Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel


peacenotwar

Rekomendowane odpowiedzi

kurde skrecilbym u siebie jeszcze z tylu mam z 1cm gwintu ale jak jezdzic :grin:

Kręć! Najwyżej będziesz zawracał przy progach zwalniających. :decayed:

Nie mierzyłem nigdy. Tutaj krzywo stoi - nierówny teren. Normalnie jest trochę więcej miejsca z tyłu a z przodu mniej. Ale chyba będę dążył do opuszczenia jeszcze. :decayed:

Myślicie, że jak wywalę jedną nakrętkę z gwintu to staną się złe rzeczy?:decayed:

no tył na focie kozak:kox:, ja mam tylko po jednej nakrętce w Kw, :wink:

W KW z przodu też mam jedną. Na tyle w FK są dwie. Najwyżej babola naspawam, żeby w dół się nie ruszyła i git będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże ty jeździsz :D ja mam do nadkola 62 cm i mnie denerwoje ze ranty mi sie wyginaja albo ze obciera na dołkach :D ale sutko sie prezentuje zacnie . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże ty jeździsz :D ja mam do nadkola 62 cm i mnie denerwoje ze ranty mi sie wyginaja albo ze obciera na dołkach :D ale sutko sie prezentuje zacnie . :wink:

62 to nie gleba:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże ty jeździsz :D ja mam do nadkola 62 cm i mnie denerwoje ze ranty mi sie wyginaja albo ze obciera na dołkach :D ale sutko sie prezentuje zacnie . :wink:

62 to nie gleba:wink:

+1 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże ty jeździsz :D ja mam do nadkola 62 cm i mnie denerwoje ze ranty mi sie wyginaja albo ze obciera na dołkach :D ale sutko sie prezentuje zacnie . :wink:

Pomierzyłem przed chwilą i z przodu jest 57,5cm a z tyłu 58cm. Mierząc przez środek felgi (w FWD z tyłu ma to znaczenie).

Z przodu jeszcze chcę urwać 1,5cm, bo niżej już nie będzie dać się skręcać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże ty jeździsz :D ja mam do nadkola 62 cm i mnie denerwoje ze ranty mi sie wyginaja albo ze obciera na dołkach :D ale sutko sie prezentuje zacnie . :wink:

Pomierzyłem przed chwilą i z przodu jest 57,5cm a z tyłu 58cm. Mierząc przez środek felgi (w FWD z tyłu ma to znaczenie).

Z przodu jeszcze chcę urwać 1,5cm, bo niżej już nie będzie dać się skręcać :wink:

nie urwiesz 1,5cm, bo wachacze oprą Ci sie o bude max to jest 56,5(w zależności od profilu opony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże ty jeździsz :D ja mam do nadkola 62 cm i mnie denerwoje ze ranty mi sie wyginaja albo ze obciera na dołkach :D ale sutko sie prezentuje zacnie . :wink:

Pomierzyłem przed chwilą i z przodu jest 57,5cm a z tyłu 58cm. Mierząc przez środek felgi (w FWD z tyłu ma to znaczenie).

Z przodu jeszcze chcę urwać 1,5cm, bo niżej już nie będzie dać się skręcać :wink:

nie urwiesz 1,5cm, bo wachacze oprą Ci sie o bude max to jest 56,5(w zależności od profilu opony)

Da się to jakoś obejść nie tnąc pół budy? :decayed:

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

poka no jakie foto na równym, jak to siedzi:wink:

Tył:

ha9y6a4e.jpg

Potrzeba szerokości bardziej niż opuszczania

A przód tak jak tutaj stoi, bo nie kręciłem go jeszcze

Audi_715063.jpg

---------- Post dopisany 19-07-2014 at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 17:08 ----------

Pozdro z 2getair

veru5a4a.jpg

---------- Post dopisany 21-07-2014 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2014 at 14:05 ----------

2getair

yzasahe8.jpg

---------- Post dopisany 26-07-2014 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2014 at 14:12 ----------

Małe kręcenie przodem. 4.3cm wahacz od ziemi [emoji41][emoji41][emoji41]da5u5uga.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże ty jeździsz :D ja mam do nadkola 62 cm i mnie denerwoje ze ranty mi sie wyginaja albo ze obciera na dołkach :D ale sutko sie prezentuje zacnie . :wink:

Pomierzyłem przed chwilą i z przodu jest 57,5cm a z tyłu 58cm. Mierząc przez środek felgi (w FWD z tyłu ma to znaczenie).

