Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
57 minut temu, bladzio1 napisał:


Dev prośba do Ciebie o wycenę malowania proszkowego tych Brembo 4-tłoczkowych. Być może doszły by jeszcze do malowania tyły od S4 (są czarne) w zależności od tego na jaki kolor w Brembo się zdecyduje więc wyceń też i te. Mój mail to [email protected]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

250 przód

250 tył 

Opublikowano
250 przód
250 tył 

Dzięki. To ceny za szt. czy parę? Jaki czas realizacji masz aktualnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
Godzinę temu, bladzio1 napisał:


Dzięki. To ceny za szt. czy parę? Jaki czas realizacji masz aktualnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cena za oś plus ewentualne części które trzeba wymienić

7-8dni roboczych

Opublikowano

Pany, czy to normalne ze klocki i tarcze na tyle wymienilem 90 000 km temu, a na przodzie tarcze i klocki 80 000 temu i dalej jest ich sporo- czy moze mam hamulce spierniczone  ?:P Na ile klocki starczaja mniej wiecej ? Bo w 2014 wymienilem tyl a w 2015 przod i dalej jest sporo hebli a tarcze ledwo co ruszone. Mam klocki i tarcze ferodo

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, sebul napisał:

Pany, czy to normalne ze klocki i tarcze na tyle wymienilem 90 000 km temu, a na przodzie tarcze i klocki 80 000 temu i dalej jest ich sporo- czy moze mam hamulce spierniczone  ?:P Na ile klocki starczaja mniej wiecej ? Bo w 2014 wymienilem tyl a w 2015 przod i dalej jest sporo hebli a tarcze ledwo co ruszone. Mam klocki i tarcze ferodo

Ja na heblach s4 zrobiłem 50tyś i też nie było widać jakiegoś większego zużycia tyle że ja głownie autostrada

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam! 

Zaniedlugo bede musial wymienic tarczy i klocki w b8 i chciałbym zaczerpnąć informacji jaki zestaw najlepiej wziąść by jakoś to hamowało ;)     

Vin Auta:WAUZZZ8K59A004413 

Ż góry dzięki za odpowiedź.

Opublikowano
50 minut temu, Kyler napisał:

Witam! 

Zaniedlugo bede musial wymienic tarczy i klocki w b8 i chciałbym zaczerpnąć informacji jaki zestaw najlepiej wziąść by jakoś to hamowało ;)     

Vin Auta:WAUZZZ8K59A004413 

Ż góry dzięki za odpowiedź.

Masz serię 314/300 czyli bieda

Najlepszym rozwiązaniem jest SWAP przodu na 320mm, jak chcesz to mam wszystko co potrzebne.

Edytowane przez Dev

Opublikowano
8 godzin temu, Dev napisał:

Masz serię 314/300 czyli bieda

Najlepszym rozwiązaniem jest SWAP przodu na 320mm, jak chcesz to mam wszystko co potrzebne.

Napisz do mnie priv z ofertą ponieważ ja do Ciebie nie mogę wysłać wiadomości. 

Pozdrawiam.

Opublikowano
2 godziny temu, Kyler napisał:

Napisz do mnie priv z ofertą ponieważ ja do Ciebie nie mogę wysłać wiadomości. 

Pozdrawiam.

Zadzwoń jutro

Nr ponizej

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie czeka mnie wymiana tarcz i klocków z przodu. Jakie najlepiej zastosować bo tu na forum opinie są podzielone. Zaznaczam że nie chcę zakładać większych . Mój vin WAUZZZ8K09N038848

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, resiak82 napisał:

Panowie czeka mnie wymiana tarcz i klocków z przodu. Jakie najlepiej zastosować bo tu na forum opinie są podzielone. Zaznaczam że nie chcę zakładać większych . Mój vin WAUZZZ8K09N038848

Daj zimmermann-a i bedzie ok klocki np ferodo premier lub textar

Opublikowano
3 minuty temu, Gibons napisał:

Daj zimmermann-a i bedzie ok klocki np ferodo premier lub textar

Dzięki, a jaki rozmiar tarcz potrzebuję?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, resiak82 napisał:

Dzięki, a jaki rozmiar tarcz potrzebuję?

przod 314mm tyl 300mm niewentylowana

Opublikowano
9 minut temu, Gibons napisał:

przod 314mm tyl 300mm niewentylowana

Dzięki. Lepsze będą tarcze zimmermann sport od zwykłych? Różnica jest jakieś 110zł na sztuce

Opublikowano
  • Autor
Teraz, resiak82 napisał:

Dzięki. Lepsze będą tarcze zimmermann sport od zwykłych? Różnica jest jakieś 110zł na sztuce

nie ma sensu

Opublikowano

Jeśli chcesz poprawić skuteczność hamulców to tak, Sport będzie lepszy.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Adam-Lewian napisał:

Jeśli chcesz poprawić skuteczność hamulców to tak, Sport będzie lepszy.

nie zauwazy roznicy chyba ze w wygladzie

Opublikowano
Teraz, Gibons napisał:

nie zauwazy roznicy chyba ze w wygladzie

Skąd takie wnioski ?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Adam-Lewian napisał:

Skąd takie wnioski ?

Z własnego doświadczenia oraz opinii innych ludzi, którym sam sprzedałem takie sporty a wcześniej mieli gładkie.

Opublikowano

No cóż, sam jeżdżę i nie wyobrażam sobie powrotu do gładkich, które łapią zadyszkę po trzecim hamowaniu. Auto od nowości na gładkich tarczach wytrzymało u mnie 4k km i dostało wierconą tarcze ;)

Oczywiście jeśli gładkie tarcze dają Ci wystarczającą skuteczność dla Twojego stylu jazdy w danym aucie to szkoda kasy no ale jeśli ktoś potrzebuje czegoś więcej to właśnie po to one są.

 

Nie bez powodu BMW 3 ma fabrycznie gładkiego Zimmermanna a M3 wierconego, to samo tyczy się chociażby Porsche, Merców czy Audi ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.