Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wspólny Wyjazd Bukowina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdzwonimy się z wami :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Zabieramy Finlandię

Opublikowano

O właśnie... apropo alkoholu... Finki ? czy jakieś inne już macie kupione, bo wybieram się jutro do sklepu, także.....

Opublikowano

Ja tam wziąłem 3 różne gatunki moich ulubionych po 2 butelki (finka, stock, i nowy bols w prostokątnej butelce)

Opublikowano
Ja tam wziąłem 3 różne gatunki moich ulubionych po 2 butelki (finka, stock, i nowy bols w prostokątnej butelce)

a może

413830,251971,16.jpg:decayed:

Opublikowano

Lans na maxa :grin:

Lepsze to niż bimber:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja zabieram finkę - zmuszać nikogo nie można ale fajnie jak by wszyscy mieli to samo

Ps. Majki jak Ty to robisz albo kto zawsze na zlocie pije za darmo

Bo zabierasz 6 butelek a średnio na głowę wypija się po jednej - czyli idzie Ci 3 litry a sam wypijasz tylko 1 :decayed:

coś dziwnie ktoś zaoszczędza zawsze

Opublikowano

Myślę, że też się piszemy na jazdę z SK:wink:

Opublikowano
  • Autor

no to bądźcie 9.30 na KFC

Opublikowano

Ja prawdopodobnie jadę z Griszą :wink:

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1:
Opublikowano
ja zabieram finkę - zmuszać nikogo nie można ale fajnie jak by wszyscy mieli to samo

Ps. Majki jak Ty to robisz albo kto zawsze na zlocie pije za darmo

Bo zabierasz 6 butelek a średnio na głowę wypija się po jednej - czyli idzie Ci 3 litry a sam wypijasz tylko 1 :decayed:

coś dziwnie ktoś zaoszczędza zawsze

Ja tam wole mieć zawsze coś pod ręką nawet jakby miało zostać

Opublikowano
  • Autor

Jako że jednak modły wysłuchane i jest szansa na pogodę to proponuję taki plan:

12.30 - przyjazd BT

13.00 - zakwaterowanie

14.00 - pilnowanie dzieci (spotykamy się w piaskownicy lu b boisku) - bez żon a z finlandiami - niech kobitki coś mają z życia i dajmy im odpocząć

Opublikowano
Jako że jednak modły wysłuchane i jest szansa na pogodę to proponuję taki plan:

12.30 - przyjazd BT

13.00 - zakwaterowanie

14.00 - pilnowanie dzieci (spotykamy się w piaskownicy lu b boisku) - bez żon a z finlandiami - niech kobitki coś mają z życia i dajmy im odpocząć

Wchodzę w to:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pytanie czy wyjdziesz :grin:

Opublikowano
Pytanie czy wyjdziesz :grin:

A nie lepiej to skrócić do:

Przyjazd

Zakwaterowanie przez Nasze Kobiety/kosztowanie finki przez Nas

Próba dotarcia do pokojów

:decayed:

Opublikowano
Jako że jednak modły wysłuchane i jest szansa na pogodę to proponuję taki plan:

12.30 - przyjazd BT

13.00 - zakwaterowanie

14.00 - pilnowanie dzieci (spotykamy się w piaskownicy lu b boisku) - bez żon a z finlandiami - niech kobitki coś mają z życia i dajmy im odpocząć

dobrze że nie ma godziny pierwszego zgonu:grin:

---------- Post dopisany at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

Acha jaki w końcu alkohol kupujemy? ??

Opublikowano

post nr 102 :decayed:

Opublikowano

big_Finka-harcerska-Columbia-2.jpg?lm=1393600945

i wszystko jasne:grin:

Opublikowano

a ja mam Białą Żubrówkę i jak komuś nie pasuje pić jej nie musi :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.