Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mironowóz cz.V - A5 Sportback 3.0tdi 2 x s-line SPRZEDAM


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

A jak tam moja była - ma się dobrze ?

Widujesz ją ?

narazie widuje na ulicy - czysta jezdzi ;-). Natomiast nie siedzialem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko piękne bardzo ale to bardzo ciche, gdyby nie to, że sam prowadziłem "nie słyszał bym kiedy przyśpiesza" ale wiem teraz na pewno, ze muszę zbierać na C7, piątka jest dla mnie zbyt ubita wewnątrz. :P

Jeszcze raz gratki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiniak obczajony na żywo ! wszystko idealnie spasowane -kolor,rotor,zawias- wyścigowe A5 ! , w drodze powrotnej do domu przeżywaliśmy to Twoje A5 jak dzieci.

Ten rotor w tym rozmiarze wygląda wściekle , bajka jak się kręci !

Dzieki Mirek za przejażdzkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kiedyś sam się przejechać - ale na trasie a nie na parkingu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi bez ramek cieszą jak małego dziecka lizak :decayed:

http://images64.fotosik.pl/882/efecaa4516863dddm.jpg

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

Graty zakupu :thumbup1: wypas ma .

ADS :kox:

a co to jest

:decayed:

Grzesiu musisz mi dać instrukcje co do kilku gratów

:arrow2::arrow2::arrow2:http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/odblokowanie-audi-drive-select-323249/index4.html#post4182225

jak masz webasto to i wentylacja jest na lato :wink:

webasto jest - jeszcze jakiś pilot mi do tego dali - najpierw myślałem że to od TV :decayed:

Grzesiu - i od razu pytanko - w DE TV śmigało a w PL brak obrazu - coś tam się przestawia

Nie wiesz możne co tam się gdzie przestawia ? czy trzeba jechac kajs do jakiegoś magika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest u Ciebie to nie wiem bo to jednak zdecydowanie nowszy furacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori tunery TV na MPEG4(taki kodek jest w PL) wyszły dopiero w tym roku. Zapomniałem kod wyposażenia:facepalm:.

---------- Post dopisany 16-06-2014 at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2014 at 23:53 ----------

QU7 dla TVB-T i QV3 dla DAB+:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i sprawdza się. Chociaż rzadko używam, ale jak wiozę np. młodych do ślubu i czekam na gagatków w sumie 2h pod domem/kościołem to zawsze jest co robić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze lepiej:wink:(WRC ma cos podobnego). Jest tez wiele lepszych nawigacji od tej co w Audi siedzi:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy tak za tymi liftami jesteście - mi się osobiście lampy przed liftowe znacznie lepiej podobają

Linia ledów nadaje autku takiej agresywności (poszerza i obniża wizualnie) czego poliftowe lampy nie robią bo już nie jest to jedna linia a zarys całej lampy (co mi się w żadnym modelu nie podoba - Q3, Q5, A5)

I wg mnie mocniej i czytelniej przedlifty świecą - jak przed lift leci na autostradzie to z daleka widać tą linię ledów - w polifcie z tej samej odległości widac po prostu świecącą zamazaną plamę

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

ot taka moja teoria - szybko się na polifta nie zamienie

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

tylne lampy tym bardziej znacznie lepiej świecą w przedlifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Ja śmigam często A4 polift i przedlift i jak patrze na polifta to chcialbym żeby było odwrotnie (że lifting byłby odwrotny z brzydszego na ładniejszy) :decayed: ładniejszy jest przedlift i to znacznie w a5, A4 takie moje zdanie, widze że ktoś wreszcie je podziela :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardziej Ledy przed liftowe się podobają niż poliftowe. Czy w A4 czy A5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie w A5 ten efekt jest tym bardziej widoczny (wyższość starych nad nowymi) - te nowe są dla mnie takie zbyt cukierkowate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...