Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proszę o radę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka mam taki problem i mam nadzieje że mi pomożecie [pisałem już w innym poście ale nikt nie pomógł. w zeszłym roku stałem sobie w korku upał był i oczywiście klimatyzacja włączona i nagle klima się wyłączyła i zobaczyłem biały chwilowy obłok dymu nie sprawdzałem jeszcze vagiem ale przypuszczam ze było za duże ciśnienie i wywaliło zawór rozprężny powiedzcie mi czy tez tak myślicie jak ja ze to się stało i gdzie ten zawór się znajduje najlepiej by było jakiś obrazek bo bardziej wzrokowcem jestem :) liczę na wasza pomoc pozdrawiam jak ktoś woli to możecie pisać na prv lub tutaj

Opublikowano

Najlepiej podejdź do firmy od klimy a tam Ci już wszystko sprawdza i ewentualnie zrobią.

Opublikowano

rok temu i jescze tego nawet vagiem nie zdiagnozowałeś? mogła chłodnica pójśc nie weim... ale to raczej cos poważnego a ty z tym zwlekasz

Opublikowano
  • Autor

narazie przez zimę nie było upałów wiec klima nie była potrzebna :P a teraz n wiadomo upały się zbliżają a wiec się przyda a wiec radzicie mi jechać na serwis chłodnica raczej nie bo jak bylem u gościa nabijać gaz po tym zdarzeniu to mówił ze gdzieś w okolicach skraplacza chyba tak to się nazywa od strony pasażera z przodu jest taki pojemnik na nadkolu i ze niby gdzieś tam ale jak to stwierdził gaz może mi nabić od zera za około 100zl ale serwisem sie klimy nie zajmuje

Opublikowano

po pierwsze zdiagnozuj vagiem to podstawa jeżeli nie chcesz płacić 50zł to wejdz na zlociki i spociki>> lubelskie(chyba) i tam sie zapytaj czy możesz do kogoś podjechać na vaga potem co wyjdzie wklep w neta i bedziesz wiedziałco robić byc moze też spręzarka pusciła wiele żeczy mogło pójść

Opublikowano

Co to za wersja VAG-a która pokazuje miejsce nieszczelności-podjedz na serwis klimy,podadzą azot i wszystko się wyjaśni.Chłodnica klimy to jest skraplacz,a to w nadkolu to osuszacz.

Opublikowano
  • Autor

obiecuje jutro podłacze pod vag-a :) zobaczymy co pokaze ale mimo wszystko zajade do serwisu klimy gdzie jest ta dziura dziekuje za porady jutro dam wam znac co pokazało

---------- Post dopisany 10-04-2014 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2014 at 21:15 ----------

witam dzisiaj sczytałem błędy vagiem i pokazało mi na klimie

Czujnik wysokiego ciśnienia klimatyzacji-F118

przerwa lub zwarcie do plusa

jak to sie może mieć do mojego problemu co opisałem wcześniej ?

Opublikowano
narazie przez zimę nie było upałów wiec klima nie była potrzebna :P a teraz n wiadomo upały się zbliżają a wiec się przyda a wiec radzicie mi jechać na serwis chłodnica raczej nie bo jak bylem u gościa nabijać gaz po tym zdarzeniu to mówił ze gdzieś w okolicach skraplacza chyba tak to się nazywa od strony pasażera z przodu jest taki pojemnik na nadkolu i ze niby gdzieś tam ale jak to stwierdził gaz może mi nabić od zera za około 100zl ale serwisem sie klimy nie zajmuje

zima nie zima klima powinna być co jakiś czas włączana choćby na 10 min tak na przyszłość

Opublikowano
  • Autor

to wiem ale jak nie działała to jak ją miałem włączyć?? :P a co dalej z problemem??

Opublikowano

Nie masz gazu w tej klimatyzacji, z tego co piszesz w zeszłym roku Ci ją rozwaliło i ta chmura, którą widziałeś to był Twój czynnik chłodniczy ulatujący w atmosferę. Teraz po roku układ naciągnął wilgoci z otoczenia co na zdrowie mu nie wyszło.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

oki klima zrobiona kosztowało mnie to 250 zł z nabiciem gazu i wymiana filtra kabiny ale pojawił się inny problem a mianowicie przy zmianasc biegów i przy załączonej klimie słychać że gdzieś coś ociera a przy wyłączonej klimie śmiga wszystko bardzo ładnie przypuszczam że to może poduszki będą do wymiany ale wole spytać co o tym myślicie

Opublikowano

tylko 250 zl? w takim razie co dokaldnie sie stalo? bo tu koledzy juz snuli ciemne scenariusze..

Opublikowano
oki klima zrobiona kosztowało mnie to 250 zł z nabiciem gazu i wymiana filtra kabiny ale pojawił się inny problem a mianowicie przy zmianasc biegów i przy załączonej klimie słychać że gdzieś coś ociera a przy wyłączonej klimie śmiga wszystko bardzo ładnie przypuszczam że to może poduszki będą do wymiany ale wole spytać co o tym myślicie

Poduszki przy włączonej klimie.??? Raczej to może być początek końca sprzęgiełka klimatyzacji.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dokładnie nie powiedział mi ten mechanik powiedział ze była nieszczelność i tak jak pisałem nabicie klimy+ filtr powietrza nowy koszt 250 zl

a z tym ocieraniem już lepiej okazało się że na przedniej belce zaraz za chłodnica jest taki gumowy odbojnik (tak się chyba nazywa) miałem go uszkodzony wymieniłem na nowy i o niebo lepiej jeszcze jak tam bardzo szybko startuje ze prawie kola piszczą podkreślam prawie :) to jeszcze słychać jak ociera o jakiś plastik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.