Skocz do zawartości
IGNOROWANY

GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX


miikii

Rekomendowane odpowiedzi

Wszysc dobrze radzą a kolega się upiera więc niech kupi i tyle.Będzie da potomnych jak nie należy robić.

Źle to rozumiesz. Chcę zgłębić temat na 100% a nie robić to co inni mówią. Sam chcę się przekonać i dlatego pytam i piszę o swoich wątpliwościach.

Zobacz jeśli turbo nie wstaje tak jak powinno możesz je spokojnie zwrócić ze względu na gwarancję którą otrzymasz. podchodzę do tego z pewną dozą rezerwy by ani jednej rzeczy nie skreślać od razu.

Poprostu chcesz wybrac gorsza, drozsza i niepewna opcje zeby zaspokoic ciekawosc. A z ta gwarancja to sie nie rozpedzaj, bo moga Ci odsylac to turbo dlugo jako naprawiona lub wymysla ze cos jest nie tak z Twojej winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszysc dobrze radzą a kolega się upiera więc niech kupi i tyle.Będzie da potomnych jak nie należy robić.

Źle to rozumiesz. Chcę zgłębić temat na 100% a nie robić to co inni mówią. Sam chcę się przekonać i dlatego pytam i piszę o swoich wątpliwościach.

Zobacz jeśli turbo nie wstaje tak jak powinno możesz je spokojnie zwrócić ze względu na gwarancję którą otrzymasz. podchodzę do tego z pewną dozą rezerwy by ani jednej rzeczy nie skreślać od razu.

Poprostu chcesz wybrac gorsza, drozsza i niepewna opcje zeby zaspokoic ciekawosc. A z ta gwarancja to sie nie rozpedzaj, bo moga Ci odsylac to turbo dlugo jako naprawiona lub wymysla ze cos jest nie tak z Twojej winy.

Jestem daleki od wybrania gorszej opcji.

Ale wiecie muszę was wszystkich pochwalić za walkę o dobro takiego szaraka jak ja. to naprawdę wspaniałe.

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

Pytanie mam kolejne.

Powiedzcie czy można założyć GTB na seryjnym setupie ??? Jak wtedy będzie zachowywać się samochodzik ???:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez FMIC to raczej nikt niema GTB:) wtryski wydech oprócz DP jak najbardziej seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez FMIC to raczej nikt niema GTB:) wtryski wydech oprócz DP jak najbardziej seria.

to ja wiem :grin: centralny czeka na założenie tylko pytanko co z samochodzikiem gdy to założę i będę chciał około miesiąca śmigał autkiem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz jeździł,większa turbo dziura,opóźniona reakcja na gaz itp.Przynajmniej u mnie tak było po założeniu brd+fmic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz jeździł,większa turbo dziura,opóźniona reakcja na gaz itp.Przynajmniej u mnie tak było po założeniu brd+fmic.

nie porównuj jakiegoś BRD do GTB bo to dwie inne bajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz jeździł,większa turbo dziura,opóźniona reakcja na gaz itp.Przynajmniej u mnie tak było po założeniu brd+fmic.

nie porównuj jakiegoś BRD do GTB bo to dwie inne bajki

Po samym fmic turbo ma spóźnioną reakcję na gaz.Oczywiście zanim się grzebanie w sofie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz jeździł,większa turbo dziura,opóźniona reakcja na gaz itp.Przynajmniej u mnie tak było po założeniu brd+fmic.

za to przy gtb17 turbo dziury nie bedzie :wink: nawet na seryjnym programie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodziło o to że BRD jest ogólnie ospałe w porównaniu do GTB1756, i tak na marginesie soft nie jest lekarstwem na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie porównuj tego do GTB

Turbin nie porównuję bo to wiadome że dzień a noc.

Ja mówię o przerobieniu nie o wydajnościach

tylko pytanie w czym rzecz. Mam dostać zdjęcia turbo jak to jest zrobione ale pewnie sprawności samej turbo ze zdjęć nie sprawdzę.

dostaniesz to wstaw tu fotki

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Wszysc dobrze radzą a kolega się upiera więc niech kupi i tyle.Będzie da potomnych jak nie należy robić.

Źle to rozumiesz. Chcę zgłębić temat na 100% a nie robić to co inni mówią. Sam chcę się przekonać i dlatego pytam i piszę o swoich wątpliwościach.

