Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mironowóz cz.V - A5 Sportback 3.0tdi 2 x s-line SPRZEDAM


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie siedzą. Gratulacje. Jest idealnie. To jest to co mi się podoba. Głębia plus dopasowana opona. Prawie jak u mnie hahhah. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rotorze tak jak Ci mówiłem auto lekko się kryło w czasie jazdy jak i na postoju w cieniu tych felg, chciało się tylko patrzeć na kręcące sie wirniki o imeniu rotor,na tych podejrzewam że jest jeszcze lepsze widowisko , musze to zobaczyć na żywo tylko kiepsko trochę z czasem.

Co do zacisków to pewnie malowane zestawem foliatec dlatego nic się nie dzieje i nie zmienia koloru, u mnie drugi sezon w białym kolorze właśnie też na foliatec i bez zmiany koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknie.

ps. eS4d znów jeździ ;-)/

Tak długo stała ?

Zrobili wszystko jak trzeba na "S" czy miał z tym problem i serie mu chcieli zrobić ?

kurwex Miron ,ale żeś doj...bał fele!!! na rotorze tak jak Ci mówiłem auto lekko się kryło w czasie jazdy jak i na postoju w cieniu tych felg, chciało się tylko patrzeć na kręcące sie wirniki o imeniu rotor,na tych podejrzewam że jest jeszcze lepsze widowisko , musze to zobaczyć na żywo tylko kiepsko trochę z czasem.

Co do zacisków to pewnie malowane zestawem foliatec dlatego nic się nie dzieje i nie zmienia koloru, u mnie drugi sezon w białym kolorze właśnie też na foliatec i bez zmiany koloru.

Powiem tak - ROTORA na żywo u mnie widziałeś i powiem Ci że to co ta felga robi na żywo to rotor leży i kwiczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku bardzo łądne koła i idealnie pasuja do tego auta. tylko tak jak pisałem, hamulce , hamulce hamulde. Do tego koła musi byc duzy hebel aby wypełnić dziure. Póki co wyglada jakby do A4 1,6 benzyny z tarczami ogryzkami załozyc pakier RS. Poszukaj od A6 biturbo i zobaczysz ze bedzie pieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy - zdecydowanie lepiej by wyglądało z odpowiednimi hamulcami ale jakoś specjalnie mnie to nie razi i jakoś nie mam ciśnienia - chyba że się coś trafi w fajnych pieniądzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili w ASO wszystko na S bez gadania ;-). Wyszło dobrze. Prezentuje się przepięknie.... zawsze jak ją widzę to choruje potem tydzień na S4 w B8......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili w ASO wszystko na S bez gadania ;-). Wyszło dobrze. Prezentuje się przepięknie.... zawsze jak ją widzę to choruje potem tydzień na S4 w B8......

no to się bardzo ale to bardzo cieszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapeć jest szeroki to fakt - tyłek wygląda groźnie nie ukrywam a przy okazji jestem miło zaskoczony bo myślałem że tą szerokość już odczuję na kierownicy lub w prowadzeniu a tym czasem brak odczuwalnej różnicy

Taka mała dygresja - odczułbyś różnicę w prowadzeniu auta gdybyś przesiadł się z samochodu z oponami 195 na auto z oponami 225 tak jak u mnie to miało miejsce ;)

Każda koleina wkur... denerwowała :grin:

Edit: setup kosa!

Edytowane przez devey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadłem się z 195 na 255 to dopiero była jazda. Ale już się przyzwyczaiłem. Zima 225 to będzie lepiej troszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek jest konkretnie jak zawsze u Ciebie :D

ale coś czuję że ta felga zrobiłaby jednak troszkę większą robotę na ciemnym np czarnym aucie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykel wyszło idealnie :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...