Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czarne B7 KR 339PS które mnie właśnie miało na autostradzie na wysokości szarowa :)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Lenox :-) musiałem patrzeć na te tablice przez 700 km non stop :-) pierwszy był

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Czarne B7 KR 339PS które mnie właśnie miało na autostradzie na wysokości szarowa :)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

:hi:

nawet nie zauważyłem, spieszyło mi się :wink:

Opublikowano

Gruszka przed chwila na powstańców, w sumie to stoimy jeszcze w korku :decayed:

Opublikowano

Szary Avant B7 na blachach z Sanoka i klubowych ramkach dzisiaj o 15:45 na kapelance. Pozdrowienia dla plomiennowlosej Pani kierownik.

Opublikowano
Wczoraj ok 16.20 w Zabierzowie Bocheńskim. Ładna czarna b6 w sedanie na ramkach Kr... Czyja to?

Nie czarna tylko GRANATOWA :-) To z Tobą rozmawiałem na CB?

Opublikowano

Dziś po godzinie 5 w Zabrzeży na skrzyżowaniu widziane czerwone B7 Avant na klubowych ramkach FS... FZ...

Pozdrowiony klaksonem :decayed:

Opublikowano

Wczoraj koło 18 Nowa Huta jagiellonskie na parkingu pod blokami srebrny sedan KR cos tam naklejka klubowa na tylnej bocznej szybie:hi:

Opublikowano

Moja karoca :decayed:

Opublikowano

Nie przyglądnąłem się dokładnie ale naklejka mi się rzuciła w oczy jak wsiadłem do auta hehe :)

Opublikowano
czarne b7 avant na LLE blachach, widziane dzis i wczoraj kolo budynku A4 na AGH - ładny felunek :)

Lekki poslizg ,ale dopiero zobaczyłem ;) Kolor perłowy grafit LZ7L pozdrawiam :hi:

Opublikowano
Wczoraj ok 16.20 w Zabierzowie Bocheńskim. Ładna czarna b6 w sedanie na ramkach Kr... Czyja to?

Nie czarna tylko GRANATOWA :-) To z Tobą rozmawiałem na CB?

He he wiedziałem że jestem daltonistą:) tak tylko mi mignęła... Cb to nie ja. Ładna ta audiczka:decayed:

Opublikowano

dzisiaj Nowy Sącz czarne b8 avant na parkingu Eurpoy.na ramkach klubowych .mrugał mi swiatełkami.troche mi sie spieszyło bo miałem sie zatrzymac.:decayed:

Opublikowano

Ślepy dziś ponownie widziany w Lipnicy.. :wink:

Opublikowano
Ślepy dziś ponownie widziany w Lipnicy.. :wink:

potwierdzam:decayed:, przy nastepnym spotkaniu musimy przystanąć:hi:

Opublikowano
Ślepy dziś ponownie widziany w Lipnicy.. :wink:

potwierdzam:decayed:, przy nastepnym spotkaniu musimy przystanąć:hi:

no dziś miałem taki zamiar tylko trochę mi się spieszyło.. :kwasny: a co Ty gdzieś tam mieszkasz.. ?

Opublikowano
Ślepy dziś ponownie widziany w Lipnicy.. :wink:

potwierdzam:decayed:, przy nastepnym spotkaniu musimy przystanąć:hi:

no dziś miałem taki zamiar tylko trochę mi się spieszyło.. :kwasny: a co Ty gdzieś tam mieszkasz.. ?

tak jakieś 1,5km od miejsca gdzie sie mijaliśmy:wink:

Opublikowano

dzisiaj na Pasterniku po 17 kolega z ładnej B5 w avancie na tablicach KRA 48.... :wink: dziękuję za pozdrowienie :decayed:

Opublikowano

Cubrowoz pod M1 :wink:

Opublikowano
Cubrowoz pod M1 :wink:

:decayed:

Opublikowano

:)

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

http://s8.postimg.org/6k42te7gx/IMG_0015.jpghttp://s22.postimg.org/qg0z07lnx/IMG_0016.jpghttp://s17.postimg.org/ljueplep7/IMG_0017.jpg nie kojarzę za bardzo kolegi, a pierwszy raz widziany w tym miejscu...widok udokumentowany:wink: i może ktoś widział/kojarzy b5 avant srebrne na niebieskich bucikach?

Ja ją widuje codziennie:) stoi na oś hutniczym w NH obok mojego osiedla ostatnio ją pogoniłem:) ale ramek niema klubowych. A co do pomalowanych felg BBS na niebiesko i to jeszcze chyba chamsko pędzlem to masakra:):) bo ją oglądałem kiedyś w nocy tak dokładnie

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

8h0x.jpg

Oczywiście mówimy o tym bolidzie:) ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.