Zobacz jeśli turbo nie wstaje tak jak powinno możesz je spokojnie zwrócić ze względu na gwarancję którą otrzymasz podchodzę do tego z pewną dozą rezerwy by ani jednej rzeczy nie skreślać od razu.

Tu to możesz popłynąć, bo co to znaczy turbo wstanie? każdy możne mieć inną interpretację lub inne dane dla jednego 0,9 bara dla innego 1,3 bara przy tych samych obrotach jest ok a na koniec możesz usłyszeć "Twój tuner nie umie wystroić tej dobrze zrobionej turbiny"

Fotki wstawię na pewno jak tylko je otrzymam.

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Wszysc dobrze radzą a kolega się upiera więc niech kupi i tyle.Będzie da potomnych jak nie należy robić.

Źle to rozumiesz. Chcę zgłębić temat na 100% a nie robić to co inni mówią. Sam chcę się przekonać i dlatego pytam i piszę o swoich wątpliwościach.

Zobacz jeśli turbo nie wstaje tak jak powinno możesz je spokojnie zwrócić ze względu na gwarancję którą otrzymasz. podchodzę do tego z pewną dozą rezerwy by ani jednej rzeczy nie skreślać od razu.

:facepalm:

to kup i się przekonaj skoro "...a nie robić to co inni mówią. Sam chcę się przekonać.."

[h=2][/h]

Od zakupu długa droga. Także spokojnie. Im więcej się dowiem w temacie tym będę mądrzejszy. A i przekonać się drogą argumentów.

Jeszcze ciepłe.

http://s7.postimg.org/9ds7q4b53/DSC_0318.jpg

http://s7.postimg.org/pwfyixylj/DSC_0319.jpg

http://s7.postimg.org/6twkw0nl3/DSC_0320.jpg

http://s7.postimg.org/vboojwq5j/DSC_0321.jpg

http://s7.postimg.org/8x703ondz/DSC_0323.jpg

http://s7.postimg.org/9k1bfguw7/DSC_0324.jpg

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

tak wygląda zestaw za te 1500.

ile taki przewod kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli pytasz o ten zakuty w stalowym oplocie to u nas zakuwają takie za około 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz jeździł,większa turbo dziura,opóźniona reakcja na gaz itp.Przynajmniej u mnie tak było po założeniu brd+fmic.

za to przy gtb17 turbo dziury nie bedzie :wink: nawet na seryjnym programie:naughty:

no to bajka:banan: to zakładać i np. za miesiąc dwa program można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to się ma do tego że jak założymy GTB i się nie wystroi od razu to można tak jeździć? Ja np. mam program już zrobiony pod seryjne turbo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że programu nie zrobię od razu tylko się pytam czy wogóle auto będzie chodził z tym turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to się ma do tego że jak założymy GTB i się nie wystroi od razu to można tak jeździć? Ja np. mam program już zrobiony pod seryjne turbo...
możesz jeździć,u mnie różnica była wręcz niezauważalna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładacie graty do środka za nie wiadomo jaką kasę (progi, nakładki, chromiki itp), a żeby wydać kasiorę na program to jest drapanie się po głowie- teraz czy za pół roku :decayed:

Bardzo powierzchowna opinia PAN WALDEK. chodzi o to czy mogę sobie jechać tu i tam na ori programie z GTB +FMIC bez szkody dla kultury jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładacie graty do środka za nie wiadomo jaką kasę (progi, nakładki, chromiki itp), a żeby wydać kasiorę na program to jest drapanie się po głowie- teraz czy za pół roku :decayed:

Bardzo powierzchowna opinia PAN WALDEK. chodzi o to czy mogę sobie jechać tu i tam na ori programie z GTB +FMIC bez szkody dla kultury jazdy.

Do mnie też wypowiedź Pana Waldka nie dotarła,mianowicie dlatego że czasem kupujemy rzeczy za 1/3 ceny tej modyfikacji i jeszcze bierzemy na raty i jakoś to nie jest dziwne?Przecież kompletna modyfikacja gtb,cooler,program ewentualnie pompki to wydatek średnio 5-8 koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie Pan Waldek wyraził się jasno i myłśę ze jego wypowiedź nie dotyczyła żadnego z was;P.

Wracając do tematu możecie nie robić FMIC czy GTB1756 i jeździć bez korekty ile się wam podoba. Po prostu moc będzie taka jak była przed montażem no może z 5 koni Więcej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...