Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie się zastanawiałem, jak mogłem przeoczyć jakieś A4 :decayed: czym leciałeś?

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe.. Renault clio białym vanem.. :wink:

Opublikowano

Cuber przed sekundą, Nowohucka /Stoczniowcow :naughty:

Opublikowano

Dziś wieczór b7 czarny avant kr666, wielicka

Opublikowano
Dziś wieczór b7 czarny avant kr666, wielicka

z grillem od rs4 :)

Opublikowano

Koło 17:00 na skrzyżowaniu Nowosądeckiej i Wielickiej widziany Gruszka

Opublikowano

Rano 4.04.2013 na Wąwozowej granatowy sedan B5 z ciemnymi kloszami ok 10:00

Opublikowano

Pozdrowienia dla srebrnej b6 na klubowych ramkach która 04.04 po 16 leciała z NS w kierunku Librantowej (czarna a3 na ramkach a3-clubu) :]

Opublikowano

b5 sedan 1.8 T +Q KR...RV (kolega ostatnio na spocie prezentował działanie ''blow off'' nie pamietam nick'a z forum) zaparkowany na zakopiańskiej koło salonu forda,widywany dość często w tych okolicach :wink: , b7 sedan 2.0 tdi chyba z Q kółka 17'' na ul.wysłouchów krakowskie blachy +ramki klubowe

Opublikowano

z wgniecionymi drzwiami to ja :) wstyd tak jezdzic ale gosc we mnie wjechal i mam problemy z odzyskaniem odszkodowania ;/ bede tak jeszcze straszyl tym bokiem az wygram w sądzie ..

Opublikowano

aleje widziany i rozgadany Lenoxik hehe, fajnie sie gada przez tylną szybe :facepalm::wink: ale wypas :decayed:

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

powiem Ci że łądnie sie prezentuje to Twoje wozidełko

Opublikowano
aleje widziany i rozgadany Lenoxik hehe, fajnie sie gada przez tylną szybe :facepalm::wink: ale wypas :decayed:

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

powiem Ci że łądnie sie prezentuje to Twoje wozidełko

proszę Cie :kwasny: paści jak każde inne :kwasny:

za to Twoje robi robotę, s-line, dwa kominy, czarna szyba, LEDy... :drool3:

pierwszy raz gadałem z kierowcą auta przez tylną szybę :grin:

Opublikowano

Dawid

Opublikowano
Dawid

Prosto i na temat wszyscy wiedzą gdzie i kiedy :grin::grin::grin:

Lubię tą Twoją skromność :decayed:

Opublikowano
Dawid

:hi::kox:

Opublikowano
Myślałem że mógł to być gegfr, który jechał ode mnie z roboty

ja mam dokladki w kolorze :wink:

Opublikowano

9.04.2013 około 8:15 na 90% Gruszka na skrzyżowaniu koło Lidla na Wielickiej wyjeżdżający z Dworcowej na Wielicką w kierunku Wieliczki

Opublikowano
9.04.2013 około 8:15 na 90% Gruszka na skrzyżowaniu koło Lidla na Wielickiej wyjeżdżający z Dworcowej na Wielicką w kierunku Wieliczki

Nowym RS4?

Opublikowano

B5 czarny sedan RSR lub SRS parking na Dobrego Pasterza /na tyłach bloku/

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

Dawid

Prosto i na temat wszyscy wiedzą gdzie i kiedy :grin::grin::grin:

Lubię tą Twoją skromność :decayed:

chłopak był gdzieś i robił coś o czym nikt nie wie :wink:a tu masz
Opublikowano
9.04.2013 około 8:15 na 90% Gruszka na skrzyżowaniu koło Lidla na Wielickiej wyjeżdżający z Dworcowej na Wielicką w kierunku Wieliczki

Nowym RS4?

Jakąś B5 w avancie... a że między pasami jezdni są betonowe bloki, które je oddzielają to nie dojrzałem czym... i nie jestem na 100% pewny czy to on:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.