Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel


peacenotwar

Rekomendowane odpowiedzi

Czorny, Zderzak będę poprawiał razem z progami.. może za jakieś 3 tyg, bo teraz średnio z czasem. A deska i tak będzie lift 2 din, więc nie tykam nic.

Chyba za bardzo się rzucił braciak na szczegóły, dlatego tak blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z sesji nic od tyłu nie dostałem :(

Takie tylko sobie ostatnio zrobiłem. Mały rarytas z tyłu o którym nie mówiłem. Ori VAGowska gumowa zaślepka wycieraczki :wink:

2014_05_09_19_28_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę jakiś kanał znaleźć i chyba bez zdejmowania przedniego pasa się nie obejdzie:grin:

(już któryś dzień siedzą - robią fajnie)

---------- Post dopisany 24-05-2014 at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 11:17 ----------

Mały mod kolejny

Whisky, Jameson, wysuwana z podłokietnika :grin:

Whisky from armrest s4 b5 - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę z łódzkiego.

autko widziałem na kaloryferze i w Pabianicach, bardzo fajnie się prezentuje.

Chyba muszę zmienić sporo wizji swojego Avancika, bo mam ten sam kolor i podobne pomysły i niektóre realizacje :)

Może będzie okazja się spotkać i pogadać kiedyś.

Wpadasz jutro pod Port Łódź na spot StancedLodz?

A miałem jeszcze zapytać, ten carbon na listwach to folia? Czy hydrografika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ten sam kolor, bo był lakierowany na perłę. Był bodajże LZ7T (czy coś takiego). Wpadam jutro raczej, ale bez furki. Od razu po stance do pociągu i w świat mknę ;)

Carbon jest ori eskowy. Tylko wokół radia jest oklejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ori(jeszcze) LZ5K to jest też taka perła mieniąca się w fiolet dlatego napisałem że taki sam ale w sensie bardzo podobny ;)

Szkoda, że nie będziesz furką bo chciałem z bliska oblukać bo ostatnio jakoś nie dałem rady

A o Carbon pytam bo chcę też zrobić tylko hydrografike (zresztą wiele rzeczy będę robił w hydro) i taka była moja początkowa wizja wlasnie na Carbon. Aczkolwiek jeszcze się zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka fura a konsola przedliftowa... :whistling: nie myslales zmienic ? :wink:

Jak tak to od razu całość przedliftowa do wymiany, lampy, błotniki, drzwi, klamki :slina:...

Furka gitara i nie ma to tamto. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ori(jeszcze) LZ5K to jest też taka perła mieniąca się w fiolet dlatego napisałem że taki sam ale w sensie bardzo podobny ;)

Szkoda, że nie będziesz furką bo chciałem z bliska oblukać bo ostatnio jakoś nie dałem rady

A o Carbon pytam bo chcę też zrobić tylko hydrografike (zresztą wiele rzeczy będę robił w hydro) i taka była moja początkowa wizja wlasnie na Carbon. Aczkolwiek jeszcze się zastanawiam.

Musimy porównać. Zobaczę, może będę w czwartek na stensie na pasażu. Też widziałęm hydro i na prawdę ciężko rozróżnić dobrą robotę.

taka fura a konsola przedliftowa... :whistling: nie myslales zmienic ? :wink:

Jak tak to od razu całość przedliftowa do wymiany, lampy, błotniki, drzwi, klamki :slina:...

Furka gitara i nie ma to tamto. :banan:

Konsola na pewno polift wpadnie... o ile nie napalę się wcześniej na 2.7 v6tt :decayed:

Lampy jeszcze możliwe że w polifta pójdą. Klamki i maska nie ma sensu. Błotniki może całkowicie wygładzę (bez napisu audi i migów) no i wtedy listwy na drzwiach też by wyleciały.

---------- Post dopisany 30-05-2014 at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 22:28 ----------

Tyle gwintu zostało na tyle po wczoraj

ety5u3u8.jpg

---------- Post dopisany 31-05-2014 at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2014 at 11:35 ----------

Jest whisky pod ręką [emoji41]avymazub.jpg

---------- Post dopisany 27-06-2014 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2014 at 21:29 ----------

Mały update - polerka flatów

301eveq.jpg

6pu4bd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem nigdy. Tutaj krzywo stoi - nierówny teren. Normalnie jest trochę więcej miejsca z tyłu a z przodu mniej. Ale chyba będę dążył do opuszczenia jeszcze. :decayed:

Myślicie, że jak wywalę jedną nakrętkę z gwintu to staną się złe rzeczy?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem nigdy. Tutaj krzywo stoi - nierówny teren. Normalnie jest trochę więcej miejsca z tyłu a z przodu mniej. Ale chyba będę dążył do opuszczenia jeszcze. :decayed:

Myślicie, że jak wywalę jedną nakrętkę z gwintu to staną się złe rzeczy?:decayed:

no tył na focie kozak:kox:, ja mam tylko po jednej nakrętce w Kw, :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...