Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raczej Nowohucką, czasem wbijam w Sołtysowską :decayed:

Tak mi się zdawało ze widuję Cię na Soltysowskiej :-)

Naciapane z bagażnika...

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj czarny avant na Kocmyrzowskiej z pudełkiem na dachu. K.....KL o ile dobrze zobaczyłem. Pozdrowionko.

Opublikowano

Dziś najpierw w Skawinie ok 13 czarny Avant B7 S-line (ładniutkie auto) na krakowskich blachach z klubowymi ramkami a potem to samo auto po 15 na Jugowickiej

:hi:

Opublikowano

Dziś widziane b6 avant, na rybitwach, obwodnicy, wielickiej, kolor o ile się nie mylę LZ5F sprint blue :P kolor i pakiet robi wrażenie :) rejestracje indywidual. Interesuje mnie wygląd w środku, skoro na zewnątrz taki piękny :P

Opublikowano

wczoraj w Zielonkach ok 16:05 kierownik z czarnej b6 avant :wink: który to??

Opublikowano

Dziś widziane b6 avant, na rybitwach, obwodnicy, wielickiej, kolor o ile się nie mylę LZ5F sprint blue :P kolor i pakiet robi wrażenie :)rejestracje indywidual. Interesuje mnie wygląd w środku, skoro na zewnątrz taki piękny :P

z tego co wiem to nie z klubu kolo :)

Opublikowano

Dziś najpierw w Skawinie ok 13 czarny Avant B7 S-line (ładniutkie auto) na krakowskich blachach z klubowymi ramkami a potem to samo auto po 15 na Jugowickiej

:hi:

:hi: auta nie poznajesz :naughty:

Opublikowano

Wczoraj w Zatorze na spocie widziany OGR i Dżekson i jeszcze parę autek klubowych ale niestety nie kojarzę nicków :decayed:

Trochę ludu było ;-)

kolega nic nie mówił ;)

Ramzes jak jechał do mordoru :)

Dobre :D

Opublikowano

Fantomas 7.50 który nie patrzy w lusterka /światła do skrętu pod gabinet/

Opublikowano

Dziś ok 13 Kularesko na centralnej w strone sołtysowskiej. Zatrąbiłem ale niewiem czy slyszałeś.. Pozdro :)

Opublikowano

W okolicy Fiołkowej nieraz widuję turkusowe (LY7R ?) B6 z Air-Ride'em, leżące na brzuchu. Nigdy nie mam czasu, żeby się zatrzymać i oblookać ramki, albo zrobić fotkę :decayed:. To ktoś z forum? :P

Opublikowano

Zapewne Dzekson ;)

Opublikowano

Dziś ok 13 Kularesko na centralnej w strone sołtysowskiej. Zatrąbiłem ale niewiem czy slyszałeś.. Pozdro :)

Slyszalem slyszalem :hi: Pzdr :wink:

Opublikowano

Pozdro dla kierującego czarnym sedanem b8 na rej KWI na klubowych ramkach wczoraj o 19.....jechałem za Tobą z nowosądeckiej w wielicką

Opublikowano

Dzisiaj po 17 zielony sedan na KNS i klubowych ramkach. Zderzak s4 i czarne felgi. Pozdrowienia dla kierownika, jechałeś w stronę Jurkowie ;)

Opublikowano

Czarny Avant b7 widziany dziś w Skotnikach ok 8. Auto po mały wypadku :kwasny:

Opublikowano

Na Mogilskim 7.40 czarne B7, ale nie poznalem [emoji14]

Opublikowano

Wąski wczoraj kolo 17 przy Dywizjonu 303 :hi:

Opublikowano

Wczoraj a mianowicie pare godzin temu ok 19.... A4 B5 sedan TAXI na ramkach klubowych na basztowej :) a druga A6 c5 czarna również na ramkach klubowych na parkingu na Iwony Borowickiej koło lubicza...też koło 19 :) Pozdrawiam Kierowników.

Opublikowano

Wąski wczoraj kolo 17 przy Dywizjonu 303 :hi:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.