Treść opublikowana przez Kyler
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
wauzzz4g4dn038863
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, po raz kolejny prosiłbym Cie o rozkodowanie : WAUZZZ8K2DA005270 WVWZZZ1KZ9P469437 WVWZZZAUZEW065318 WVWZZZAUZEW064316 Pozdrawiam i dziękuje
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, poprosiłbym o rozkodowanie Vinu WVWZZZAUZGW063708
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, mógłbym prosić? WVWZZZ1KZBP056641
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam można rozkodować? Z Góry dzięki! WVWZZZ1KZAM645632 WVWZZZ1KZBM704487
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, WVWZZZ1KZAW409886 Z góry dziekuje. Pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Wauzzz4g3dn122057 Dev sorki pomyliłem vin
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, Jest możliwość rozkodowania Vinu ? WAUZZZ4G3DN122057 Z góry dziękuje
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam Można prosić ? WAUZZZ8K59A004413 Dziękuje z góry. Pozdrawiam
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Witam. Dopiero dzisiaj odebrałem Auto. Narazie zrobiłem z 50 km nim więc na ten moment wszystko w porządku. Oczywiście polecam serwis Futurum kontakt na najwyższym poziomie rzetelnie tłumaczą i podpowiadają.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Panowie nie wiem czy w dobrym temacie pisze ale mam pytanie. Robię swap na 320 i nie mam pojęcia gdzie czujnik w klocka zamontować ktoś pomoze ?
-
Czujnik zużycia klocków hamulcowych
Panowie nie wiem czy w dobrym temacie pisze ale mam pytanie. Robię swap na 320 i nie mam pojęcia gdzie czujnik w klocka zamontować ktoś pomoze ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Napisz do mnie priv z ofertą ponieważ ja do Ciebie nie mogę wysłać wiadomości. Pozdrawiam.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Witam! Zaniedlugo bede musial wymienic tarczy i klocki w b8 i chciałbym zaczerpnąć informacji jaki zestaw najlepiej wziąść by jakoś to hamowało Vin Auta:WAUZZZ8K59A004413 Ż góry dzięki za odpowiedź.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam, jestem posiadaczem b8 z silnikiem 2.0 tdi 143km CAGA. Chciałbym zaczerpnąc opinii czy bez zadnych przeróbek z samym chipem auto daje rade czy lepiej bawic sie w wymiane turbiny i pewnie wiekszego IC ? Jeszcze chciałbym sie zapytac czy jest jakis dobry tuner w okolicy Stalowej Woli? Wiadomo lepiej np wiecej zapłacic i miec coś dobrze i pewnego zrobione wiec wielkie podpowiedzi i polecenia mile widziane. Pozdrówki i dziękuje za odpowiedz.
-
Polecane opony letnie
Koledzy, potrzebuje oponek na lato do b8 mój wybór padł na 225/40r18 i jestem zainteresowany oponkami klasy premium. W oko wpadły mi Hankook Ventus Prime3 k125 po 319 zł na sztuke. Oraz Goodyear Effiecient Grip Perfomance po 349 zł za sztuke Oczywiście jestem Ciekaw waszych opini wiem że jest tutaj już wszystko omówione lecz zawsze to są jakieś promocje jakieś okazje i mam mętlik w głowie jakie mam wybrać Z góry dziękuje za opinie. Pozdrawiam.
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Koledzy jaki jest rozrzad zakładany na pierwszy montaz i z jakiej firmy pompa wody? Poniewaz czeka mnie wymiana i nie mam pojecia z jakiej firmy brac. Z góry dziękuje.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki za przesyłkę, Wszystko zgodne z zamówieniem oraz starannie zapakowane. Pełen Profesjonalizm,szybka dostawa i Super ceny czego chcieć więcej? Gorąco Polecam.
-
Nagłosnienie Bose.
Witam, Zastanawiam się nad kupieniem nagłosnienie Bose do Audi b5. Moja pytanie brzmi: Czy ten zestaw jednak daje rade i warto go kupić czy lepiej zostawić normalne fabryczne głośniczki.I ewentualnie kiedyś założyć niefabryczne głosniki? Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam.
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Witam mam pytanie znacie może nazwę tych felg? Z góry dziękuje za odpowiedz https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1457481_607549299282589_1337836281_n.jpg
-
Pomoc w spełnieniu marzeń
Witam, mam do was ogromną prośbę. Mój kolega chce spełnić swoje marzenia i każdy może mu w tym pomóc. Wystarczy jedynie kliknąć w link i wpisać emaila. Miej odwagę - Memoriał Piotra Morawskiego Z góry dziękuje wszystkim za pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Forumowiczów. Mam nadzieję że poprzez forum dowiem się dużo rzeczy na temat Audiczek Pozdrawiam Kyler.