Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] 1.8T QUATTRO AVANT na 18` RS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam jeszcze mieszek do poprawy to też sobie zrobie:)

  • 1 rok później...
Opublikowano

ja mam jeszcze mieszek do poprawy to też sobie zrobie:)

Też mam taki plan.

Dziś do autka zawitał biksenon (oryginalne ksenony już słabo świeciły pewnie przez odbłyśniki i stare soczewki) stąd konieczność modzenia, nie mogę doczekać się jak będzie ciemno :wink: .

Mój mechanik który montował mi gotowe lampy - powiedział krótko - "żrą po oczach" :grin: .

Postaram się zapodać jakieś fotki.

Fotki, niestety nie oddają rzeczywistego obrazu z punktu widzenia kierowcy. Robione na bocznej drodze, więc nie widać jak fajnie "świecą" wszystkie linie, znaki i słupki.

]_DSC9479.jpg

Mijania

]_DSC9478.jpg

Drogowe

Udało mi się znaleźć granatowe kubły, więc niedługo pranie i montaż nowych fotelików :banan:

Do tego kanapa z workiem na narty, więc też nowa jakość ;)

Autko mam już dwa lata z kawałkiem Nadal cieszy :), moduł zapłonu, cewka, koncówki drążków i ostatnio banany wymienione.

238f11af8bc3aba9ae97b0d7751b431c.jpg

172b7c2567cd8d0764ae3b2718ff1c61.jpg

Wysłane z mojego PSP5453DUO przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Pij1973

Opublikowano

Z tych fot wynika że świeca gorzej niż w seicento :grin: powodzenia w modach

Opublikowano

Z tych fot wynika że świeca gorzej niż w seicento :grin: powodzenia w modach

Foty fatalne to fakt :grin: , na żywo zdecydowanie lepiej.

  • 2 lata później...
Opublikowano

Daaawno mnie tu nie było.

Autko żyje i jeździ bezproblemowo, więc za bardzo nie było co pisać :)

Wczoraj zostało odświeżone i lakier odzyskał blask.

 

 

20190320_214238.jpg

20190320_214251.jpg

20190320_214310.jpg

20190320_214322.jpg

20190320_214328.jpg

20190320_214401.jpg

20190320_214409.jpg

20190320_214856.jpg

20190320_214910.jpg

Edytowane przez Pij1973

Opublikowano

Witaj, jak jakość skóry i szwów kierownicy po takim czasie ;) ?

Opublikowano
Godzinę temu, VRGOOD napisał:

Witaj, jak jakość skóry i szwów kierownicy po takim czasie ;) ?

Jak po odbiorze, zupełnie nic się nie dzieje ?

Opublikowano

Witaj, Przechodze prawie codziennie obok autka...
Zastanawiałem się czy to jest kogos z forum,bo widziałem ramki klubowe;)
Gdzie robiłeś korekte lakieru?
Na terenie Kalisza?
Pozdrawiam

Opublikowano

Wygląda pięknie. Wisienką na torcie będą brakujące detale ?

Opublikowano

Samochód wygląda świetnie! ? Powiedz mi jak sprawuje się amortyzatory Koni z sprężynami Eibach.  Mam u siebie seryjne 1BV i jestem bardzo z niego zadowolony. Dla ,mnie na co dzień idealny kompromis między komfortem a dobrym prowadzeniem się. Powiedz mi jak wypada taki zestaw jak u Ciebie? Pytam, bo jak moje stare amortyzatory wysiądą to nie wiem co kupić.

Opublikowano
10 godzin temu, Niewidzialny napisał:

Samochód wygląda świetnie! ? Powiedz mi jak sprawuje się amortyzatory Koni z sprężynami Eibach.  Mam u siebie seryjne 1BV i jestem bardzo z niego zadowolony. Dla ,mnie na co dzień idealny kompromis między komfortem a dobrym prowadzeniem się. Powiedz mi jak wypada taki zestaw jak u Ciebie? Pytam, bo jak moje stare amortyzatory wysiądą to nie wiem co kupić.

Zestaw wyleciał krótko po zakupie, było za miękko, auto nurkowało przy ostrym depnięciu i przy hamowaniu. Przy przejeżdżaniu przez leżących policjantów choroby morskiej można było dostać. Nie wiem dokładnie jak a była specyfikacja tego zestawu, ale kompeltnie mi nie pasowało. Wleciało seryjne 1BE i dzień do nocy.

Edytowane przez Pij1973

Opublikowano
22 godziny temu, VRGOOD napisał:

Witaj, jak jakość skóry i szwów kierownicy po takim czasie ;) ?

Fotka z dzisiaj na poparcie słów :)

 

kierownica.jpg

Opublikowano
15 godzin temu, Funkybela napisał:

Witaj, Przechodze prawie codziennie obok autka...
Zastanawiałem się czy to jest kogos z forum,bo widziałem ramki klubowe;)
Gdzie robiłeś korekte lakieru?
Na terenie Kalisza?
Pozdrawiam

Ramka ostała się z tyłu tylko niestety.

Korektę robiłem w shine factory (rozpoczynają działalność), mają stronę na FB. Skontaktuj się, warto ?

Opublikowano
14 godzin temu, krzysiek_f napisał:

Wygląda pięknie. Wisienką na torcie będą brakujące detale ?

Wszystko jest, tylko czasu nie ma ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.