegi wyżej 5 ramion et28 wejdzie na zawieche 1BE? Bez otarc i czy dużo będzie miejsca? 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.