Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj Boseron na ul. Podmokłej koło 16 :hi:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 276,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czarne S4 b8 KNS na ramkach ok 7.30 na witosa pos Psp

Wysłane z mojego HTC Desire HD

Opublikowano

dzisiaj na górze borkowskiej kolo 15 , b6 avant KMY .... szary , zderzak chyba z esy,jechał równo z wiatrem :wink:

Opublikowano

Wczoraj w Tarnowie około 21 na McDrive a4 b6 Kt .... z ramkami :wink:

Opublikowano

w piątek po 11 w miejscowości Słona k/Zakliczyna srebrny avant b6 KR 207... klubowa naklejka z tyłu po prawej stronie

Opublikowano

Dzisiaj ok 6 rano srebrny avant b6 s-line na ramkach rejestracja KR188NW pozdr dla kierownika :hi:

Jechałem za Tobą od Aleji do placu na złotym wieku

Opublikowano

Fantoms jadący na szmacie

Wiosna

Opublikowano

Piatek Ul Kobierzynska Srebrne A4 B5 Avant KR...4K Pozdrawiam.

No i sasiada z parkingu z A4 B6 Avant co ma teraz wgniecony przedni lewy

blotnik

Opublikowano
w piątek po 11 w miejscowości Słona k/Zakliczyna srebrny avant b6 KR 207... klubowa naklejka z tyłu po prawej stronie

Nie znam człowieka :wink:

Opublikowano

Niedziela godz. 11:15 ul. Dobrego Pasterza - Audi A4 B5 Avant KR 18XXX właściciel myje auto tylko recznie... :)

Poniedziałek godz. ok. 9 ul. Al. 29 Listopada - Audi A4 B5 sedan 1.8T Q KR 67XXX.

Opublikowano

fantowski dzisiaj koło 19:30 niósł auto po koleinach na czarnowiejskiej :wink:

na rowerze po chodniku jechałem

Opublikowano
fantowski dzisiaj koło 19:30 niósł auto po koleinach na czarnowiejskiej :wink:

na rowerze po chodniku jechałem

:wink: jes ser :wink:

Opublikowano

dziś w miejscowosci Gosprzydowa na trasie Brzesko Nowy Sącz widziany czarny sedan B6 na ramkach klubowych rej KR ?????

kolega strąbiony, pozdrawiam:hi:

Opublikowano

Dziś w miejscowości Jurków w okolicach myjni ręcznej widziane ładne czarne b6 sedan Kr 91... :hi:

Opublikowano

Bordowa B6 avant dzisiaj okolo 10, KR 655**

Opublikowano

dzisiaj godzina ~17 czarne b6 w avancie z dwururką rej KR87..H, które kopci jak parowóz widziane na Czarnowiejskiej z kierunkiem na Armii Krajowej:decayed:

Opublikowano

3.11 godzina 10:15 Parking Ikea Czarny avant KR . . . VY Pozdrowienia.

Opublikowano
dzisiaj godzina ~17 czarne b6 w avancie z dwururką rej KR87..H, które kopci jak parowóz widziane na Czarnowiejskiej z kierunkiem na Armii Krajowej:decayed:

To ja, wszystko się zgadza tylko fura ciemno zielona :)

Jak stoję 30 minut w korku a potem dam w piec to niestety taki jest efekt, mam nadzieję że nie będziesz musiał myć auta po mnie :)

Pozdr.

Opublikowano
dzisiaj godzina ~17 czarne b6 w avancie z dwururką rej KR87..H, które kopci jak parowóz widziane na Czarnowiejskiej z kierunkiem na Armii Krajowej:decayed:

To ja, wszystko się zgadza tylko fura ciemno zielona :)

Jak stoję 30 minut w korku a potem dam w piec to niestety taki jest efekt, mam nadzieję że nie będziesz musiał myć auta po mnie :)

Pozdr.

skoro ciemno zielona to przepraszam ale ciemno było :wink: przyjedź kolego dzisiaj na spota

Opublikowano
dzisiaj godzina ~17 czarne b6 w avancie z dwururką rej KR87..H, które kopci jak parowóz widziane na Czarnowiejskiej z kierunkiem na Armii Krajowej:decayed:

To ja, wszystko się zgadza tylko fura ciemno zielona :)

Jak stoję 30 minut w korku a potem dam w piec to niestety taki jest efekt, mam nadzieję że nie będziesz musiał myć auta po mnie :)

Pozdr.

skoro ciemno zielona to przepraszam ale ciemno było :wink: przyjedź kolego dzisiaj na spota

Niestety nie ma szans, po prostu brak czasu. Ale kiedyś się może znowu pokażę. Bo dawno dawno temu zdarzało mi się bywać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.