Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mironowóz cz.V - A5 Sportback 3.0tdi 2 x s-line SPRZEDAM


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

też jestem tego zdania :decayed:

Ps. Twoje też będą ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super - ale do tych 2 kolorowych im dużo brakuje - o tym że przydały by się do 4 drzwiówki nie wspominając


ciekawe czy to te same czy nagle tyle ich na allegro

http://allegro.pl/audi-a5-s5-8t0-sportback-5d-tapicerka-fotele-skora-i5231304744.html

ciekaw jestem jak by na żywo wyglądały


chyba że ktoś kupił i sprzedaje drożej :decayed:

http://allegro.pl/audi-a5-s5-8t8-individual-sportback-fotele-kanapa-i5142655555.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank to samo.... cena 3K była mocno atrakcyjna i chcą zarobić , poza tym jakie to audi exclusive jak nie ma logo na boczkach...Co nie zmienia faktu że stan igła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było brać za taki hajs ... sam bym się zastanowił , tylko ciekawe jak kolor na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, zakładałeś w końcu grill od RS5 czy nie? Pasuje to do naszych przed liftów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie - malowałem tylko seryjny i jestem zadowolony bo różnica jest duża - autko dalej jest seryjnym s-line a koszta małe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Wam pokazać efekt zmiany wyglądu przez ten mały detal którym było pomalowanie w połysk grila i kratek ale na foto praktycznie nic nie widać

Żeby pokazać różnicę obok musiało by stać białe A5 w seryjnym kolorze tych plastików

Na żywo jest ładnie - w dużej mierze robi to ten połysk i prawdziwa czerń a nie matowa szarość jak w przypadku ori

DSCN2223.jpg

DSCN2224.jpg

DSCN2226.jpg


Ps. muszę zmienić aparat bo mam wrażenie że nikon za 320zł nie do końca oddaje efekt :decayed:

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile dajsz :naughty:


moje auto możesz kupować przez telefon bez oglądania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami mam takie myśli - a czasami jak na niego patrzę to sie zastanawiam na co niby miałbym zmienić - bo mega A5 mi się podoba o wersji nie wspominając

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czasami mam takie myśli - a czasami jak na niego patrzę to sie zastanawiam na co niby miałbym zmienić - bo mega A5 mi się podoba o wersji nie wspominając

Miron C7 w sedanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 313ps w dieslu mnie interesuje a to ceny jak na razie od 180 tyś zł - nie wspominając już że o gorszym wypasie niż mój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...