Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

dziś koło 11:30 w Krk chyba na Wodnej B6 niebieskie avant bez relingów i felga grafit rs6 o ile dobrze pamiętam, wlepa Divisionu chyba to auto kolegi Wąskiego, przepiękna sztunia ale brak relingów :thumbdown:

tenx :wink:

nie ma za co :decayed:

nie no kosa jest :wink:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 276,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba Gruszka dzisiaj eSą na skrzyżowaniu Petofiego i Okulickiego

Opublikowano

wczoraj parking tesco srebrne a4 b7 sedan :) (godz ok 22)

:wink:

Opublikowano
Ciemno zielony b5 sedan.. us.. widziany dziś w Lipnicy.. :hi:

trzebab było machać albo mrygać:decayed:

Opublikowano

kto jeździ czarną b7 avant z pomiętymi tylnymi drzwiami od strony kierowcy na krakowskich blachach ramki klubowe?

Opublikowano
Ciemno zielony b5 sedan.. us.. widziany dziś w Lipnicy.. :hi:

trzebab było machać albo mrygać:decayed:

akurat jechałem jako pasażer i w ostatniej chwili zauważyłem.. :naughty:

Opublikowano

Songo widziany na lodach u Argasińskich w NS :hi:

Opublikowano
Songo widziany na lodach u Argasińskich w NS :hi:

zgadza się

summer1.gif

ja również spotkałem czarne b5 na długosza koło liceum 1 na kns klubowe ramki i naklejka po prawej stronie

Opublikowano

To ja :grin:

Ręce opadły bo nigdzie nie było miejsca żeby zaparkować.... Ledwie się wydrapałem na krawężnik :facepalm:

Opublikowano

Pod Akademią Krakowską czarne B6 Avant ciemne szyby BRA na masce. Nie wiem kto ale autko ładne :wink:

Opublikowano

Dzisiaj o 17 Kaufland NH, B7 Avant delfin KR z naklejkami klubowymi na szybach tylnich bagaznika . Ja parkowalem swojego avant delfina obok na matce z dzieckiem :-)

.... prawidlowo bo i z matka i z dzieckiem jechalem :-)

Opublikowano
Pod Akademią Krakowską czarne B6 Avant ciemne szyby BRA na masce. Nie wiem kto ale autko ładne :wink:

:hi: to ja :decayed:

podziekowal :hi::wink:

to nie ty mi parkujesz na "moim miejscu" przed wjazdem ??:disgust::decayed:

Opublikowano

sciere na mache zarzuciles? :decayed:

autostrady furze nie sluza? :cheesy:

Opublikowano
sciere na mache zarzuciles? :decayed:

autostrady furze nie sluza? :cheesy:

hahahha, to mnie podsumowales :grin::grin::grin:

mam dosc zaprawek od odpryskow... :facepalm::kwasny: autostrady daja w dupe masce...:kwasny:

Opublikowano

Młody widziany dzisiaj ok 10.30 na Jagiellońskiej, coś Ci tylnia wycieraczka nisko spadła :wink:

Opublikowano

Widziany gruszka w Wieliczce po 18 w okolicy rynku

Opublikowano
Pod Akademią Krakowską czarne B6 Avant ciemne szyby BRA na masce. Nie wiem kto ale autko ładne :wink:

:hi: to ja :decayed:

podziekowal :hi::wink:

to nie ty mi parkujesz na "moim miejscu" przed wjazdem ??:disgust::decayed:

heh nie :-P

Ja wtedy z dziewczyna przyjechałem bo zbierała wpisy a jest na dziennych. Także chwile tam postałem przeczekałem deszcz i pojechałem

Opublikowano

:hi:

dziś koło 12 w Limanowej na Piłsudskiego jasny beż B6 avant + ramki klubowe i jakiś stary chop za kółkiem :decayed:

Opublikowano
:hi:

dziś koło 12 w Limanowej na Piłsudskiego jasny beż B6 avant + ramki klubowe i jakiś stary chop za kółkiem :decayed:

na spocie nigdy nie był.:wink:

Opublikowano
Młody widziany dzisiaj ok 10.30 na Jagiellońskiej, coś Ci tylnia wycieraczka nisko spadła :wink:

no fakt :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.