Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW 420xd M pakiet


kusiek

Rekomendowane odpowiedzi

u brokera jest co najmniej 20 tysięcy różnicy między salonem a broker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupując f10 w autopremium w rzeszowie dostałem najlepszą cenę, około -18% od konfiguratora. Broker nie zawsze jest najtańszy. Życzę bezawaryjnej eksploatacji, niestety w bmw rożnie z tym bywa więc daj znać jak się coś będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale BMW chyba idzie na ilość a nie na jakość. Ja jutro jadę na wymianę siłowników od el. klapy, wcześniej wymieniałem już przekładnie kierowniczą.:facepalm:

Jest jeszcze parę innych dupereli, ale jeszcze poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie co do awaryjności mój znajomy ma f10 z 2012 też brał od brokera i rozleciała mu się skrzynia i misa olejowa.... prawdopodobnie od auto/stop oczywiście na gwarancji zrobili ale koszt takiej naprawy to 45 tyś jeśli trzeba byłoby to zrobić bez gwary... o_0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja po przygodach z f10 i f01 przesiadłem się na mietki, i to kilku letnie i mam święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko teraz takie badziewie robią ...zależy jak trafisz,

jak ja kupowałem to dostałem cenę w ASO olsztyn ze żaden kilku brokerów co do nich wysłałem ofertę dopisywało ze nie sa w stanie przebić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie byłoby git z tym, że będzie chyba problem z dokładką.. Bo chyba żadna wersja silnikowa 4ki nie miała trapezów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ,że ta f10 ma wycinane pod te wydechy... Czyli można coś takiego zapodać oni mieli mi wycinać w zderzaku na wydech podwójny także dadzą rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta f10 co wkleiłeś ma oryginalnie trapezowe wydechy więc na 100% oni nie wycinali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt to oryginalny dyfuzor. Do 4 ciężko o jakikolwiek dyfuzor jedynie wyciąć pod wydechy. Takie trapezy nie głupi pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe OT Z forum Audi robi się BMW, lol

Nie mniej jednaj gratuluję maszyny i bezawaryjnej + bezstresowej jazdy ;)

Osobiście wizualnie mi nie leży 4, wolał bym jednak A5.

Gusta i guściki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko w środku, tylko trochę by mnie gryzła ta nawigacja, tandetą zalatuje duże szkło i mały wyświetlaczyk w środku bez ramki plastikowej. No i te zegary to trochę krok w tył.

Ale za to z zewnątrz przodu super wygląda z czarną nerką, z tyłu już trochu gorzej dla mnie.

Jak kolega wyżej napisał gusta i guściki, mam s5, mam e30 i żadnej bym nie zamienił na 4er ale ważne, żeby Tobie się podobało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o środek to bardzo mi przeszkadza w a5 to co w BMW jest mega rozwiązane - pokrętło , nazwijmy to od "MMI" jest przesunięte na bok więc pasażer może sobie manipulować i nie przeszkadza kierowcy - szczególnie to przeszkadza w manualu gdy ciągle zmieniasz biegi - w automacie wiadomo mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj jest fajnie bo joystick do menu ma funkcje sterowania dotykowo :) super opcja w nawigacji palcem rysujesz literki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz opcje, ze auto moze samo parkować? Mam kolegę, który jeździ nowa trojka od roku, ale jeszcze nie używał tej funkcji, bo sie boi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...