Z przodu jeszcze chcę urwać 1,5cm, bo niżej już nie będzie dać się skręcać :wink:

nie urwiesz 1,5cm, bo wachacze oprą Ci sie o bude max to jest 56,5(w zależności od profilu opony)

Da się to jakoś obejść nie tnąc pół budy? :decayed:

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

poka no jakie foto na równym, jak to siedzi:wink:

Tył:

http://img.tapatalk.com/d/14/06/29/ha9y6a4e.jpg

Potrzeba szerokości bardziej niż opuszczania

A przód tak jak tutaj stoi, bo nie kręciłem go jeszcze

http://s29.postimg.org/a8oau4uw3/Audi_715063.jpg

---------- Post dopisany 19-07-2014 at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 17:08 ----------

Pozdro z 2getair

http://img.tapatalk.com/d/14/07/19/veru5a4a.jpg

---------- Post dopisany 21-07-2014 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2014 at 14:05 ----------

2getair

http://img.tapatalk.com/d/14/07/21/yzasahe8.jpg

---------- Post dopisany 26-07-2014 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2014 at 14:12 ----------

Małe kręcenie przodem. 4.3cm wahacz od ziemi [emoji41][emoji41][emoji41]http://img.tapatalk.com/d/14/07/26/da5u5uga.jpg

wyjmujesz amor z auta, żeby kręcic nizej? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Tak, ponieważ był zapieczony

Był 2getair 2, teraz Allstars Tuning Weekend... Jeszcze RubRockerz w przyszły weekend ;)

Z ASTW. Zdjęcie od znanej już Ani Gejdy ;)

2ymukjd.jpg

ed3c600f733adda8b021284db33bfe42.jpg060c7c9904ce0d01b7624dc1ca367bf8.jpg

54bac3854e5ef41f83d5de0d9adfc4a0.jpgf9f8e401060f1ca66773c139652fe6ed.jpg

Takie piękne od rejsizmu z ASTW

2wzd6n5d.jpg

I z End Of Season Party 2014 w Skierniewicach.

p9yjefo3.jpg

ym4pcs6e.jpg

No i trochę się zdziwiłem, bo autko dostało taką nagrodę :P

fhks7qkl.jpg

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę podobna do mojej xD pięknie sie prezentuje . Jak mozna wiedzieć ile masz cm nadkola / ziemia . Pzdr i gratki audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę zbyt wielkiego podobieństwa :D

Było z przodu 57,5, ale zdjąłem jeszcze półtora centa z gwintu, to pewnie zszedł z 1,3cm (bo amor jest delikatnie odchylony względem pionu). A tył 58cm.

Ale też to było mierzone na deskach itp. W ogóle jakoś średnio mnie to interesuje :P Ważniejszy wahacz od ziemi. Niestety na obecnym setupie nie zejdzie przód niżej, bo przy skręcaniu zapałka ledwo wchodzi między nadkole i oponę.

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie zrobione od podstaw przed jednego właściciela ... tylko ktoś zrobił


a ktos inny dokonczył dzieła .... auto bardzo ładne i rzuca na kolana

Edytowane przez a4-freunde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żebym cokolwiek inaczej zrobił, jakbym robił od zera. Zwykła oem eska, którą planowałem wraz z zakupem b5. Więc tak na prawdę oszczędziłem czasu (którego mam mało) i nerwów... o kwicie nie wspominając. ;)

Rozwaliło mnie to zdjęcie <3

xm5iqr35.jpg

Na relacji z 2getair od lowmode też w kilku kadrach się złapało. Jeszcze przed skręceniem przodu o 1.5cm

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...