Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wspólny Wyjazd Bukowina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile kosztuję teraz przejazd przez bramkę na A4 ? 9zl ?

A4-Tomek - Po kilku/kilkunastu głębszych, będzie to dla Mnie bez różnicy co poleją... :whistling: Oby się lało :wink:

Ja kupiłem Wyborową, Soplicę i Finkę... także do wyboru do koloru :decayed:

Opublikowano
no to bądźcie 9.30 na KFC

spoko...myślę, że damy radę nawet wcześniej na orlenie

Tak jak dzisiaj rozmawialiśmy, o 8:40 wjedź na A1 i będzie git, niby Dydo też pojedzie z nami :whistling:

okej...zresztą z dydem się też tak umówiłem, że o 8.40 na parkingu w Świerklanach
Opublikowano

10155686_522137674572010_1122070412_n.jpg

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

Już niedługo :naughty:

Opublikowano

Pijoki na zlot się jedzie żeby porozmawiać o motoryzacji i poznać nowych ludzi a nie gorzoła ino pić:facepalm:

:polew::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

powiedz ile razy można poznawać jedne i te same mordy...:whistling::decayed:

:wink::polew:

Opublikowano
Pijoki na zlot się jedzie żeby porozmawiać o motoryzacji i poznać nowych ludzi a nie gorzoła ino pić:facepalm:

:polew::polew: :polew: :polew:

No co, ostatnio też był zlot po Twoich urodzinach (bezalkoholowy) :wink:

Opublikowano
powiedz ile razy można poznawać jedne i te same mordy...:whistling::decayed:

:wink::polew:

większości nie znam :naughty:

auto zatankowane :decayed: teraz zostało nie zaspać , Grześ dzwoń rano :wink:

Opublikowano

już niedługo :decayed:

clock2.gif

Opublikowano

Kur... Stasiu Tobie to najbardziej zazdroszcze hehe ja juz czuje ze w poniedzialek sie bede musial godzic z Ewcia :polew:

Opublikowano
Kur... Stasiu Tobie to najbardziej zazdroszcze hehe ja juz czuje ze w poniedzialek sie bede musial godzic z Ewcia :polew:

przesadzasz :whistling:

Opublikowano
  • Autor
powiedz ile razy można poznawać jedne i te same mordy...:whistling::decayed:

:wink::polew:

U Twojej rezerwuje masaż - bo coś mnie gniecie w krzyżu :decayed:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Kur... Stasiu Tobie to najbardziej zazdroszcze hehe ja juz czuje ze w poniedzialek sie bede musial godzic z Ewcia :polew:

dopiero w poniedziałek - zawsze już w sobotę był jazdy :grin:

Ja już ustaliłem że Dorota jest w ten wekend z małym - ja z nim byłem na nartach 12 grudnia :grin:

Opublikowano
Kur... Stasiu Tobie to najbardziej zazdroszcze hehe ja juz czuje ze w poniedzialek sie bede musial godzic z Ewcia :polew:

przesadzasz :whistling:

Oj znam swoja zone az za dobrze jak przesadze to bedzie cichy tydzien :whistling:

Opublikowano
Kur... Stasiu Tobie to najbardziej zazdroszcze hehe ja juz czuje ze w poniedzialek sie bede musial godzic z Ewcia :polew:

:grin:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Kur... Stasiu Tobie to najbardziej zazdroszcze hehe ja juz czuje ze w poniedzialek sie bede musial godzic z Ewcia :polew:

przesadzasz :whistling:

nie znasz Majkiego :decayed:

PS. zapytaj go o ostatni sylwester :wink::polew:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

powiedz ile razy można poznawać jedne i te same mordy...:whistling::decayed:

:wink::polew:

U Twojej rezerwuje masaż - bo coś mnie gniecie w krzyżu :decayed:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Kur... Stasiu Tobie to najbardziej zazdroszcze hehe ja juz czuje ze w poniedzialek sie bede musial godzic z Ewcia :polew:

dopiero w poniedziałek - zawsze już w sobotę był jazdy :grin:

Ja już ustaliłem że Dorota jest w ten wekend z małym - ja z nim byłem na nartach 12 grudnia :grin:

to jesteś zarazpo mnie, ja mam u Ewki abo na masaż :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale się cieszę - pogoda ma być - ekipa ostatecznie zebrała się mega konkretna a i na furce małe koła to i po krawężnikach można popierdzielać :grin:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

UWAGA !!!!

mała zmiana

Zbiórka w knurowie o 9.00 ale ruszamy o 10.00

Farosz z Knurowa się dowiedział że z orlena ruszamy i msze nam chce zrobić a po niej poświęcenie aut

:grin:

Opublikowano

ja wyebałem 4500zł na koła i zawias i nie jadę swoim :decayed::facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

ja wy***ałem asystentke a jadę z Dorotą :facepalm:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
  • Autor

Ps. tak, tak - wiem o jeden drink za dużo - ale robię rozgrzewkę :decayed:

Opublikowano
ja wyebałem 4500zł na koła i zawias i nie jadę swoim :decayed::facepalm::facepalm:

przekładamy te koła jutro rano czy nie :whistling:

Opublikowano
ja wyebałem 4500zł na koła i zawias i nie jadę swoim :decayed::facepalm::facepalm:

przekładamy te koła jutro rano czy nie :whistling:

co Ty gadasz ? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.