Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mironowóz cz.V - A5 Sportback 3.0tdi 2 x s-line SPRZEDAM


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie w A5 ten efekt jest tym bardziej widoczny (wyższość starych nad nowymi) - te nowe są dla mnie takie zbyt cukierkowate

Popieram zdanie:wink:

Tylko mi sie coś pomieszalo czy Wy tez tak macie że autorem tego wątku nie jest Miron:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem jak chciałem zdjęcia w 1 poście zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak na początku myślałem propos lamp bo rzeczywiście linia w przedlifcie poszerza i obniża ale mi przeszło po pewnym czasie bo przedliftowe trącają lekko juz myszka bo ta linia to nie linia tylko zestaw kropek tak z przodu jak i z tylu i szczególnie z przodu wyglada to jak dokladane dzienne ... No ale jak zawsze kwestia gustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy tak za tymi liftami jesteście - mi się osobiście lampy przed liftowe znacznie lepiej podobają

Linia ledów nadaje autku takiej agresywności (poszerza i obniża wizualnie) czego poliftowe lampy nie robią bo już nie jest to jedna linia a zarys całej lampy

zdecydowanie się zgadzam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest czasem tak ze kazdy woli i chwali swoje ? :grin:

A czesto sie jarasz czyjas zona/dziewczyna? :wink:

...i mowisz o tym?! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita.

Na zdjęciach wygląda nieźle, ale na żywo jest po prostu szał. Robi mega robotę, nawet nie zwracałem do tej pory uwagi na to że one są takie poszerzone względem a4, do tego drzwi bez ramek:shock3: Wypas jest jak zawsze u Mirka konkretny:kox:

Jedyne co bym zmienił to osobiście o wiele bardziej podobają się przednie ledy po lifcie ale Mirek woli te :decayed:

A jeśli chodzi o silnik to nie mam pojęcia jak Ci inżynierowie dali radę to zrobić ale w ogóle go nie słychać, nawet przy maksymalnym przyspieszaniu jakiś świst dobiega spod maski niemal jak w elektrycznym aucie :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem właśnie że B8 poszła (mam nadzieję w dobre ręce), bo na miejscu gdzie ją widywałem zobaczyłem to:

VDOQgmvnCSiZMG2OWxXG7seXRbzfkCu6GCDMlmUwi-sy=w932-h696-no

Robi robotę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cza było w niego jebnąć to i właściciela byś zobaczył :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem właśnie że B8 poszła (mam nadzieję w dobre ręce), bo na miejscu gdzie ją widywałem zobaczyłem to:

https://lh4.googleusercontent.com/VDOQgmvnCSiZMG2OWxXG7seXRbzfkCu6GCDMlmUwi-sy=w932-h696-no

Robi robotę!

tak - furka zminiona i poszła w dobre ręce - teraz będziesz tam widywał tego białego paszczura :decayed:

Ps. Kolega nie jest tak czasem kierowcą autobusu ? i nie trąbił ostatnio jak autko tam stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee. Zdjęcie fakt - z autobusu, ale jako pasażer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś foto białego sportbacka na białych kołach ?

Zastanawiam się czy dla urozmaicenia nie pomalować zimówek 19 cali wzór RS6 II na biało

Felgi są ori i nie chciał bym ich zniszczyć malowaniem no i druga sprawa nie wiem ja to na żywo może wyglądać

Kiedyś gdzieś mi śmigło takie audi i wyglądało "inaczej" i ładniutko

Z rozmiaru zimy jestem zadowolony ale ogólnie ten wzór już miałem 4 razy :decayed: więc szukam udziwnienia - pozytywnego oczywiście no a tu pewności nie mam

zostawić ori czy na biało


No i oczywiście jak ktoś będzie widział fotele S5 skóra czarna + biała to prosze o pilne info

Poluję na takie ale odkąd mam furkę to jeszcze się na allegro nie pokazały - a całe czarne potrafią być już od 4500zł

Mnie interesują tylko z białym

Jak by ktoś gdzieś widział to będę wdzięczny za krótkiego smsa ( 608039891 ) bo nie zawsze mam dostęp do kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabrio wygląda super


Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...