Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mironowóz cz.V - A5 Sportback 3.0tdi 2 x s-line SPRZEDAM


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Na tej cabrio pieknie to wyglada musisz wiedziec ze duzo tez bedzie zależeć od modelu felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła - zimowe 19 idą do malowania na biało


obecnie jest tak - a będzie w bieli :)

4cfcf31e5fbb32a1m.jpg
08d8ecb0422fc555m.jpg


Ma ktoś możliwość wykorzystania tych zdjęć i zrobienia alu w bieli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sie przesiadłeś z A4 do A5. Czy odczułeś że przez brak ramek w A5 jest głośniej przy większej prędkości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron takie coś Ci nie podejdzie ? do sportbacka chyba się nie różnia ?

http://allegro.pl/audi-a4-8k-kompletne-wnetrze-fotele-kanapa-skora-i4484259944.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sie przesiadłeś z A4 do A5. Czy odczułeś że przez brak ramek w A5 jest głośniej przy większej prędkości?

moje odczucia są wręcz przeciwne - w a5 jest ciszej ale to głównie dlatego że A5 jest lepiej wyciszona i z lepszych materiałów

Miron takie coś Ci nie podejdzie ? do sportbacka chyba się nie różnia ?

http://allegro.pl/audi-a4-8k-kompletne-wnetrze-fotele-kanapa-skora-i4484259944.html

Podejdzie - tyle że kolor w tych kpl. to bardziej beż niż biały - już kilka takich zestawów widziałem i wszystkie były w tym kolerze - a te esowe są śnieżno białe i tylko takie mi chodza po głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A5 jest lepiej wyciszona i z lepszych materiałów

Tu mi sie wydaje cie ponosi wyobraźnia , przeciez to jest to samo co a4 - te same materiały , tyle ze ma nadmuchane błotniki ...głośniej nie jest napewno ale ciszej tez nie

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy z Knurowa "Maciek Wagner" który ma nie mały skład części audi i niejeden z forum u niego kupował rozbiera auta postestowe i sprzedaje na części.

A4 i A5 sam osobiście rozebrał kilkadziesiąt (ja ani jednego) a wcześniejsza wypowiedź to jego słowa.

Ja osobiście nie sprawdzałem lecz jeszcze przed rozmową z nim wracając z DE po zakupie i po trasie się przesiadając miałem wrażenie że A5 jest cichsze

Nie wiem jak boczki drzwi ale wszelkie wykładziny w samochodzie sa ponoć zastosowane inne w A5 niż w A4 (grupsze i.t.p.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem A5 z 2013r i różnicy nie zauważyłem w materiałach ani w wyciszeniu. Jedyna różnica którą czułem to mniej miejsca z tyłu na głowe i zawieszenie lepiej się jeździło bo było 1BA i duży profil. No i było cichutko jeżeli chodzi o silnik bo była benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze moze te materiały to rożne wersje wyposażenia lub jedne od diesla inne od benzyny dlatego sie różnią ...ja sie nie kluce bo tez nigdy nie rozbieralem ani jednego ani drugiego ... Trzeba by wrclaguna spytać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do niego podjadę następnym razem to z ciekawości zapytam co konkretnie miał na myśli - w którym miejscu jest z innych materiałów i jeżeli ma to żeby mi pokazał różnice.

Bo teraz to sam jestem ciekaw - no chyba że na Knurów wychodziły inne wersje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felgi :

http://www.asantiwheels.com/configurator.cfm

http://www.lexani.com/wheelbuilder/

moze tu cos dorwiesz masz tez konfigurator pod A5 ;) robia felusie pod dane et itd ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maćka z knurowa trochę fantazja poniosła, też mam dla porównania trochę gratów a4 vs a5 i jest to samo :wink:, po prostu masz mniej wyruchane auto :decayed: , btw jak miałbym wybierać miedzy a4 a a5 to zdecydowanie to drugie

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły oponki zima 255/35/19 Verdestein

W wekend rozbieram felunek z poprzednich kapci i oddaję fele do malarza :decayed:

Tym sposobem wrzesień zaczną przygotowany do zimy - mam nadzieje że tego malowania nie będę żałował bo ten ori kolor też ma coś w sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ori też da się przemalować . twoje stare rs6 II obecnie moje przeszły odnowe i wyglądają za***iście . :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jeszcze coś takiego

W miarę jest to zbliżone do mojego bo i auto seryjne (jak u mnie) i fela 19 cali

Tu na tych fotach muszę przyznać że biały jakoś średnio powala

http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/a5/vhc:car,pgn:6,pgs:50,srt:price,sro:asc,mke:audi,mdl:a5,frn:2009-01,drc:four_or_five,exc:white/pg:vipcar/196973488.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę na żywo oblookać tą Twoją A5kę bo jeszcze nie miałem okazji! :facepalm: Co do koloru felg to jestem ciekaw jak to będzie wyglądać ale jakoś sceptycznie jestem nastawiony do tego pomysłu... :think2: Ale może będzie wyglądać zacnie, kto wie. :naughty: Pożyjemy, zobaczymy. Zawsze kolor można zmienić. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...