Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie polecacie radio z MP3 do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki mam na Sell JVC KD-SHX751 EXAD ładnie gra i jestem z niego zadowolony, ale niestety potrzebne pieniądze:/ może ktoś bedzie zainteresowany ?

da864a2ddd4f45cbmed.jpg

Opublikowano

Witam co myslicie o takim radyjku ?

http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Car/DVD-Receivers/AVH-X7800BT

Warto bawić sie w coś takiego z wysuwanym ekranem??

500 $ to około 2 tys zł, za te pieniądze przerobisz sobie na 2 din i kupisz RNS E, gdzie przede wszystkim będziesz miał navi, gdzie tu jej nie ma co od razu dyskwalifikuje zakup takiego radia. Poza tym średnio się to komponuje z wnętrzem w odróżnieniu od ori Rnsa. Ekran wysuwający się zasłaniałby Ci uchwyt na kubek, wizytownik, światła awaryjne.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na 2 din raczej przerobie ale rns-a nie chce wiec moze coś takiego kupie

http://www.pioneer.pl/pl/products/25/109/281/AVH-X8700BT/page.html


Jednak zamontowalem rns-e chyba najlepsze rozwiązanie jesli chodzi wyglad .

Opublikowano

A może ktos poleci radio żeby przez bt dali się odebrać telefon i rozmawiać?

Chętnie też zamienię się za concert 2 że zmieniarką :)

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jakie radio polecicie do 300zł ? ;)

Edytowane przez Wojtek16

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam.

Zostałem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 ale jedno mnie bardzo drażni a mianowicie radio:

6px4eqb7.jpg

Moim skromnym zdaniem wygląda dość słabo.

Możecie coś polecić? Czy warto jeszcze kupować radio do Audi Grundig Concert? Może znajdzie się radio do którego można podpiąć zmieniarkę.

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Nie chcę też szaleć z kasą.

Opublikowano

Concert II + emulator MP3

Opublikowano

Concert II + emulator MP3

O czymś takim właśnie myślałem żeby podświetlało się na czerwono a nie jakiś niebiesko-biały kolor... :facepalm:

Poszukam jakiegoś w dobrym stanie. Dzięki.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Co możecie polecić zamiast rns-e?

Ktoś ma doświadczenie z clarionami ? Np NX501/502?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja tam mam wrzuconego od jakiegoś czasu Pioneer AVH-2400BT i nie narzekam. Jasne, nie jest to szczyt możliwości ale wszystko co chce działa - muzyka z BT + telefon z BT. Poza tym wszystkie inne podstawowe funkcje jak CD, USB, AUX, Equalizer, dotykowy ekran etc. Ładnie łączy się z telefonem i przekazuje komunikaty np. z Janosika również podczas słuchania radia. Na dniach mam zamiar podpiąć kamerkę cofania.

Za jakieś tam śmieszne 600zł naprawdę nie jest źle.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

W życiu miałem dwa radyjka podświetlane na czerwono i były to pioneery. Moim zdaniem wszystkie blaupunkty czy kenwoody zjadało na śniadanie.

Opublikowano

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/radioodtwarzacz-samochodowy-jvc-kd-x320bte

ktoś ma/zna to radyjko ? Ewentualnie zaproponujcie inne radia z BT USB i czerwonym podświetleniem do MAX 500zł [1din]

Ja też rozważam to radio z tym ze w wersji z CD.

https://jvc.emantic.pl/systemy-samochodowe/radioodtwarzacze/cd-1din/kd-r861bte/ Ktoś je posiada?

A co powiecie o tym modelu ? http://allegro.pl/radio-samochodowe-pioneer-deh-4800bt-4x50w-mp3-i6490241968.html Znalazłem je w bardzo atrakcyjnej cenie w jednym z zamojskich sklepow i zastanawiam się czy je brać. . Ktoś mial z nim do czynienia ?

Edytowane przez Onyks

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Aktualnie posiadam concert I, ale puszczanie muzyki przez dolozonego auxa już powoli robi się uciążliwe.

Jakie radio polecicie spełniające poniższe wymagania:

- 1din

- BT

- kompatybilność z multifunkcją

- do 800zl

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam was, szukam pomocy...

Posiadam audia a4 b7 z 2005 roku z fabrycznym radiem, które mnie denerwuje. Kupiłem na allegro radio SONY http://allegro.pl/sony-dsx-a400bt-mp3-nfc-bluetooth-kurier-gratis-i6643949814.html?snapshot=MjAxNi0xMi0xOFQxODoxMjo0MC4wMzVaO2J1eWVyO2IyNWI2MWI2MjFlMWFlMTU1NTUzMTRlMDBiMzM5NWE0OTYyNzI4MWFhZjE0NDY4ZWMxOWViYzQ5ODU4YWZlZjk%3D .

Wyciągam oryginalne radio z deski patrze , a tutaj z auta wychodzą 3 kostki do podpięcia, podczas gdy przy nowym radiu SONY wychodzą tylko 2 kostki... Gdzie dostanę, kupie taki rodzielnik ISO na 3 kostki? Na allegro nie ma, może wy posiadacie taki na zbyciu??

Opublikowano

Ja swój adapter kupilem na all,z przesyłka 50zł

Zawartość dodana 3 minutes later
7 minut temu, doman96b6 napisał:
Ja swój adapter kupilem na all,z przesyłka 50zł

 

 

Edytowane przez doman96b6

Opublikowano

jak to wygląda, możesz podesłać jakis link?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.