Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wspólny Wyjazd Bukowina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a ja mam Białą Żubrówkę i jak komuś nie pasuje pić jej nie musi :whistling:

Nadupiłem się tym kiedyś u Gregora - do dzisiaj niczego nie pamiętam:grin:

Opublikowano
a ja mam Białą Żubrówkę i jak komuś nie pasuje pić jej nie musi :whistling:

Nadupiłem się tym kiedyś u Gregora - do dzisiaj niczego nie pamiętam:grin:

Czyli będzie :naughty: hahaha :grin: wezmę więcej :grin:

Opublikowano
  • Autor
a ja mam Białą Żubrówkę i jak komuś nie pasuje pić jej nie musi :whistling:

to pijesz osobno - z warszawką

Opublikowano

Żule i lansiarze zwykłej wyborowej się już nie chycą w d*pach się poprzewracało przez te audiki:facepalm: :decayed:

Opublikowano
Żule i lansiarze zwykłej wyborowej się już nie chycą w d*pach się poprzewracało przez te audiki:facepalm: :decayed:

dokładnie w zeszłym roku wyborowa a teraz lans :grin:

Opublikowano
  • Autor

wyborowa też nie jest zła - do zaakceptowania - ale więcej bym nie mieszał

Opublikowano

raz na rok można zaszaleć i kupić Finkę :decayed:

Opublikowano
no to bądźcie 9.30 na KFC

spoko...myślę, że damy radę nawet wcześniej na orlenie

Opublikowano
  • Autor

no to git

Opublikowano
no to bądźcie 9.30 na KFC

spoko...myślę, że damy radę nawet wcześniej na orlenie

Tak jak dzisiaj rozmawialiśmy, o 8:40 wjedź na A1 i będzie git, niby Dydo też pojedzie z nami :whistling:

Opublikowano
Żule i lansiarze zwykłej wyborowej się już nie chycą w d*pach się poprzewracało przez te audiki:facepalm: :decayed:

dokładnie w zeszłym roku wyborowa a teraz lans :grin:

ja biore z czerwoną kartką :decayed:

Opublikowano
Lans na maxa :grin:

Lepsze to niż bimber:decayed:

tyś chyba dobrego bimbru niepil skoro tak twierdzisz :facepalm::decayed:

szkoda ze z wami niejade, ale wole zator niz BT :decayed:

Opublikowano
Lans na maxa :grin:

Lepsze to niż bimber:decayed:

tyś chyba dobrego bimbru niepil skoro tak twierdzisz :facepalm::decayed:

szkoda ze z wami niejade, ale wole zator niz BT :decayed:

Bimber jest dobry jak już nic innego nie stoi w barku :decayed:

A to że nie jedziesz to tylko i wyłącznie Twoja zasługa, dałeś d*py:facepalm:

Opublikowano
Lans na maxa :grin:

Lepsze to niż bimber:decayed:

szkoda ze z wami niejade

PUSSY :decayed:

Opublikowano
a ja mam Białą Żubrówkę i jak komuś nie pasuje pić jej nie musi :whistling:

to pijesz osobno - z warszawką

Wiedziałem że będziesz kręcić nosem :whistling: burżuj :decayed::decayed: nie chcesz ni pij. Ja nikogo nie zmuszam.

Opublikowano

jutro o tej porze to już będzie rajsefiber :decayed:

Opublikowano

taaaaaaaaaa..... o tej porze to gdzieś na A4 będziemy..... chyba :)

Opublikowano
taaaaaaaaaa..... o tej porze to gdzieś na A4 będziemy..... chyba :)

masz CB? czy zabrać swoje ?

Opublikowano
taaaaaaaaaa..... o tej porze to gdzieś na A4 będziemy..... chyba :)

masz CB? czy zabrać swoje ?

Mam...
Opublikowano
  • Autor
a ja mam Białą Żubrówkę i jak komuś nie pasuje pić jej nie musi :whistling:

to pijesz osobno - z warszawką

Wiedziałem że będziesz kręcić nosem :whistling: burżuj :decayed::decayed: nie chcesz ni pij. Ja nikogo nie zmuszam.

rozumiem że będziesz siedział ze swoją flaszką i tylko sobie polewał :grin:

a nie sory - i jeszcze Guremu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.